Jump to content

analyzator

Użytkownik
 • Posts

  1,621
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  6

analyzator last won the day on May 29

analyzator had the most liked content!

About analyzator

Informacje

 • Imię
  Piotr
 • Auto
  2017 Focus 1,5eb red / 2018 Lexus CT200h
 • Lokalizacja
  Lublin
 • Województwo
  Lubelskie

Recent Profile Visitors

2,862 profile views

analyzator's Achievements

Proficient

Proficient (10/14)

 • Conversation Starter Rare
 • Reacting Well Rare
 • Dedicated Rare
 • Posting Machine Rare
 • Collaborator Rare

Recent Badges

613

Reputation

 1. @MMCzysci zawsze staranny prewash. Uważam że od jakości prewashu w dużej części zależy kondycja lakieru. Nie wiesz co masz na lakierze i nie będziesz decydował oglądając pod latarką @grechut regenerowałem sprejem. Dwa lata później oddałem do piecowego. Koszt z 500zł. Trwałość zupełnie inna.
 2. @Arturrro po linkiem są dokumenty. Usuń/zmień. Powiadomiłem admina może będzie pierwszy. Może wilgotność temperatura. Ostatnio podobne problemy w sprawie mi luxury gloss który ponoć jest nieproblemowy. Ew kolejna fibra. Odczekaj 3-4 minuty, wróć po kolejnym elemencie na finalne dotarcie.
 3. 1. Adus1234 (w sharanie wnetrze duze i jest na zcym testowac :)) 2. Mumins 3. MMCzysci 4. adi1509 5. Zenek_M 6. D@ViD - dużo interiorów QD posiadam do porównania 7. FilipO 8. Eidos71 9. Tomas-SG - jedynie prezentacja, wnioski dopiero gdzieś na lato. Bardzo duża ilość posiadanych IQD. Musiałbym mieć produkt poniedziałek / wtorek żeby zdążył dojechać do Fin. 10. Strus 11. mancini 12. ZUMAL 13. kaka17ab 14. kuman1987r 15. FakeRiderr 16. Gardor 17. Bitek 18. banano7 19. Streat 20. Smerf91 21. Kubsonke 22. Damiano2007 23 robcok 24. Szpako (świeżo położony leather milk, ciekawe jak dopełni wnętrze interior detailer ;)) 25. keza 26 analyzator chętnie sprawdzę. Wciąż szukam mojego docelowego ic/qd
 4. @Arturrro Ogólna zasada oszczędnie. Fabryczny atomizer podaje kilka razy za dużo produktu. Traktuj jak quick waxa. Fajnie np sprawdzi się aplikator mikrofibrowy rozmiar słoneczko. Suede to nie do tego. Będzie pan zadowolony
 5. @mj wow to citrus robi niezły bałagan. Do Przemyślenia dla kolegów czy warto taki towar lać na auto* *szczególnie że istnieją bilt-hambery
 6. @Pinaa z szyb pewnie tak - powinno zejść cleanerem. Co do plastików daj jakieś fotki bo jak nie są blyszczace może być problem.
 7. @Pinaa szyby - jakie zabrudzenia? plastik, gładki, świecący, fakturowany, nielakierowany?
 8. @Pinaa nie, chyba, że panel nie będzie czysty.
 9. @Arturrro a nie smarowałeś nim z zbyt bogato? Na panel czy na ręcznik?
 10. @V1RU$ jak koledzy twierdzą że inne są lepsze to olałbym jest jeszcze carpro a carpro nie ma słabych produktów
 11. Shiny na pranie wlewam do 20ml. Nie do gąbek oo korekcie rzecz jasna. Rękawice wcześniej przepieram ręcznie. Wszystko wychodzi miękkie i pachnące
 12. Dorzucam i szybkie spostrzeżenia z mojej strony. Butlka i zapach to 1-1 luxury gloss. Oba auta dbane po naszemu ale też 2-3 miesiące po odszczurzaniu a dzieci i budowa robią swoje. W fokusie nie ma dużo skóry. Ma nie być śliskie to okej wpada na kierownicę. Obok deturner interior cleaner. Produkt mam w butelce rozcieńczony - 1:4 robi robotę. No dobra przyciemnianie bardzo mocne. Trzeba będzie starannie. Pokazuje się też połysk. Nie będzie to raczej mój wybór do ogarniania kierownicy po trasie. Podłokietnik Bardzo mocne przyciemnienie - na żywo wygląda to jeszcze mocniej. Twardy boczek - na tym plastiku wszystko się błyszczy. Błyszczy się też sotf No ba. Deska - materiał jest miękki. Połowa przed, połowa po - nic się nie zmieniło na tym materiale. Podchodziłem dwa razy. Przypadkowe spotkanie. Akurat fuku wracała do garażu a z pudełka wyglądają qd fusso i egg. Lexus - materiały trochę inne. Taka jest różnica na skórzanym boczku. A tak wygląda skórzany daszek. Trochę się kurzu zebrało - trzeba ogarnąć auta Zalety: Zapach może się podobać i nie męczy Bardzo wyraźny look Uniwersalność - w aucie ze skórą może to być teoretycznie jeden środek jako szybkie cleaner/qd/dressing. Podłokietniki a więc skóra - miłe wrażenie konserwacji i dodania miękkości jestem lamusem - nie mam doświadczenia ze skórami. Wady: Produkt wymaga uwagi przy aplikacji - nierówności będą bardzo widoczne. Bardzo subiektywne: mam lekki rozdźwięk przy tym produkcie z łączeniem funkcji QD i czyszczenia. Trochę jak z IQD adbla. Look który zostawia, "ilość looku" przebija wiele dressingów. Przemyślenia: Trwałość jeszcze nie znana. Sprawdzę czy się nie wyciera, nie znika szybko. Jeśli look ci leży - to może być twój ulubiony produkt. Wykończenie - skojarzenie z deturnerem bananowym. Tyle że u D jest ślisko.
 13. @Bac warto go myć neutralnem regularnie. Możesz coś tam spróbować po 3mcach czy jakimś przebiegu 2-3k plus ale czy potrzeba i czy coś da to nikt ci nie powie. Jest różnica między autem garażowanym i parkowanym przy kopalni, przebiegiem miejskim i pozamiejskim.
 14. @Fencek wkładkę bierz tą najsłabszą. Ciśnienie masz dobite do maksa? Pianownicy nie trzymasz bokiem? Ile masz roztworu?
 15. @Pinaa 100ml sample dodo juice lime prime (nie lite) + aplikator tricolor
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.