Jump to content

AreK

Administrator
 • Posts

  6,996
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  63

AreK last won the day on September 7

AreK had the most liked content!

About AreK

 • Birthday 11/09/1976

Informacje

 • Imię
  AreK
 • Auto
  klasyczne
 • Lokalizacja
  Poznań
 • Województwo
  Wielkopolskie

Recent Profile Visitors

14,599 profile views

AreK's Achievements

Mentor

Mentor (12/14)

 • Reacting Well Rare
 • Dedicated Rare
 • Very Popular Rare
 • Posting Machine Rare
 • Collaborator Rare

Recent Badges

1.3k

Reputation

 1. @D@ViD również nic nie mam. Martwi mnie termin ważności kosmetyków
 2. Piszę tylko, że nie jestem debilem ani znawcą internetowym a praktykiem z długoletnim stażem.
 3. @ghost idąc tym tropem dlaczego 90% z forumowiczów używa deironizerów do codziennej pielęgnacji? Piszesz serio czy podpuszczasz "zielonych"? Uważasz, że uskuteczniamy i propagujemy druciarstwo? Zapraszam do mnie, zapraszam przejrzeć portfolio. Uwierz, że czasami zdrowy rozsądek działa podobnie jak marketingowy bełkot.
 4. Tak sobie czytam i naszły mnie przemyślenia. Jeszcze niedawno, w pewnej instytucji szkoleniowej, po korekcie myliśmy auto "Ludwikiem", tym bez uszlachetniaczy, tradycyjnym, zielonym. Nikomu nic się nie stało, żadne auto nie ucierpiało, żadna powłoka czy wosk "nie spadł". Czasami warto przysiąść i się zastanowić. Co to jest ten cały detailing. Jakich produktów używamy i do czego. Czasami warto przeczytać kartę charakterystyki. Najlepszym przykładem jest lubrykant do glinki. Kiedyś a dziś. O IPA nie wspomnę. Kiedyś woda i szampon, dziś drogi produkt z dorobioną ideologią i kosmicznymi właściwościami. Oczywiście wszystko ewaluuje i ułatwia nam życie ale nie oznacza to, że stare, sprawdzone sposoby są złe. Czasami warto usiąść i przestać dawać nabijać się w butelkę. Otrząśnijcie się
 5. Obsługa konkursów to dramat! Mam nadzieję, że wkrótce się to zmieni.
 6. Będę, w szelkach Ekipo, może Drugi Ogólnopolski Zlot FKA ? @Mumins i reszta brygady! Organizujecie jak na Detailing Show?
 7. Lepiej nie bo wyjdą zaległe płatności!
 8. Może zacznę żeby było wszystkim łatwiej. Sklep #dh znam praktycznie od pierwszego dnia działalności. Nasza współpraca zaczęła się od szkoleń właściciela, budowania relacji z dystrybutorami, nieśmiałych zamówień. Dziś zaopatruje się praktycznie tylko w @Detailing House. Oczywiście nie jest idealnie a dlaczego? Zawsze kupuję więcej niż zamierzałem, często ciągnie mnie do Trójmiasta żeby "odpocząć z rodziną", wymieniać te wady można bez liku ale są też zalety Firmę tworzy człowiek z wielką pasją i ogromnym sercu. Team DH to fachowcy w swojej branży, nie tylko sprzedawcy patrzący na słupki. Zamówienia zawsze przychodzą kolejnego dnia, są pieczołowicie pakowane. Polecam!!! p.s. zapomniałem o jeszcze jednej wadzie, Piotr jest fanem wosków i do oferty sklepu wprowadza za dużo ciekawych pozycji z tej kategorii.
 9. Witam serdecznie. N A R E S Z C I E ! ! ! ! ! ! P.S. Kiedyś, coś u Was kupiłem i byłem zadowolony
 10. Witam serdecznie, bardzo Wam dziękuję za wszystkie dobre słowa skierowane do mnie po udostępnianiu relacji PSB. Przez ponad 10 lat troszkę tego było, zawsze cieszyło mnie dzielenie się wiedzą z Wami, zawsze ta radość przekładała się ponad miejsca, nagrody i tzw. fejm. Od dłuższego już czasu noszę się z zamiarem rezygnacji z tej formy prezentowania swoich prac. Powodów jest kilka ale nie chciałbym o nich pisać. bo nie zawsze jest kolorowo, nawet tu, w naszym wirtualnym domu. Głównym z nich jest jednak decyzja o otwarciu komercyjnego studia i wyjście "do ludzi". Tak też się stało, od 4 stycznia tworzę pewien projekt, o którym opowiem Wam "w kolejnym wcieleniu". Mam też jedno postanowienie. Do końca roku opiszę dla Was jeszcze jeden projekt, mój doktorat z detailingu. Co to będzie? Wielu z Was już wie ale nie otwierajmy kart. Niech to będzie niespodzianka. Podsumowując, czas na zasłużoną emeryturę. Zachęcam Was do głosowania na "Golfa", projekt powstał z miłości do motoryzacji, zrobiłem to dla przyjaciela z młodzieńczych lat, dla kogoś kto jak my, kocha motoryzację. i oczywiście z jego udziałem. Cieszcie się, dzielcie i zarażajcie pasją jak ja to robię od ponad 20 lat.
 11. Oczywiście da się ogarnąć pewne tematy "papierami' Osobiście usuwałem rysę z matowego baku HD i wyszło genialnie, niestety jest to nieopłacalne ponieważ przynajmniej w moim przypadku, zbyt długo trwało. Wynika to z braku doświadczenia ale da się!
 12. @ghost pier....ie, że pasty nie mają wypełniaczy. Wg mnie pasty mają wypełniacze, każda! Kwestia czym to wymyć Do przemyśleń ....... p.s. analizuję zachowanie zmywaczy na lakierach różnych producentów i jestem w mega kropce. Póki co nie pytajcie mnie o wnioski.
 13. Produkty te odtłuszczą ale nie wymyją substancji wypełniających zawartych w pastach.
 14. @MMCzysci wiadomo, ze to podstawa. Na dłoniach zawsze coś mamy , brud, tłuszcz, pot, pamiętajcie też, że każdy z nas ma innejakby to powiedzieć właściwości. Jeden ma dłonie suche jak pieprz a drugi ciągle wilgotne.. Wcieramy to w mf a następnie na szybę. Polecam mycie na dwie "szmaty" , ircha naturalna lub syntetyk + dedykowana mf do szyb, dla mnie Herrenfahrt zwycięża cały czas.
 15. @KUBA46 CP są zgodni, że po 4h nie potrzeba wymywać
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.