Skocz do zawartości

Krótkie pytanie i krótka odpowiedź


AreK

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, damiano2007 napisał:

@lodowa nic się nie przejmuj. Jeśli już jest nowa wersja to na pewno jest zajebista 😛

Nie zmieniali nic, co by się rzuciło w oko i nos. 🙂

przeglądając jeszcze internet przez myśl przeszła mi opcja od @cleantechco 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, lodowa napisał:

dobra zawężamy auto ma na sobie kombinacja @tenzi q7 plus q 10 
kupić  @RRC active czy @cleantechco ? 

RRC najkwaśniejszy z kwaśnych.

A tak poważnie robi robotę.

Wada po jakimś czasie nie wiedzieć czemu słabiej się pieni. Starzeje się czy jak ?

Ktoś tu na forum już tak miał, bo wspominał.

U mnie i u kumpla się tak stało. Teraz dolewam ADB Bubbla i jest petarda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 31.12.2019 o 10:15, PszemekWawa napisał:

hmm w cenie pro elite 5l mam tenziego 10l i pytanie czy faktycznie bedzie dwa razy lepszy ?

Ten hyperin to już całkiem drogo wychodzi gdzie pod pa muszę dać 15% to drogi interes

Sąsiad używa Mafra Super Brillmax Bifase i jest zadowolony - mocny zawodnik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema, powiecie mi o co chodzi z tymi butlami? Po lewo butla Gyeon CanCoat na którym jest napisane 200 ml, a po prawo postawiłem dla porównania butle MoonLighta, która ma napisane pod spodem 250ml. 
Mam rozumieć, że butla CanCoat jest po prostu większa i ma ponad 250 ml objętości, a powłoki w środku jest mniej niż pod korek? Gyeon CanCoat kupowałem używanego tak jak Moonlighta, dlatego nie wiem ile mają nowe. 

3uJ28V9.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Master
29 minut temu, rudi0018 napisał:

powiecie mi o co chodzi z tymi butlami?

Nie bardzo wiem w czym problem. Porównujesz rzeczy czysto optycznie, co często jest złudne. Gdybym oceniał optycznie, to ta po lewej jest zdecydowanie chudsza od tej po prawej i sama wysokość może nie wystarczyć na 'pokrycie' różnicy do 250 ml. To oczywiście taki optyczny złudny przykład. Z całą pewnością tak nie da się porównywać pojemności. Opakowania bywają różne (średnica, wysokość, grubość ścianek, wypukłość dna itp), jak i sposób pakowania przez producentów (mniej niż można pomieścić w opakowaniu, więcej niż podaje producent butelki, pod sam korek itd.). I tak właśnie jest w tym przypadku. Produkty zapakowane w kompletnie inne opakowania i oczywiście wg. innego schematu nalewania. Co tu więc porównywać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadam nieprofesjonalne pytanie - czy przed nałożeniem QD warto dekontaminować lakier, chociaż chemicznie? Chodzi o to, że niby detailer jest "quick", ale zauważyłem, że na nieoczyszczonym lakierze taki QD1 dość słabo siada, a nie chcę komuś wydać samochodu zabezpieczonego środkiem, który nie utrzyma się na karoserii nawet tydzień, o hydro nie wspominając... Planowałem, że za jakieś grosze popsikam samochód po umyciu jako taki dodatek, ale to tak chyba nie działa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, rudi0018 napisał:

najlepszym rozwiązaniem będzie ADBL SSW. 😉 

Dokładnie. SSW spisze się o niebo lepiej niż qd1. Możesz też popatrzeć na produkty które nakładasz na mokry lakier i spłukujesz pod ciśnieniem jak SG wet protector czy Gyeon wetcoat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś widziałem filmik pokazujący wymianę małego talerza na DA (75mm), który ma mniejsze wibrację bo jest cięższy względem lżejszego ale nie mogę go znaleźć. Ma ktoś dostęp do tego filmu? 
Ja daję podkładkę i też jest spoko. Wibracje wyraźnie się zmniejszają.

Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Dante05 napisał:

Też mam podkładkę. Ale na tym filmie widziałem ogromną różnicę, na maszynie liquid elements t2000 bodajże.

Jakie podkładki stosujecie? Metalowe takie jak pod śrubki czy coś innego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Dante05 zapewne chodzi o filmik który ja wrzuciłem 🙂 chodzi wlaśnie o LE t2000 i BP Dodo juice supernatural 75mm. Niestety filmu nie mogę znaleźć... może został już usunięty 😕

 

edit... znalazłem ten post. Film niedostępny niestety.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.