Jump to content

V1RU$

Użytkownik
 • Posts

  1,025
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  6

V1RU$ last won the day on July 6

V1RU$ had the most liked content!

3 Followers

About V1RU$

Informacje

 • Imię
  Łukasz
 • Lokalizacja
  Ostrów Wielkopolski
 • Województwo
  Wielkopolskie

Recent Profile Visitors

2,176 profile views

V1RU$'s Achievements

Community Regular

Community Regular (8/14)

 • Reacting Well Rare
 • Conversation Starter Rare
 • Dedicated Rare
 • Posting Machine Rare
 • Collaborator Rare

Recent Badges

515

Reputation

 1. Zobacz sobie moczenie w szamponie -> u mnie DM Reset, puszcza wszytko jak na przesłuchaniu w KGB czy FBI.
 2. CarPro miałem i ok choć niczym się nie wyróżniał no może ceną. MRD nie miałem ale ponoć też niezły. Najgorszy jaki miałem to produkt od CHG ach te amerykańskie wynalazki. Reasumując nie ma co przesadzać, pewnie lejąc tych gorszych więcej dopiorą jak te niby lepsze. Kiedyś prałem w BJ i też było dobrze. Wszystko zależy ile kto pierze jakie ilości. Chyba nie ma co aż tak liczyć ile wychodzi koszt prania. Ja lubię te skoncentrowane bo starczają na dłużej. No i litrowa butelka nie straszy tak w łazience. I nie dostaję zawału jak widzę żonę jak z 5l leje do zasobnika . A i życie jest za krótkie na rozkminki o praniu.
 3. Niw ma co za dużo rozkminiać z tymi płynami. Większość robi co ma robić. SERVFACES jak dla mnie podchodzi mi pod Nolle. U mnie takie pranie fibr jest 3 razy w tyg. (żony firmowe haha). Więc w ostatnich 2 latach przerobiliśmy chyba wszystkie płyny. SERVFACES kupiłem trochę w ciemno za namową @D@ViD(twoja próbka czeka) i jestem zaskoczony pozytywnie. Zrobię jeszcze kilka prań to coś powiem więcej. Jakoś nigdy nie chciało mi się bawić w takie długofalowe i PRO testy. Ale do Nolle i SF nie ma potrzeby dolewania octu (do płukania) i faktycznie dawkowanie jest małe i ja nie mam stresu bo jak widzę żonę jak leje z 5 litrowego baniaka do szufladki to mnie krew zalewa - po co ja te miarki kupuję haha. Wczoraj kilka fibr po praniu w SG zapakowane do prania z SF efekt -> doprało plamy itp które nie puściły w SG. I fibry są takie puszyste, że nie muszę wyczesywać.
 4. W jakimś sklepie widziałem w litrowych. U mnie pranie często i gęsto. Wiec takie z dawkowaniem 50ml schodzą jak woda. SF po pierwszym praniu jestem zadowolony i pozytywnie zaskoczony. Zobaczę na szczurach i jak z moczeniem takich totalnych szczurów. Jest mocno skoncentrowany jak Nolle. Ostatnio pierzemy tylko SG wiec porównując do SG jest zdecydowanie lepiej.
 5. Nolle super. Miałem sporo czasu temu i chyba najlepszy ze wszystkich co miałem. Raz, że wydajny a dwa pranie po nim nawet bez octu odzyskuje miękkość. Od niedawna dostępny w litrowych butelkach. Ostatnio kupiłem ServFaces i też pozytywnie zaskoczył. BDB dopiera, też fibry po nim puchate i miękkie. Na razie zrobiłem test z 20ml na pralkę i wypadł pozytywnie. Doprał nawet szczury bez namaczania. Puki co w fazie testów.
 6. Ale czy tak skraca czas to nie wiem, wszak muszę dwa razy ogarniać tą samą robotę.
 7. @ShiningCar Cleaner Ultima, Clener Neutra -> czy któryś z nich jest odpowiednikiem typowego odtłuszczacza, ipy ? Czy one muszą być użyte w tandemie nawet pod inne powłoki, woski.
 8. Gratki dla tych co na podium @Streat@smerf91@Pajko. A i miłe zaskoczenie dla mnie :-)
 9. 1. peciu 2. kamil598 3. gordon 4. zwirek03 5. krzygaj 6. Damiano2007 7. przemek2000 8. Streat 9. Smerf91 10. Domel 11. FakeRiderr 12. dafib 13. Malinka06 14. Zenek_M 15. mancini 16. Pentatonic 17. adi1509 18. keza 19. raafal91 20. Apovsky 21. Robee. 22. Lotek900 23. V1RU$
 10. 1. peciu 2. krzygaj 3. kamil598 4. gordon 5. zwirek03 6. Damiano2007 7. Smerf91 8. Domel 9. dafib 10. Malinka06 11.adik444 12. mancini 13. Zenek_M 14. Pentatonic 15. przemek2000 16. adi1509 17. keza 18. raafal91 19. Apovsky 20. Robee 21. Lotek900 22. V1RU$
 11. Masz zdjęcie składu z etykiety :-)
 12. Szybki test, prezentacja nowości od firmy AQUA. (nie mogę całe życie testować pian na tym forum ) AQUA Tire & Plastic Dressing. Opis producenta Dressing położyłem na opony w aucie żony. Opony umyte preparatem Megs'a trzy razy aż do uzyskania białej piany. Nie pytajcie o ten NOS, mam w domu stalkera (teraz wiem co czują gwiazdy i celebryci). I nie śmiać się z deseczki . Opona wymyta i wysuszona. Kładziemy dressing i taśma kontrolna . I po całości. Dla tych co lubią kropelki - test wody. I filmidło z dedykacją dla @Domel- Wojtek ty lubisz te ogrodowe sikawki . Film Wnioski: Dressing kupiłem z ciekawości bo był dostępny w małych opakowaniach (to lubię można sprawdzić i kupić duże opakowanie lub też nie). Całkiem przyjemny produkt, konsystencja i zapach przypomina mi KOCH'a PSS'a. Nietłusty i wydajny, wlałem do buteleczki z małym triggerem - lepsza aplikacja. Pozostawia satynowe wykończenie. W słońcu się lekko błyszczy. Na tych oponach siadł średnio. U mnie w aucie jest dużo lepszy efekt - ale ja smaruje co tydzień wiec opony opite i dlatego taka różnica. Auto żony robi średnio 100 km dziennie w trudnych warunkach , wiec za tydzień zrobię małą aktualizację. Kropelki jak po PSS - może producent na nim się wzorował ? Licznik spisany - 124397.
 13. No trochę nie ciekawie. Ale zaryzykowałem zadałem pytanie i zobaczymy.
 14. A ja mam pytanie do producenta @EXCEDE. Kiedyś używając go z dwa lata temu przypominam sobie, że po praniu zostawiał lekki zapach cytrusów. Teraz przelałem w ostatnim czasie 6 litrów stwierdzam, że tego zapachu brak. Nawet kilka osób którym praliśmy ( z żonką ) dywany stwierdziły, że zapachu brak. Gadałem z @D@ViDi u niego to samo. Wiec rodzi się pytanie dlaczego ? czy coś zmieniono w składzie itp ? A co do samego płynu zero zastrzeżeń to nasz NR1, robi robotę, tylko po praniu brak zapachu nic.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.