Jump to content

cleantechco

Dystrybutor
 • Content Count

  283
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

cleantechco last won the day on March 5 2019

cleantechco had the most liked content!

Community Reputation

83 Genialna

About cleantechco

Informacje

 • Imię
  CleanTech Company
 • Lokalizacja
  Kraków
 • Województwo
  Małopolskie

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Nie pisze że trzeba podbijać. Po prostu wiem jak wygląda że często użytkownik nie może się powstrzymać I tak czymś przeleci całe auto 9 miesięcy jest przewidziane na sezon wiosenno jesienny czyli od około marca jak nie sola do końca roku. W przypadku najgorszego okresu to grudzień - marzec jak najbardziej możliwe (4 miesiace)
 2. Tak kwestia deszczu i nie brudzenia lakieru Temperatura aplikacji nie ma tu wielkiego wpływu oczywiście póki nie robimy tego na pełnym słońcu lub w mrozie. Co do aplikacji na mokro są dwa sposoby: 1. Mokre auto pryskasz produktem i ponownie je splukujesz demi. Pamiętaj tylko że w tych programach z demi jest też jakaś chemia typu osuszacz. 2. Mokre auto opryskujesz I wcierasz fibra, zostanie już bardzo mało wody lub w ogole to mozna poprawic jeszcze jakims recznikiem. Jak masz wytrzeć do sucha to w mojej opinii lepiej użyć czystej wody niż demi z dodatkiem osuszacza (co myjnia to różnej jakości ten ostatnio program). Do końca tyg na Youtube i naszej stronie znajdziecie tutorial do tego produktu gdzie będzie pokazany każdy typ aplikacji Tu tak jak kolega wyżej pisał, chodzi o pełną trwałość i pełne wiązanie. Produkt jest tak skonstruowany żebyście mogli to używać na różne sposoby I żebyście go mogli dopasować do swoich potrzeb. Prawda jest taka że większość I tak czymś pryska co jakiś czas więc jeśli nie masz możliwość I aplikacji z pozostawieniem na 6h auta w garazu to nie musisz się martwić , wystarczy że co jakis czas przy okazji mycia zaappikujesz go na mokro lub nim osuszysz auto.
 3. Nie ma sensu warstwować, lepszym pomysłem jest ewentualnie na bezdotyku użyć go jako osuszacz. Pryskasz na auto i bez docierania spłukujesz. Jeśli mycie ręczne to na czyste, mokre auto pryskasz i fibra przecierasz do sucha. Co do przeżycia - trudno powiedzieć jaka będzie zima. Czasem jej nie ma i mniej solą, czasem solą jak głupi (chociaż zimy nie ma ) Dużo od tego zależy. Za to powyżej napisałem Ci jak go można łatwo i szybko odswieżyć. Jeśli nie chcesz w ogóle na sucho aplikować i czekać 6godz do wyjazdu to używaj go na mokro co jakiś czas. Produkt jest na tyle elastyczny, że można go na wiele sposobów używać i dopasować go do własnych potrzeb, najważniejsze że są też opcje dla leniwych lub tych co mają wiecznie mało czasu
 4. Jako trwała powłoka - na sucho i dac związać się chociaż 6 godz (w garazu) Jako qd - na sucho, na mokro, bez tego czasu oczekiwania.
 5. Nie na bogatosci bo Ci sie bedzie mazac. Produkt jest bardzo wydajny i wystarczy nie wiele, nie ma co przesadzać Nie znam ale najlepszym sposobem jest jednak przetestowanie niż wyciąganie wniosków bez testów. Powłok hydro mamy parę na rynku, zarówno tańszych jak i droższych
 6. Na grupach na fb można już znaleźć pierwsze wrażenia
 7. A tutaj już auta z przebiegami:
 8. A tutaj pierwsze filmy: Przyciemnianie:
