Jump to content

V1RU$

Użytkownik
 • Posts

  1,006
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  6

V1RU$ last won the day on July 6

V1RU$ had the most liked content!

3 Followers

About V1RU$

Informacje

 • Imię
  Łukasz
 • Lokalizacja
  Ostrów Wielkopolski
 • Województwo
  Wielkopolskie

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

V1RU$'s Achievements

Collaborator

Collaborator (7/14)

 • Reacting Well Rare
 • Conversation Starter Rare
 • Dedicated Rare
 • Posting Machine Rare
 • Collaborator Rare

Recent Badges

471

Reputation

 1. KOCH OP - tylko cena koch'a do przyjemnych nie należy. I chyba Grass Detail ma też taki środek OG ale nie jest dużo tańszy od Koch'a.
 2. Od siebie dodam, pomijając incydent z rozwarstwieniem, że to mocny zawodnik. Chyba z tego co miałem to ma największą moc. Nawet mojego lidera od SG pobił. Widać to szczególnie przy małych stężeniach gdzie SG nie wyciąga już nic a CL jeszcze wyciąga. Generalnie nie mam potrzeby posiadania takich kilerów (u mnie opony regularnie myte, mają w sobie tyle dresingu, że mogę myć wodą ) ale dla kogoś co robi fury itp. to produkt wart uwagi. No i cenowo też kosi konkurencję.
 3. Generalnie nie przeszkadza mi to. Aczkolwiek stało się tak i tyle.
 4. Czy u Was tak się robi. 1:20 - woda destylowana i się rozwarstwił.
 5. Jak gdzieś traficie bierzcie nolle microfiber wash plus new formula. Puki co najlepszy jaki miałem. Tylko nigdzie nie mogę go teraz dostać.
 6. Tak mocarz. Wada brak inhibitorów korozji. Reszta na plus. Choć każdy ma inne oczekiwania co do produktu. Zostaje sprawdzić. Ja do mojego urobionego enjee dodaje BM od ADBL i takim działam.
 7. EnJee zamiata. Ciekawe jak ten produkt od CarLab wypadnie z działaniem inhibitorów korozji. Bo niektóre produkty mają ale działają raczej słabo. W UWC wszytko przynajmniej gra jak trzeba.
 8. Dawno nic nie testowałem, prezentowałem. Tym razem nowość od Wiedźmy tj. ich nowa piana: TSUNAMI Opis znaleziony w sieci, bo na stronie producenta nic nie znalazłem: Funky Witch Tsunami Active Foam 1L - Piana Aktywna lekko kwaśna - PH5 dopasowana do lakierów zabezpieczonych woskami i powłokami świetne właściwości zmiękczające brud wydajna zapach gumy balonowej Sposób użycia: Pokryj suche auto roztworem piany z letnią wodą. Dobierz odpowiednie stężenie w zależności od rodzaju pianowicy i stopnia zabrudzenia. 1:7 - 1:25 - sugerowane stężenie do pianownicy PA Pozostaw pianę do zadziałania na kilka minut, nie dopuszczając do jej zaschnięcia na powierzchni. Opłucz dokładnie auto wodą pod wysokim ciśnieniem. Piankę poleciałem klasycznie 1:10 w niedzielę o 5:50 rano. Tradycyjnie dla tych co kochają cyferki: Ph koncentratu. Ph roztworu roboczego 1:10. Pacjent. Zwykły letni brud i kurz - szału nie ma. Piana na aucie. Piankę trzymałem dobre cztery minuty. Płuczemy. I test białej rękawiczki. Wnioski. Po pierwszym podejściu pierwsze skojarzenie - SONAX Energy. Pianka podobnie się zachowuje, ma podobną konsystencję. Jak mamy LSP to też robi się taka kaszka. Zapach landrynki - guma balonowa dla mnie super. Ph jak widać przy 1:10 w sumie neutralne. Choć odnoszę wrażenie, że te mierniki w pewnych zakresach oszukują i chyba wrócę do papierków. Pianka dziwnie się zachowuje bo po 4 minutach jak zjechała ma się wrażenie, że za dużo nie ściąga. Ale brud jest doskonale zmiękczony i po płukaniu schodzi bdb. Stężenie 1:10 uważam za zbyt duże (to samo ma Sonax), piana ciężka i zjedzie szybko. Trzeba koniecznie sprawdzić 1:20 i to może być to. Już dawno przestałem kłaść nacisk na efektowną pianę zdecydowanie idę ku efektywnej haha. Reasumując całkiem nieźle. Większość kwaśnych pian które miałem jakoś szału nie robiły a tu widać potencjał. Zrobię update z ratio 1:20 i na jakimś zajechanym pacjencie. @D@ViDTNX za zakup pianki -> wpadnę na kawkę to się rozliczymy. A i na aucie był hydro wosk od ADBL potraktowany nowym QD od Sonax'a.
 9. Ile płynów tyle opinii, każdy musi znaleźć swojego zawodnika.
 10. 1. Domel 2. Gardor 3. lukasz_byd 4. Krzygaj 5. Kamil598 6. Smerf91 7. Streat 8. peciu 9. D@ViD 10. Grzechu23 11. zwirek03 12. gordon 13. Apovsky 14. Michał126 15. MMCzysci 16. adi1509 17. paki112 18. Lotek900 19. Damiano2007 20. V1RU$
 11. 1. KUBA46 2. Domel 3. Gardor 4. Krzygaj 5. lukasz_byd 6. Kamil598 7. Smerf91 8. Streat 9. peciu 10. Grzechu23 11. zwirek03 12. D@ViD 13. gordon 14. Apovsky 15. Michał126 16. lukeu 17. BarKoz 18. lodowa 19. paki112 20. MMCzysci 21. adi1509 22. cyp9x 23. Damiano2007 24. V1RU$
 12. Tenzi spoko, już u mnie trzecia 5 piątka idzie.
 13. Ale nakręciłeś. Chcesz środek o neutralnym PH bo z "obojętnym" sobie nie poradził, boisz się kwasu i liczysz na pomoc zasady ? Tanio i dobrze Tenzi EnJee GT. Ja używam wersję w koncentracie i rozrabiam wg. potrzeb.
 14. Bez problemowe, aczkolwiek chyba trzeba poświęcić kapkę więcej czasu niż przy TRF. Chyba kupię sobie 0,5 litra i poświęcę mu więcej czasu.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.