Jump to content

V1RU$

Użytkownik
 • Content Count

  949
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

V1RU$ last won the day on July 11 2020

V1RU$ had the most liked content!

Community Reputation

312 Genialna

3 Followers

About V1RU$

Informacje

 • Imię
  Łukasz
 • Lokalizacja
  Ostrów Wielkopolski
 • Województwo
  Wielkopolskie

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Jakie dawkowanie na 10 litrów wody. Oba ich szampony mam w koszyku zakupów. Porównywałeś z jakimś innym kwaśnym. Odtyka coś ? Cały czas używałem RRC ale mam już końcówkę i spróbuje tego zawodnika.
 2. Zostaje Ci kupić i sprawdzić osobiście. Wiadomo coś jednemu siada a drugiemu nie. Jest jeszcze drugi aspekt o którym wspomniał kolega wyżej tj. @Eidos71ale nie wiem czy to prawda, bo u mnie testy sponsoruję w własnej kieszeni. No chyba, że na forum mnie wylosują.
 3. j.w. Nie zauważyłem aby kwaśna piana coś wnosiła. Chyba, że po myciu szamponem zarzucisz kwaśną pianę i potraktujesz ją rękawicą - tak jak @D@ViDpisał musi być ruch mechaniczny tzw. czorchanko
 4. Albino Orange to dla mnie takie uniwersalne pędzle do środka i na zewnątrz. Używam jakiś czas i jestem zadowolony. Mam też w pracy do ogarniania ekspresów do kawy i nie mają łatwego życia, są katowane 5 dni w tyg. Też żyją imają się BDB. Kiedyś kupiłem kolejny egzemplarz i była pęknięta skuwka - zareklamowałem dostałem nowy + gratisową sztukę prosto z WS. Więc reasumując pędzelki pierwsza klasa i podejście WS do klienta na wysokim poziomie. Jestem zadowolony.
 5. Na wiosenno letnie klimaty starczy neutral dobry: Sonax Energy albo ProElite AC. Sonaxa też możesz użyć jako szampon i całkiem dobrze radzi sobie z oprysku. A jak większy bajzel ja podbijam Kochem GS dodanym do Sonax'a.
 6. @FireballCzyli ten ekstrakt z perły wpływa na look, podbija podczas mycia i coś zostawia po sobie tak ?
 7. No wydajność kozak. Ciekawe jak z tą perłą w składzie. Ja do szamponu FW latem stosuję podczas mycia jako dodatek Perłę Chmielową. Narobili tych szamponów, że mi lata w tym roku na testowanie zabraknie.
 8. Nie żebym chciał dostać złotą łopatę za odkopanie starego tematu. Ale skoro taki jest to tutaj pytam. Czy jest jakiś uniwersalny odplamiacz, tak aby nie kupować 4 różnych na różne plamy. Używam od czasu do czasu z MERID'y ale i on wymięknie. Ktoś mi wspominał o TERSUS SR105 i 107 ale one chyba są do konkretnych plam a nie jakieś uniwersalne.
 9. Przecież ja nie gustuje w różu - hahah. Cicho tam bo się wyda, każda metoda na zakup jest dobra
 10. No mojej córce się spodobało to wpadające w róż. Nie wiem czy na wiosnę nie wleci do kompletu haha.
 11. Na pierwszy rzut oka wyglądają jak by wyszły z jednej formy. Mam z WS i jestem zadowolony. Mam też zestaw z Castoramay i separaty z ali i też jest spoko. Zależy co chcesz i co potrzebujesz i ile chcesz wydać kasy i jakiej marki Fan Boy'em, jesteś.
 12. 1. KUBA46 2. kamil598 3. mizakrze 4. Streat 5. Domel 6. AudiBlask 7. adi1509 8. peciu 9. psemo 10. Smerf91 11. KiziorDZN 12. Masa05 13. MMCzysci 14. gordon 15. krzysg101 16. Bare shine 17. vlodek2532 18. Marcin1992 19. mx180 20. keza 21. Ernest86 22. bonderez 23. Bapko 24. cyp9x2 25. Pawel_t11 26. krzygaj 27. lukeu 28. Czabs 29. kuman1987r 30. davor 31. Lotek900 32. Gesiu_15 33.GLOSSY CAR 34. analyzator 35. powalla 36. c
 13. Właśnie mnie interesuje ten ich Cleaner który teraz stał się WAX OFFem - zmiana nazwy czy zawartości butelki też ?
 14. Można. Po to jest. Ja tego mojego wypłowiałego RRC kwaśnego nim podbijam. A w okresie jesień, zima inne szampony też.
 15. Czasu nie oszukasz i nie podrobisz. A cedzak aka durszlak nada się do czegoś Ale popieram wszelkiej maści improwizacje i eksperymenty.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.