Jump to content

analyzator

Użytkownik
 • Content Count

  1,196
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  4

analyzator last won the day on January 10

analyzator had the most liked content!

Community Reputation

352 Genialna

About analyzator

 • Birthday 03/17/1983

Informacje

 • Imię
  Piotr
 • Auto
  2017 Focus 1,5eb red / 2018 Lexus CT200h
 • Lokalizacja
  Lublin
 • Województwo
  Lubelskie

Recent Profile Visitors

1,697 profile views
 1. @Bananek626 przeczytaj post mikea jeszcze raz bo pisze dokładnie co na tym lakierze zrobić trzeba na dole podpowiadają się inne podobne tematy. Sprawdź czy to jest wspomniany lakier.
 2. Wprowadźcie trochę swiswaxa w dobrej cenie i się zakręci Power maxed tsunami!!! Firma niedostępna w Polsce brak dystrybucji.
 3. Inspirujące i będę miał gdzieś za uszami robiąc plan wiosna Mi chodzi po głowie jeszcze jedna rzecz. na pewno będę chciał spróbować sprawdzić i pokusić się o jakieś wnioski. Jakby tak bez ściągania starego ale nie umierającego wosku zarzucić mu kolejną warstewkę. Jeśli pod spodem mamy coś trwalszego szczególnie takie fusso to raczej nie ma ryzyka że zaszkodzimy ochronie pod spodem a o ile nowa warstwa się przyjmie to ryzyko jest tylko takie że szybko nam spłynie. W lecie chciałem próbować zarzucić na finsa liquid natysa ale mając na uwadze covida i to że auto stało to nie wyszło.
 4. @Bananek626 zwróć uwagę na post Mikea Phillipsa w temacie który linkowalem.
 5. Piszę tylko znając teorię a nie z praktyki. Sprawdź czy ten lakier to nie jest ceramiclear. https://www.autogeekonline.net/forum/auto-detailing-101-a/122735-lexus-self-healing-paint-detailing.html
 6. co tak słabo z dostępnością swissvaxów w pl ? zymoli pełno chińskie woski na allegro widzieli? fusso wannabe? 8376793857
 7. 3-4 pady na auto i szczotka da radę. Maty czyscilem na pełnej prędkości nic im się nie stało. Szampon megs olej - ten jest chyba z woskiem.
 8. @vlodek2532 będę miał okazję przetestować na moim - zostawiłem jedną szybę gołą. Na przedniej jest też pasek rls. Tylko że mój jest tak czysty że jeżdżę żony
 9. @DZIADZIA dzięki za kolejne video. Kawał roboty. Obserwacje widzę te same. Aplikacja super. Trochę obawiam się tak silnych rozpuszczalników na wciąż żyjących woskach. Czy im wyraźnie nie skróci życia. Czystość po tenzi sztos. Od tenzi odmrażacz, piana neutral magic, car max. Fajne produkty. Deiron. Qw carnauba spray za efekt na lakierze i niezła trwałość!
 10. @MMCzysci lakierowanie rocznej skóry bo wsiądziesz w przypadkowym ubraniu to jakby lakierować auto co któreś mycie
 11. Ile razy widzę coś takiego to przypominam sobie dlaczego preferuje szmate w samochodzie
 12. @ghost napiszesz czy napisałeś coś więcej o utopii? trwałość, look, ogólne doświadczenie. Dojrzewa we mnie potrzeba posiadania wosku z górnej półki ale nie godzę się na trwałość do bramy. Na dwa miechy to pewnie bym wziął dostępnego suverana. Pod spód hdc. Zakładam, że tylko na lakiery w znakomitym stanie.
 13. @CarStyle ja bym chętnie zobaczył pełniejszą ofertę megsa, pinacla itd. Może warto też się rozlądać za markami, których u nas nie ma. Na pewno jest coś więcej w azji czy europie. Generalnie macie jakieś doświadczenie z kosmetyką poza sprzedażą?
 14. @Tomas-sg wygląda jakby miało porysować lakier
 15. @Fireball ściąga dressingi? można stosować do tapicerki materiałowej?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.