Jump to content

analyzator

Użytkownik
 • Content Count

  1,350
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  5

analyzator last won the day on March 28

analyzator had the most liked content!

Community Reputation

431 Genialna

About analyzator

 • Birthday 03/17/1983

Informacje

 • Imię
  Piotr
 • Auto
  2017 Focus 1,5eb red / 2018 Lexus CT200h
 • Lokalizacja
  Lublin
 • Województwo
  Lubelskie

Recent Profile Visitors

1,948 profile views
 1. Pasta nie przysycha? Jakie stężenie ipy? Czy nie wycierasz lakieru zanim wystygnie?
 2. @AudiBlask rzadko jedynie płucze. Raczej pełne mycie.
 3. @Gardor mam kocha może wrzucę na bok ad ssw. Jeszcze nie wyciągam wnioskow ale wstępne są inne niż się spodziewałem
 4. Minęło 5 tygodni, z 500-700km. Trochę padało. Codziennie wizyty na budowie gdzie droga się robi więc albo się kurzy albo chlapie glina. Po lewej turtle, po prawej SSW. Turtle czyściej, trochę. Maska. Strona Turtle. Strona SSW. Lewo SSW, środek Tenzi RLS, prawu Turtle. Starałem się uchwycić ale wyszło tak sobie. Na masce uwaga, najczyściej po SSW. Do połowy wysokości maski nie ma śladów po wodzie/kurzu co na reszcie maski jest. Ciekawie.
 5. Jak długo preparat powinien leżeć na karoserii? Takiej ceny się spodziewałem i to mnie martwi. Ceny koncentratów po zrobieniu to złotówka za litr. To nie są felgi gdzie litr może wystarczyć na kilka razy. Oprysk pre-wash to 2l. Da się bardziej ubogo ale będzie przesychać. @tenzi jaka jest logika za tym produktem? Butelka na jedno mycie? Stosowanie do bardziej brudnych części karoserii? Czego pewnie będziemy stwierdzić w testach to podjadanie wosku. Bezpieczny?
 6. 1. @Domel 2. @DZIADZIA 3. KiziorDZN 4. Damiano2007 5. Pablo15005 6. Wanraf89 7. mizakrze 8. Tomcio1 9. Emilo 10. D@ViD 11. Analyzator Napiszcie proszę co macie na myśli pisząc odporność na drobne rysy.
 7. @Grzedor nie znam produktu. Jak wspominałem. Poszukaj lepiej kogoś, kto to ogarnie. Wygląda tak że ręcznie nie powalczymy.
 8. Macie doświadczenie z Dodo juice Supernatural/Black widow? Chodzi mi po głowie Scarlet fever a to to samo tyle że na czerwone.
 9. Heja k2 za dwie dychy nie przeżyło dwukrutego oprysku SG CO. Chcę nowy, 3l, trwały. Marolex alka czy coś lepszego jest? W k2 nie podobała mi się regulacja strumienia. Wolałbym pewnie większy wydatek i rozrzut szczeliną jak w pianownicy.
 10. @Grzedor kolega miał na myśli że po użyciu pasty tempo nie ma poprawy lakieru tylko jest lekkie wypełnienie rys oraz przy okazji nowe rysy. Zwykle przekonujesz się po kilku deszczach albo po tym jak odtłuścisz. Przecieranie rys ipa raczej nic nie zmieni Megs ultimate compound + tricolor jest spoko i coś poprawi. Dużo zależy od twardości lakieru. Zawiozlbym na one step. Z ASO się wyklucaj niech zapłacą.
 11. @Mazda3BM celował bym w szklistości. Na podobnym lakierze lexa siadają mi syntetyki. Konkretnego wosku nie wskaże
 12. @Patryk14 dorzuć do listy ads. Bezproblemowa aplikacja. Może ktoś testował vs i się wypowie odnośnie trwałości i oczyszczania. Moje jedynie wrażenie: rewelacja.
 13. Łączę się w bólu. Na szczęście a są mojego lakieru nie dotykało ale zwykłe poprawienie pasowania zderzaka to element do polerowania po nich. Po pierwsze dogadaj się z salonem żeby ci to jakoś zrekompensować. Absolutnie nie wchodzi w grę polerowanie u nich. Na pewno zaraz ktoś poleci magika.
 14. @Skav jak takie miejskie bujanko to bym celował w dobre 0w.. jeśli jest dopuszczalne. Przy takich przebiegach i takim przebiegu to myślę, że dużej różnicy nie będzie szczerze miedzy olejem topowym a przyzwoitym.
 15. @MMCzysci fireballa w promocjach można znaleźć za pięć dyszek z przesyłką. Bardzo dobrym ręcznikiem jest. Plus zwykły flufek czy mały silk i Focus kombi jest suchy. Jak bierzesz na fakturę to wychodzicie taniej niż z Ali express
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.