Jump to content

V1RU$

Użytkownik
 • Content Count

  819
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

V1RU$ last won the day on July 11

V1RU$ had the most liked content!

Community Reputation

230 Genialna

3 Followers

About V1RU$

Informacje

 • Imię
  Łukasz
 • Lokalizacja
  Ostrów Wielkopolski
 • Województwo
  Wielkopolskie

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Dobrym kilerem na zawalone pady jest Szampon DM Reset. . Rewelacyjnie robi porządek z wszelkiej maści pastami. Ciepła woda i trochę tego szamponu.
 2. Wolfgang PPE też fajny łatwy i szybki i maskuje małe niedoskonałości. Też używałem jakiś czas i polecam. Miło wspominam. I o dziwo nawet na nim siedzą woski przyzwoicie.
 3. Dokładnie dlatego mam go na stanie. Aczkolwiek z racji, że po nim muszę jeszcze umyć jakimś odtłuszczającym szamponem to dla mnie on wcale nie jest jakimś mistrzem przyspieszenia roboty. I coraz bardziej odnoszę wrażenie, że wcale po takiej operacji nie jest tak super z powierzchnią. Ale z werdyktem ostatecznym wstrzymam się jakiś czas. Jak zauważycie go na giełdzie w zestawie z szamponem odtłuszczającym na sprzedaż to będzie oznaczało, że przegrał challenge.
 4. I jak ma nie być zabawy IPĄ po robocie to detailer's pro mckee's 37 - mój ulubieniec. Ręcznie nieźle maszyną rewelacja.
 5. Ja wypowiem się na wiosnę, zrobiłem sobie poligon doświadczalny na aucie i zobaczymy. Jak siedzi ten sam wosk na lakierze po FUPC oraz jak siedzi na lakierze po tradycyjnym cleanerze wymytym ipą. Po FUPC umyłem jeszcze szponem DM Reset. Też uważam, że FUPC tofajny cleaner ale odnoszę wrażenia, że to nie to samo co tradycyjnie i wymycie ipą. Jeden panel mam też z detailer's pro mckee's 37 - dla mnie to mistrz. Maszyną robi się go szybko i wydajnie i woski siedzą na nim jak trzeba.
 6. Butelka to mnie zaskoczyła. Jak oliwy premium albo wódeczki premium. Jest tłusto i świeci - jak przetrzesz fibrą idzie uzyskać dobrą satynę ?
 7. Mam pytanie czy ktoś robił test tego Cleaner'a VS. taki typowy "na sucho" i żywotność wosku na nich. Używam mckee's 37 i jest rewelacyjnym cleaner'em i zastanawia mnie czy na Fireball wosk będzie leżał tak samo długo. Niektórzy twierdzą, że FUP zapycha pory lakieru i woski tak nie siedzą. Ja po nim myję szamponem DM Reset i jakoś nic takiego nie zauważyłem. Fakt pytanie zadaję ale sprawdzę to osobiście szykując auto na zimę, ale może ktoś już to sprawdził.
 8. V1RU$

  Pianownice reczne

  To Gloria robi dla Sonax'a ponoć.
 9. Hi. jasne. RRC używam już z rok i puki co żaden zawodnik na rynku nie podskoczył mu. SG też BDB ale RRC mocniejszy. Pomijam fakt, że RRC po jakimś czasie stania w butelce traci właściwości i piana jest beznadzieja i poślizg też co mnie strasznie poirytowało. SG ma piankę rewelacja i jak na kwaśny szampon ma bardzo fajny poślizg. Sprawdzę kiedyś na jakimś zamulonym aucie z powłoką NW obu zawodników 50/50. Taki długo stojący RRC można zrobić 1:10 - fajnie ogarnia WS. I mój tak skończył bo uleciały z niego właściwości myjące.
 10. Pomijając zapach i pianę. Rozwiń co masz na myśli pisząc działanie. Bo jak na moje RRC jest mocniejszy jeśli chodzi o odtykanie. Ale powalczę jakiś czas i jednym i drugim.
 11. Jako szampon sprawdza się BDB. Jak na kwaśny ma niezły poślizg i pianę. I naprawdę nieźle radzi sobie z WS. Może w weekend popełnię kolejne dwa mycia.
 12. Ach te łańcuszki. OK zmierzę Ph. Koniec OT.
 13. Sonax Energy ? O nim mówisz. To używam od kilku miesięcy po rekomendacji @D@ViD. Fajna piana i szampon też LUX. Ph nie mierzyłem. W sumie mierzę na potrzeby forum żeby unikać zbędnych pytań haha.
 14. Tak to widzę. Taki serwis cały na kwaśno. Choć dopiero szampon zrobił swoje z zaciekami po wodzie i WS jak trzeba. Ale niskim Ph, z kwaśnym odczynem ?

Sponsor serwisu

Pogotowie Zamkowe Gdynia

×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.