Skocz do zawartości

Krótkie pytanie i krótka odpowiedź


AreK

Rekomendowane odpowiedzi

Najbardziej skutecznie będzie, jeśli każdy z preparatów typu t&g, bug off, deiron nałożysz osobno na suchy lakier. Tylko wtedy Twoje mycie trwa 3h, bo łącznie suszysz auto 4-5 razy (no chyba że masz kompresor i suszysz w ten sposob ;) ).

Osobiście jeśli auto nie jest mega usyfione to stosuje najpierw t&g, bug off i deiron, po czym dopiero spłukuje i planuje. Efekt może nieco gorszy, ale oszczędność czasu przy 5-miesiecznym dziecku to rzecz nie do przecenienia ;)

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zanim objade całe auto t&g, to w miejscach, gdzie pryskalem na początku siedzi już że 2 minuty, więc czekam jeszcze 1-2 min. i jadę dalej z bug offem, a później deiron analogicznie.

 

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Sinus napisał:

Zanim objade całe auto t&g, to w miejscach, gdzie pryskalem na początku siedzi już że 2 minuty, więc czekam jeszcze 1-2 min. i jadę dalej z bug offem, a później deiron analogicznie.

 

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

Ok, o to mi chodziło.

Poza tym dobrze to wyjaśnić bo ktoś to może kiedyś przeczytać i nałoży wszystko na raz:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Pioter83 napisał:

Ale czy to bedzie też takie skuteczne jak zrobienie tego osobno?

Takie skuteczne to nie będzie.

6 godzin temu, Pioter83 napisał:

Czy jeśli używacie T&G i deironizera to tylko robicie spłukanie czysta woda pod ciśnieniem

Tylko spłukuję.

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heja. Kupiłem w dobrym pieniądzu grity 26cm - Monster Shine Grit Shield separator do wiadra 26cm, aukcja 8381588810, były po <16zł 🙂

Oczywiście nie pasują do moich 10l wiader casto. Przymierzałem do 15l z bricomana i nie wchodzą do dołu. Gdzie jechać po wiadra? Optymalnie max 16l, jak nie będą wchodziły na wcisk to pomogę sobie jakimś kawałkiem gumy. OBI, casto, leroy widzę 15-16l ale wymiary chyba takie same jak to co przymierzałem. Czy brać optymalne 15tki i dociąć grita? 🙂

 

edit. Przycięte i bomba wchodzi na wcisk

IMG_20191218_183904.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Bapko https://www.sklep.ewexim.pl/wezyk-ssacy-wersja-360-p-182.html

1 godzinę temu, Bapko napisał:

Czy ktoś się orientuje gdzie i czy można dostać odważnik z filltrem do opryskiwacza jak na zdjęciach poniżej? (Ten pochodzi z opryskiwacza Kwazar Mercury)

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemanko, 

Kobieta miała stłuczkę, próbuję to doprowadzić do jak najlepszego wyglądu. Stąd moje pytanie: czy z tymi pajączkami na zderzaku da się coś zrobić? Czy to jest po prostu popękany lakier, na który sama polerka już nie zaradzi. Polecacie w takiej sytuacji papier wodny? 

Prawidłowej taśmy u teściów nie znalazłem😆 


pozdrawiam

2D4D547E-B928-474E-857F-94A1DF72A2F9.jpeg

74D61B6A-50F0-4E63-8B65-705E8BECD80C.jpeg

2A82B4F5-DA6E-4450-AEC9-97BBD21DEE6A.jpeg

D3661647-9B8F-4C53-811B-4640765DD23C.jpeg

687CFEA7-77DB-4732-99EF-E19DE268F288.jpeg

5E81FFBD-C0C0-427C-8322-E95BE02F8A35.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie:

Posiadam Xiaomi mi8. Docelowo chce zakupić mi band 4. Wiadomo będa sparowane przez bluetooth. Jednakże co w przypadku gdy w chwili obecnej smartfona mam sparowanego przez bluetooth z samochodem? Seat. Czy jest możliwość sparowania auta i banda jednocześnie??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.