 9. Cover - Quick Coat czyli kolejny premierowy produkt Cover to wielozadaniowy produkt. Użyteczny jako szybka i prosta w użyciu powłoka hydrofobowa o długiej trwałości, jako wspomagacz do osuszania lakieru lub jako quick detailer aplikowany na suchy/mokry lakier. Nadaje śliskość, szklistość lakieru oraz podbija jego kolor. Ma świetne właściwości kryjące co pozwala na błyskawiczne odświeżenie (kryje częściowo mikrozarysowania) i zabezpieczenie lakieru. Dzięki wysokiej hydrofobowości utrzymanie pojazdu w czystości staje się banalnie proste. Produkt może być używany na lakier, felgi, szyby, elementy plastikowe. Może być także aplikowany na powłoki ceramiczne. Trwałość produktu do 9 miesięcy w zależności od sposobu użytkowania. Cena - 89zł za 200 ml Rozcieńczanie: Gotowy do użycia Sposób użycia I – trwała powłoka 1. Rozpyl produkt na wyczyszczoną, suchą powierzchnię oraz mikrofibrę. 2. Rozprowadź produkt mikrofibrą 3. Drugą suchą mikrofibrą przetrzyj do sucha. W przypadku trudności w dotarciu zwilż lekko mikrofibrę wodą. 4. Dla najtrwalszego efektu zaleca się pozostawić auto w garażu na 6godz (po tym czasie następuje pełne wiązanie) II – quick detailer/niewidzalna wycieraczka/ booster do powłoki ceramicznej 1. Rozpyl produkt na wyczyszczoną, suchą lub mokrą powierzchnię. 2. Przetrzyj mikrofibrą do sucha III – osuszacz 1. Rozpyl produkt na mokry pojazd 2. Następnie spłucz auto wodą 3. Dotrzyj/osusz mikrofibrą do sucha Dodatkowe zalecenia: · Nie używaj na słońcu oraz na rozgrzanej powierzchni · Dla uzyskania lepszego i trwalszego efektu zalecane jak najlepsze przygotowanie powierzchni oraz odtłuszczenie
 10. Nie zostawia plam po wodzie jeśli o to chodzi (np. Po deszczu)
 11. Tak działa ta powłoka. Jej skład o tym decyduje. Pełne możliwości powłoka osiąga już przy 1 warstwie. Warstwowanie w przypadku tej powłoki jest marnotrawieniem produktu i możemy to rozpatrzyć na 2 przypadki. W przypadku kiedy powłoka osiągnęła swoją twardość to już nie przyczepi się ponownie do lakieru (ta druga warstwa). W przypadku kiedy jeszcze się nie utwardzi (np. będziemy chcieli aplikować powłokę po godzinie czy dwóch od pierwszej warstwy) to rozpuszczalnik zacznie rozpuszczać to co już jest położone (i się utwardza) więc suma sumarum wyjdzie na jedno albo nawet gorzej Ja rozumiem, że na rynku jest wiele powłok podobnie działających i o podobnym składzie ale my poszliśmy w troszkę inną stronę i mamy coś innego niż reszta. Specyfika tej powłoki jest taka i żeby móc efektywnie pracować z powłoką trzeba ją dobrze poznać. Znajomość i zrozumienie produktu jest tutaj kluczem, jeśli będziemy działać niezgodnie z instrukcją tylko będziemy lecieć na pamięć bo przy "innych powłokach działało" to efekt może być średni Mam nadzieję że wyczerpałem temat. Oczywiście zachęcam do dalszych pytań.
 12. Nie barwi Można ale lepiej używać dedykowanych produktów do plastików
 13. To pytanie padło w prywatnej wiadomości na nasz profil czy w komentarzu? Niestety nigdzie go nie widzę. Odpowiedź jest prosta powłoka jest samoutwardzajaca. Powłoki które są zależne od powierzchni raczej nie cieszą długa żywotnościa.

Sponsor serwisu

Pogotowie Zamkowe Gdynia

×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.