Skocz do zawartości

Krótkie pytanie i krótka odpowiedź


AreK

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, powerf napisał:

Jakie podkładki stosujecie? Metalowe takie jak pod śrubki czy coś innego?

Metalowe.

@Fredi88 o to mi chodziło. Potrzebuję zmienić w DB 5800 to może podejdzie ten z rollera. 

Albo taki z flexipads 

FLEXIPADS TALERZ MOCUJĄCY ULTRA MIĘKKI 70MM 5/16

65c4ed0edf1174236c2a5415b9374f71.jpg

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Któryś trybik w głowie przeskoczył i przypadkiem wywaliłem do śmieci prawie 30 zdjęć z ostatniego sprzątania F4. Jakaś działająca aplikacja do odzyskiwania plików z Androida? Te buble z Google Play w większości pokazują po prostu to, co jest obecnie w galerii.

Wysłane z mojego SM-N910F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach



Któryś trybik w głowie przeskoczył i przypadkiem wywaliłem do śmieci prawie 30 zdjęć z ostatniego sprzątania F4. Jakaś działająca aplikacja do odzyskiwania plików z Androida? Te buble z Google Play w większości pokazują po prostu to, co jest obecnie w galerii.

Wysłane z mojego SM-N910F przy użyciu Tapatalka




A w google zdjęcia kopii nie masz? Jak zdjecia miałeś na karcie to może spróbuj na PC. Jest bardzo dużo narzędzi.

Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kończy mi się "stare" fusso do czarnych, aplikuję go na głównie białą i czerwoną perłę, mega odpowiadał mi ten wosk jego "look", trwałość oraz jego cena, bez problemu wytrzymywał mi 6msc a kładłem go na lakier umyty na dwa wiadra (żadnych cleanerów itd.), nie ratowałem go żadnymi QD itd.

Zastanawiam się czy nowa wersja jest taka sama? Bo cena już jest średnio interesująca... Im więcej czytam tym mniej wiem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest na rynku jakiś tańszy, godny polecenia zamiennik CarPro 2face - mikrofibra, krótki splot włosia, bodajże 320GSM. Idealnie nadaje się do docierania past/powłok.

Farecla albo evoxa.
Jest tez rag company :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak będziesz mieć dwa takie same, to też będzie spoko, ale z perspektywy czasu powiem Ci, że gdybym kupował drugi Silk Dryer, to ten 70x90.
Kupiłbym większy jednym słowem, ale jeszcze mało wiem

Wysłane z mojego SM-N910F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Pioter83 napisał:

Mam mały ręcznik od Carpro do osuszania chyba 50x55.

Ten mały od CarPro jest świetny, ale jako pomocnik do finalnego osuszania szczelin, progów, zakamarków i ogólnie trudno dostępnych miejsc.  Lekki, poręczny i  mega szybko schnie.

Do ogólnego osuszania kup coś większego: WS Monstera, Kinga, G Silk Dryer, Fireball Pin Towel, albo tego samego CarPro DHydrate 70x100 😉 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach






Ale też miałeś tapicerkę skórzana z dziurkami? ;)

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka


A jak wejdzie to sobie nawiń cienką fibre na koncówkę odkurzacza i odessiesz spokojnie jak coś będzie w dziurce - tylko trzeba na bieżąco.
Czyli niejako odkurzasz przez fibre i ona lapie wyciąganą wodę :-)
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, Grzechu23 napisał:

Ten mały od CarPro jest świetny, ale jako pomocnik do finalnego osuszania szczelin, progów, zakamarków i ogólnie trudno dostępnych miejsc.  Lekki, poręczny i  mega szybko schnie.

Do ogólnego osuszania kup coś większego: WS Monstera, Kinga, G Silk Dryer, Fireball Pin Towel, albo tego samego CarPro DHydrate 70x100 😉 

@Grzechu23 czy takim dużym osuszysz auro z zewnątrz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.