Jump to content

V1RU$

Użytkownik
 • Content Count

  882
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

V1RU$ last won the day on July 11

V1RU$ had the most liked content!

Community Reputation

273 Genialna

3 Followers

About V1RU$

Informacje

 • Imię
  Łukasz
 • Lokalizacja
  Ostrów Wielkopolski
 • Województwo
  Wielkopolskie

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Gdzieś w temacie o pianie jak była wzmianka o tym teście to obstawiałem wynik. I kurde się przeliczyłem. BH słabo liczyłem, że to on będzie liderem. Pozytywnie zaskoczył mnie ADBL BM. Od dłuższego czasu leję BM i do szamponów i do produktów do felg (mam zapas bo kiedyś ktoś plotkę puścił, że koniec produkcji) więc będę lał dalej bo robi robotę.
 2. Podaje wstępne wyniki, coś mi tak się mocno wydaje: BH SG ADBL DI H2O
 3. Po jakimś dobrym roku mycia różnymi płynami wróciłem do w.w. mieszanki (u mnie koncentrat - CARTEC) i mogę spokojnie z pełną odpowiedzialnością powiedzieć, że nie miałem lepszego płynu. Każdemu polecam sprawdzić w.w. mieszankę. Zastanawiam się czy typowe płyny do szyb na rynku 0.5 litra gotowce można by było podrasować IPĄ i octem aby wzmocnić ich działanie.
 4. Sprawdź ze swojej glorii. Niestety mnie nie kupił. Nawet z oprysku słabo. Fakt auto było nieźle ubłocone. Ale wiem jak z takim syfem radzi sobie sonax energy którego katuję od wiosny, wiec tu ta pianka wypadła blado. Nie boję się użyć stwierdzenia, że sonax ma większy power. Trochę się zawiodłem bo liczyłem na lepsze efekty. Ale może coś się da z tym zrobić. Zrobię kolejne podejście na brudasie jako oprysk ale dam ciepłą wodę.
 5. Tak z dedykacją dla @Domel - rano zobaczyłem rudą na tarczach. Więc nie wiem jak z tymi antykorozyjnymi dodatkami, nie znam się ja tylko sprzątam.
 6. Mnie też, skoro piana robiła coś dopiero przy 1:5, to z oprysku na liczyłem na cuda. Zalecane 1:50 chyba wypadło by bardzo słabo, dlatego startowałem od 1:20.
 7. @Bapkoobie piany 1:20 aby było sprawiedliwie.
 8. Mała aktualizacja - oprysk ale nie zalecane 1:50 (opis z butelki) tylko na bogato 1:20. Auto fest uwalone błotem itp. Druga stronę zrobiłem sobie pianą od BH też oprysk. Dla podwyższenia poprzeczki dałem zimą wodę - z reguły oprysk robię ciepłą wodą. Jako pierwszy DI. Jako drugi BH. I to na tyle. Przy zalecanych 1:50 słabo bym to widział. Zaszło mi słońce i przez chwilę zrobiło się ciemno jak w d... i jakieś kiepskie mi wyszły foty przy BH. Sprawdzę sobie jeszcze zalecane 1:50 i ciepłą wodę. Ale na takie mo
 9. Rozwiń "zajebisty szampon".
 10. Haha, a mi już pacjentów na niego brakuje i za dużo w butli nie zostało. A tu nowa edycja w drodze. Czuje się jak ci co mają testować tą nową szczepionkę haha.
 11. Znowu moja skromna osoba. Czy ktoś coś powiedzieć może o APC od SONAX'a. Kiedyś to był gotowiec, od jakiegoś czasu jest już w koncentracie.
 12. V1RU$

  CleanTech Cover

  Dla mnie to chyba jedyna wada, reszta na plus. Na jednym boku mam wosk BH i tam takiego bałaganu nie mam.
 13. Zalecane przez producenta. Bez obaw robi robotę, ale nie jest to piana na wypasie. Akurat wygląd piany to czynnik drugorzędny dla mnie, ona ma domywać.
 14. Tak zaraz w tym samym myciu u użyłem jako szampon. Ale nie pisałem już nic na ten temat tu i nie robiłem foto story. Ale sprawdziłem górne stężenie tj. 50 ml na 10 litrów wody. Raczej nie porwał mnie. Piana okey ale szybko gaśnie w wiadrze. Poślizg okey, choć maiłem chwilę pauzy (tel. od ziomka) i już piany było mało, takie mycie wtedy bez emocji jak wodą. Domywanie - nie jestem szpecem od szamponów ale domyło okey, chyba jest trudną sprawą określić poziom domywania. Mam swojego faworyta i co go zdradzę z innym szamponem to do niego wracam - właśnie czekam na nową butelkę. Nie zdradzę jak
 15. V1RU$

  Pianownice reczne

  Tak na styk. Można kombinować. Albo całą wkładkę albo do tych w zestawie wymienić filc. Filce są na portalach znanych. Wkładasz taki filc w tą oryginalną wkładkę po pozbyciu się tego starego, i zakładasz ten biały oring i jest OK. Na jednej jest już przyzwoita pianka. Do kół i rowerów u mnie sprawdza się BDB.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.