Jump to content

V1RU$

Użytkownik
 • Content Count

  675
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

109 Genialna

2 Followers

About V1RU$

Informacje

 • Imię
  Łukasz
 • Lokalizacja
  Ostrów Wielkopolski
 • Województwo
  Wielkopolskie

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Używam szamponu FW. Ale tego chciałem kupić dobremu ziomkowi na prezent. I chciałem zrobić odskok od normy i kupić mu taki wynalazek i dlatego zadałem pytanie. Sam takich nie używam i nie używałem.
 2. Czy zwykły kowalski używając Chemical Guys Citrus Wash and Gloss coś zauważy. Znaczy się czy faktycznie taki szampon coś podbija gloss. Czy tylko dla wytrawnego oka a amator raczej nic. Mam okazję odkupić butelkę i sam nie wiem, nigdy nie korzystałem z takich szamponów co podbijają po myciu glosss.
 3. Soft99 Glass Compound Z. I powinno zejść. Nie będę Cie namawiał na Tevo Glass Degreaser bo po co ci taki koszt robić. Tevo kozak na takie akcje ale swoje kosztuje.
 4. Odkopię temat. I prawidłowa filozofia. Doczekaliśmy czasów, że od QD wymaga się już trochę za dużo. Kropelki i trwałość nie wiadomo jaką. I producenci się prześcigają w tym wyścigu. Nowy QD od Infinity ma trwałość do 24 tyg - no to już chyba nie jest QD ? Ale to też moje zdanie, jestem za krótko w tym temacie i może się mylę ale ryłem od samego spodu i kiedyś QD miał inne zadanie @Strus a FK245 miałeś ? Też kozak i spokojnie może konkurować z PCCWG, śliskość, look i wasza kropelkowość. @AutomotiveCare.pl - mam waszego IQD - dla mnie bomba, to jest to czego szukałem, zdetronizował używanego od długiego czasu ADBL IQD.
 5. Sprawdzę z oprysku na aucie ale myślę, że 1:20 zrobi co należy i SGCO przy nim wymięknie.
 6. Piana gęsta, fajna, długo siedzi. 1:10 nie ma już sensu bo za gęsta, ciężka i szybko zleciała. 3-5 minut i spłukiwałem. Auto z woskiem Infinity WS Plus, FK1000, Wolfgang DGPS. Może na dłuższą metę by je podjadał przy regularnym stosowaniu. Oprysku na aucie nie robiłem ale na ciężkim sprzęcie robi robotę. Myślę że z oprysku mogła by z SGCO konkurować no i cena.
 7. Przy podaniu z pa 1:20 nie zauważyłem aby coś się z woskiem działo.
 8. V1RU$

  NEOXAL 111

  Byłem, widziałem, próbkę dostałem i NW i zimowy wosk też odetkałem.
 9. Ja go jutro uprzedzę i zdam relację.
 10. W Ostrowie raczej bieda. Jak kiedyś szukałem tenzi En Jee to pół miasta zjechałem nie było. Zamówiłem w Inter Cars to zapłaciłem za to jak za dwa z sieci. W międzyczasie mi kuzyn kupić zdążył gdzieś w PL po trasie. I od tego czasu po lokalu nie szukam nic.
 11. Jutro pójdę na przeszpiegi. Zupełnie mi uleciało z pamięci, że się coś otwiera.
 12. Hi, Jest BDB. david2888 się ze mną droczy. Tak poważnie używam ponad pół roku jak za ta kasę jest OK. Fajnie odtyka NW i u mnie zimowe woski. Szczególnie widać bdb działanie na dolnych partiach auta. Jestem bardzo zadowolony, uważam, że to jeden z ich bardziej udanych produktów. Skoro daje radę na wosku da radę i na powłoce. Wkurzyło mnie tylko to, że po pół roku to co zostało w butelce straciło właściwości pienienia. Nie pieni się już wcale w wiadrze ani na aucie. Odtykać odtyka jak trzeba. Cóż mi zostało dodaje ADBL BM i jest GITara, ale niesmak pozostał. Jakoś inne szampony nie tracą swoich właściwości. Wiem że ktoś na forum też już tak miał.
 13. Dobra wygrałeś Kwaśna AQUA robi robotę. Faktycznie do podłóg się nada - bo po pół roku przestał się pienić.
 14. Szczotka do opon ? Co to na środku za szczotka, taka mała czy jakaś składana ?

Sponsor serwisu

Pogotowie Zamkowe Gdynia

×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.