Jump to content

V1RU$

Użytkownik
 • Content Count

  990
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  4

V1RU$ last won the day on April 28

V1RU$ had the most liked content!

Community Reputation

417 Genialna

3 Followers

About V1RU$

Informacje

 • Imię
  Łukasz
 • Lokalizacja
  Ostrów Wielkopolski
 • Województwo
  Wielkopolskie

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Ale koncentrat czy jakiś rozrobiony. Z drugiej strony jak wlecę na brudasa EnJee koncentratem to też pozamiatam.
 2. Znając dziadzię to w 2022 Ale będzie na bank. Ale porównanie z SG to bym z chęcią zobaczył bo SG to chyba najmocniejszy jaki miałem.
 3. Niby koch w małym stężeniu działa jako osuszacz a w większym coś tam pozostawia po sobie. Nie miałem więc nie mam pewności 100 procent.
 4. Odkopię temat. Jakiś czas temu zacząłem używać te produkty na mokro. I jak czytam tutaj wątek to odnoszę wrażenie, że mylnie są wrzucane do jednego worka dwa różne produkty. Sonax Spray + Seal, SG WP, Gyeon Wet Coat to sealent z aplikacją na mokro - duża trwałość, śliskość i widać gołym okiem połysk itp. (Sonax rewelacja używałem jakiś czas zima, wiosna) A KOCH PW, czy Tenzi Rollex i podobne to typowe wspomagacze osuszania, owszem coś pozostawiają po sobie ale szału nie ma. I one są od mycia do mycia.
 5. No my z Dawidem rozlaliśmy. Mam wrażenie, że to przeszło zapachem tego worka. Jest ten energetyk ale słabo przebijający się przez ten plastik. Najważniejsze, że działa. Zrobiłem dziś 3 mycia i jako pianka i jako szampon i jest MOC.
 6. Kraków sklep Deep Gloss. Wstrząśnięte i mieszane jak martini u 007.
 7. Ciekawe. Nie sądzę abyśmy obaj z @D@ViDmieli nagle kłopot z nosami, no chyba że CORONA ? Zapodałem do PA i do wiadra robi robotę więc parametry zachowane tylko ten zapach
 8. Czy ktoś z forum miał już SONAX'a w 5 litrowym worku. Ona nie ma zapachu jak RedBull tylko czuć taki jak by świeży plastik. Dwa nosy wąchały i to samo. Czy przeszedł zapach z tego worka. Miał ktoś podobnie. Z butelki ładnie czuć energetyka - miałem ostanie 50ml w litrowej butli.
 9. Maxifi Soap Free. Użyjesz jako pre spray. WD3 nawet przy odciąganiu wody szału nie robi, wypada blado. I szybko silnik dostanie fory -> idzie woda, wilgoć do komory silnika. Wiec szybko go zajedziesz. w/w proszkiem ogarniesz robotę bez obaw że zostaną zacieki czy inne kwiatki. Sprawdzone w boju, aczkolwiek to taka namiastka prania daleka do ideału. A ta końcówka do prania to niby co -> plaska ssawka do odciągania ?
 10. V1RU$

  Generator ozonu

  Przywołam @Domelbo już nie pamiętam. Ale to był chyba model DAWID i on jest w 2 wersjach (panel mechaniczny lub elektroniczny).
 11. Jak cię bita śmietana nie interesuje to bierz BH. Choć na moje ten nowy nie ma takiej mocy jak stara wersja. Ale może się mylę - za mało myłem tym nowym. Co do TFR myślę, że nie ma co nadużywać tego tupu produktów do regularnego mycia - ale to też moje widzi mi się. Ja ostatnimi czasy robiłem tak: doły TFR i na całe auto zarzucałem po chwili pianę od SONAX'a.
 12. Nowy SG TFR zdecydowanie mocniejszy w pianie od swojego poprzednika, ale i tak z oprysku wypada zdecydowanie lepiej. Złotego środka chyba nie ma. Możesz się pobawić BH to taki kompromis, choć piana z BH do bogatych nie należy. Bierz poprawkę na to że PA dodatkowo rozcieńcza dość mocno produkt i dlatego piana nie ma takiej mocy jak oprysk. Chyba że będziesz pianę podawał z ręcznej pianownicy.
 13. U mnie są i to całkiem sporo. Wielkie i ciężkie :-)
 14. A to ciekawe. Bo większość TFR bazuje na NaOH czy EDTA i jego pochodne (jak coś źle napisałem poprawcie mnie, bo chemik ze mnie żaden). Ten RRC dlatego taki kiler bo sporo ma go w składzie ale nie mam opakowania aby sprawdzić. Czy możecie rąbek tajemnicy uchylić na czym to bazuje.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.