Jump to content

MMCzysci

Użytkownik
 • Content Count

  736
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

150 Genialna

About MMCzysci

 • Rank
  Gadatliwy
 • Birthday October 4

Informacje

 • Imię
  Maciek
 • Auto
  '05 C8 EXCL, '06 Forfour Passion, '94 MB T1
 • Lokalizacja
  Wyżyna Lubelska
 • Województwo
  Lubelskie

Recent Profile Visitors

1,486 profile views
 1. Nie, nie trzeba. Jak nie będzie zacieków, plam - to znaczy, że jest spoko. W trakcie prania obserwuj ssawkę.
 2. Dokładnie tak. Ja po presprayu najpierw natryskuję płukankę, potem jednocześnie natrysk i odsysanie (czyli przejazdy szybkie, żeby nie przemoczyc foteli), na koniec odsysanie wody (im wolniej, tym dokładniej - i tak do momentu, gdy nie będzie pojawiać się woda w ssawce). Grzane stołki - nic nie powinno się stać, tylko musisz tym bardziej uważać na przemoczenie. Ponoć nie można włączać grzania zaraz po zabiegu.
 3. Tak wyczytałem i tak zrobiłem, wyszło całkiem spoko.
 4. Można byłoby doslac jeszcze jedna relacje w tym/następnym tygodniu? Bo nie wiadomo, czy sprawa juz zamknięta czy nie [emoji6]
 5. Dosłownie kropelkę, żeby "nie zjadł" glinki.
 6. Jakby nie patrzeć aplikator jest jednak dużo delikatniejszy od glinki. Ja glinkuję. Glinka to nie wyrok śmierci dla karoserii, trzeba tylko być ostrożnym. Zastanowiłbym się tylko w przypadku czarnych/ciemnych aut (jeżeli coś spaprasz, to będzie to na pewno widać) + tych z miękkim lakierem (głównie japońskie).
 7. Na srebrnym pod słońcem bardzo wyraźnie widać [emoji6]
 8. Jak plastik lakierowany, to nie widzę problemu. Może to nie temat na takie rozmowy, ale zaryzykuję: na gwałt muszę wymienić baterię w SG Note4. Polecacie jakiś konkretny sklep, żeby nie trafić na bubel? Telefon dość leciwy, a na allegro same podróby... Może ktoś coś doradzi?
 9. Ja kupiłem ADBL Bonnet + Work Stuff Zephyr. Trudno mi się wypowiedzieć na temat skuteczności, bo nie miałem dużo brudu, ale poprawa wizualna jest, więc operacja się udała. Zapach Bonnet jak dla mnie na minus. Będę czyścił na dniach całe wnętrze w drugim aucie, dam znać.
 10. Niestety nie mam, ale nie widzę przeciwwskazań, by użyć takiego zestawu.
 11. Teoretycznie to i wodą z szamponem można... ale po co robić taką szopkę? Umyj porządnie auto i tyle.
 12. Ale ze jak? Same ptasie odchody? To nie prościej samochód umyć?
 13. Styknie na start, ale to oczywiście nie wszystko. Są różnego rodzaju odplamiacze, środki enzymatyczne (czy jakoś tak) do trudniejszych zabrudzeń - przekonasz się po wdrożeniu w to głupie hobby [emoji6] Co do pH - nie jestem chemikiem, ale nie słyszałem, żeby komuś ta chemia zrobiła kuku. Szczotki kup różnej twardości, najlepiej na wkrętarkę (ja kupiłem a potem zorientowałem się... że nie mam sprawnej wkrętarki [emoji23]).

Sponsor serwisu

Pogotowie Zamkowe Gdynia

×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.