Jump to content

analyzator

Użytkownik
 • Content Count

  1,042
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

analyzator last won the day on July 16 2019

analyzator had the most liked content!

Community Reputation

221 Genialna

About analyzator

 • Birthday 03/17/1983

Informacje

 • Imię
  Piotr
 • Auto
  2017 Focus 1,5eb red / 2018 Lexus CT200h
 • Lokalizacja
  Lublin
 • Województwo
  Lubelskie

Recent Profile Visitors

1,485 profile views
 1. Bilthamber i doregulujesz sobie filcem. Mam drugą pianownicę która lata bardziej jako opryskiwacz - lekko spienia. Sam produkt też nie jest nastawiony na długie leżenie. Moc wyważona. Domywanie dobre na zabezpieczonym aucie. Istotne jest ciśnienie wody. Jak stwierdzisz że za mało mocy to dodajesz apc
 2. Promka się skończyła 15% ? własnie chciałem kupić, miałem wbity rabaty i widziałem właściwą cenę w koszyku, zalgowałem się i ceny posżły w górę.
 3. Jak samochód masz uwalony błotem to można zrobić wstępne oplukiwanie i na to zarzucić pianę. chyba nie używałem kocha jako pre-wash samego ze sobą natomiast często dodaje go żeby wzmocnić działanie. Np 50ml neutral i do tego 20-30 Gs na 1.5 wody w ręcznej.
 4. Adbl nie znam Sigma pro u mnie na oponach niestety zjeżdża raczej szybko. Ma świetny look ale po 200-300km jej nie ma. Na oponach perl.
 5. Bomba. Dziękuję. Przy tej okazji zapytam o pianę. Znam i lubię tenzi neutral magic. Tenzi foam z serii pro jak się ma do starszego produktu? co się zmienia?
 6. Dobra biorę wrzucam na gąbkę i no stress Z fillerami mam BH cleanser polish. Wypełnia, sam się nakłada.
 7. Jasne. Nie pytam o cięcie tylko ogólnie sposób pracy i ogólne zalecenia. Nie mam doświadczenia z cleanerem na maszynie i tyle. Ani z tym cleanerem. Jeśli ma tendencję do przysychania to liczę na sugestie innego produktu.
 8. Łysemu z rrc jak na jutubie pokazywał aplikację w słońcu to się docierało pół filmu i nie dotarło Jak to u rrc. Trzymajcie się foteli i lecimy na inną planetę detailngu. Żeby lakieru nie zdjęło, to będzie sukces.
 9. Krótkie pytanko. Auto po korekcie na wiosnę praktycznie nie ma jeżdżone więc lakier w stanie bombowym. Przed woskiem na zimę chciałbym pojechać cleanerem ale maszynowo. Skłaniam się do zakupu mckees 37. Lakier sticky czerwony ford. Czy nie będzie problemu z tym cleanerem na czerwonej gąbce nat? jakie mniej więcej prędkości i ilość przelotów przy pracy maszynowej cleanerem? Hamron da15.
 10. Wow jeżeli chodzi o kiepskie wyniki perla to jestem zdziwiony. That Black stuff O_o może ktoś z dystrybutoròw ściągnie.
 11. Z poziomu widoku nieprzeczytane klikając jakikolwiek temat który już czytałem zawsze jestem przenoszony na pierwszą stronę tematu do pierwszego postu. Z poziomu strony głównej działa okej. Akurat pewnie bez znaczenia ale mobilny Chrome. Może ktoś potwierdzić? To jest okej czy coś niedokonfigurowane?
 12. I K2 Oskar - fajny środek do czyszczenia plastików. U mnie robi dolne plastiki i brud podnosi ładnie. Wyważony. Akuratny. K2 King. Dobra sciera. Używam do inspekcji czy past tego grubaska. Prana z 20 razy dalej służy.
 13. Spoko jak ipja była to jest ok i masz stan lakieru.
 14. Ciepła woda płyn do mycia naczyń tylko potem dobrze wypłucz. Jak już poradziłeś sobie z tym drobnym defektem to jedziemy całe autko Czy czy po polerowaniu wymyłeś pastę?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.