Jump to content

Notcon

Użytkownik
 • Content Count

  180
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Notcon last won the day on June 17 2020

Notcon had the most liked content!

Community Reputation

71 Genialna

About Notcon

Informacje

 • Imię
  Andrzej
 • Lokalizacja
  G
 • Województwo
  Mazowieckie

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Jest szansa na przywrócenie Tapatalk? Na telefonie przez przeglądarkę jak i na komputerze forum u mnie działa bez problemu.
 2. @vlodek2532 teraz ta ofera mniej opłacalna https://a.aliexpress.com/_vKV2mj bo doliczyli teraz chore koszty przesyłki, wcześniej przesyłka była za free. Myślę, że jak poszukasz to znajdziesz to samo u innego sprzedawcy.
 3. @vlodek2532 ja mam dwie z Ali już chyba ponad 2 lata, są jak nowe. W jednej mam APC w drugiej cleaner do skóry.
 4. @4dminwhyyyyy też polecam matę. Ja mam taką, która zakrywa przednią szybę, lusterka i boczne szyby z przodu. Ma dodatkowe zaczepy na koła. Po zdjęciu można od razu jechać.
 5. @analyzator a może coś z sio2, jak prostaff wax gold czy ads kotsos?
 6. Dużego sedana Pin towel osusza bez problemu. Mam go już dość długo, prany też wiele razy i nadal działa jak nowy. Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka
 7. @FilipO ja zamawiałem BP w tym rozmiarze, w zestawie z papierami ściernymi na rzepy. Ogólnie spoko, nie mam zarzutów. Co do padów w takim wymiarze to też sie zastanawiam nad kupnem, ale brałem kiedyś 75mm i mimo, że zestaw miał zawierać różne twardości to różnił je prawie tylko kolor:)
 8. FW u mnie w Oplu też słabo przyciemnia, ale wykonczenie daje bardzo fajne. Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka
 9. @banano7 ex 04 06 to fajna pasta, dobrze się nią pracuje i co równie istotne bardzo mało pyli. Pierwszy one step robiłem właśnie tą pastą i żółtymi natami. Efekt cieszył oko. Teraz wybrałbym raczej pomarańczowe gąbki. Możesz rozważyć jeszcze 3D One.
 10. DT150 są dość specyficzne, wielu osobom nie pasują. Są wg mnie bardzo analityczne, z ostrą górą. Ja je lubię, mam je już kilkanaście lat:) Jakiś czas temu jedna przestała grać, pewnie driver poleciał. Ponieważ mam też ATH M50X to korzystam aktualnie z tych drugich. Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka
 11. @jolley u mnie tak samo. Wg mnie to tylko kwestia nazwy, skład opakowania jest taki sam.
 12. Ja do marolexa z citrusem zwykle daję chlust Bubble Makera. Nie zauważyłem by osłabiało to skuteczność domywania. Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka
 13. @banano7 a takich klasycznych opcji typu soda oczyszczona czy ocet używałeś? Poszukaj w necie i popróbuj na małych fragmentach, czasem ma daną plamę działają przedziwne "odplamiacze"
 14. @MMCzysci zależy czy musisz czy chcesz:) Kładłem kiedyś wosk w temp. Do tego, przy dużej wilgotności, abstrahując już od samej temperatury, miałem kilka razy duży problem z dotarciem dachu (jak kończyłem pod wieczór)
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.