Jump to content

tenzi

Dystrybutor
 • Content Count

  295
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  9

tenzi last won the day on January 3

tenzi had the most liked content!

Community Reputation

141 Genialna

About tenzi

Informacje

 • Imię
  Tenzi
 • Lokalizacja
  Tenzi Sp. z o.o. Skarbimierzyce 20, 72-002 Dołuje k/Szczecina
 • Województwo
  Zachodniopomorskie
 • WWW

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Nie udało się jeszcze wysłać. Mam nadzieję, że w tym tygodniu będzie lepiej, ale wdrażamy nowy ERP i wszystkie tematy "drobniejsze" niż paletowe poszły chwilowo na bok...
 2. Witamy w Nowym Roku! Dziękujemy za wszystkie zgłoszenia. O podesłanie nam aktualnych adresów z telefonem kontaktowym dla kuriera prosimy następujących Forumowiczów: @kamil598, @damiano2007, @Grzechu23, @grabek246, @PPatryk, @smerf91, @pablo15005, @rygryss, @keza, @tryhp3, @bonderez, @b0l5. Po weekendzie będziemy organizować wysyłkę. Pozdrawiamy!
 3. I oto rzutem na taśmę jeszcze w starym roku ogłaszamy zapisy na test kolejnej nowości! Chodzi o jeden z naszych "flagowców", czyli deironizer KRWAWĄ FELGĘ w nowej zapachowej wersji CHERRY. Nie muszę mówić, że w sklepach go jeszcze nie znajdziecie Do rozdania mamy 12 sztuk. Na zgłoszenia czekamy do 2 stycznia włącznie. Dla porządku przypomnę, że zastosujemy własne kryteria wyboru, tak więc sama kolejność zgłoszeń nie będzie miała większego znaczenia. Zapraszamy!
 4. Witamy Co do testów, to ogłaszamy je na bieżąco w osobnym wątku: 2. Ostatnia zmiana w składzie CERAMIC WAX miała miejsce ponad rok temu. On generalnie dobrze się rozprowadza i można go kłaść naprawdę na bogato. 2-3 warstwy są nawet wskazane. Aplikator - ciągle testujemy jakieś rozwiązania, ale za wcześnie by coś prezentować. 3. Auto Szampon - czysty środek myjący, neutralny. Szampon Wax - z dodatkiem osuszacza. 4. Szybki Połysk nie pozostawia żadnej warstwy, więc nie ma mowy o trwałości; za to można go stosować na lekko zakurzony lakier do przywrócenia blasku. Quartz Spray to qd, który zostawia ochronę do następnego mycia.
 5. tenzi

  TENZI Silicon Spray

  @Strus - info z laboratorium: to nie może być kwestia płynu. Gdyby był przechowywany w temperaturze rzędu minus 20 stopni to można by dyskutować, ale ta opcja przecież nie wchodzi w grę.
 6. tenzi

  TENZI Silicon Spray

  Wczoraj przynieśliśmy kilka produktów z magazynu, były wyraźnie chłodniejsze i działały tak jak opisywaliście. Te egzemplarze, które stały w biurze rozpylały normalną mgiełkę. Ale tamte postały do dzisiaj w cieple w biurze i właśnie sprawdziłem, że efekt się nie zmienił. Tym samym potwierdziły się Wasze obserwacje, a teoria o temperaturze płynu padła. To oznacza, że musimy coś w opakowaniu zmienić: może tylko atomizer, a może wszystko. To się jeszcze okaże w tzw. "praniu". Tak czy inaczej - czekamy na pozostałe testy
 7. tenzi

  TENZI Silicon Spray

  Dzięki za dotychczasowe testy! Próbowaliśmy odkryć dlaczego u Was spryskiwanie wygląda inaczej niż u nas - bo u nas jest mgiełka. I wreszcie - częściowo przypadkiem - się udało! Chodzi o temperaturę płynu! W zimnie on po prostu gęstnieje tak, że atomizer nie daje rady rozbić go na pył. Nie zmienia to jego właściwości już po nałożeniu, ale samo spryskiwanie staje się dramatyczne. Fajnie, gdybyście mogli sami to sprawdzić po przechowaniu produktu przez noc w domu. Tego nie przewidzieliśmy!... Testy prowadziliśmy jeszcze jesienią i oczywiście wszystko było świetnie. Ponieważ jednak wiemy doskonale, że taki preparat trzyma się w samochodzie lub w garażu, a jego zaletą ma być możliwość użycia w niskich temperaturach, zdecydowaliśmy się podjąć prace nad całkowitą zmianą zamknięcia/sposobu aplikacji. Co z tego wyjdzie - będziemy informować na bieżąco. Co do zakresu stosowania (pytanie od @Strus), to laboratorium informuje, że produkt sprawdzi się również na zewnętrznych plastikach.
 8. Dzięki za pytanie. Wymogu jako takiego nie ma, jeżeli uszczelki nie są brudne w widoczny sposób. Odtłuszczenie też nie jest konieczne. Trzeba po prostu pamiętać, że to środek konserwujący, więc nie warto utrwalać nim ewidentnego brudu. Ale też przyznać trzeba, że na pewno to nie zaszkodzi
 9. Udało się! W ten piękny mikołajowy dzień puściliśmy wszystkie paczki do osób, które podały nam namiary. Tak więc w poniedziałek/wtorek powinny do Was dotrzeć
 10. Hm... Nie jestem pewien intencji kryjącej się za pytaniem. Z tego co wiem nasz dystrybutor na Wyspach Brytyjskich przekazał im do zrecenzowania wybrane według własnego uznania i bez dodatkowych podtekstów produkty z obu linii, którymi handluje. Zakładasz, że chodzi o coś innego?
 11. Aaaaaa - to z zapasów. Tej objętości już nie produkujemy.
 12. Odpowiedzi są bardzo proste Oto one: 1. W linii Detailer zmieniliśmy wszystkie butelki szamponów na większe, w tym Quartz Shampoo. Skład produktów się nie zmienił, w związku z tym rozcieńczenie również nie. 2. Quartz Shampoo z linii ProDetailing różni się od niego głównie koncentracją, stąd inne zalecane rozcieńczenie do 25 ml na 5l. 3. Quartz Shampoo® Profi jest bliższy wersji ProDetailing, choć delikatnie łagodniejszy, stąd rekomendacja roztworu od 25 ml na 5 l w górę - zresztą tu jest dostępna tylko objętość 5l.
 13. A czy te inne auta mają inną ceramikę/zabezpieczenie? Bo to długie wysychanie mi wygląda na efekt "uboczny" wysokiej hydrofobowości
 14. Jeszcze raz dzięki za cierpliwość. O testy poprosilibyśmy następujących chętnych: @b0l5, @Arkadio_Gdansk, @rygryss , @Grzechu23, @Strus, @rudi0018, @keza, @bonderez, @Bare Shine i @Pawel_t11. Tradycyjnie poprosimy o nadsyłanie adresów i nie przejmowanie się, że wiadomość będzie długo nie oznaczona jako odczytana: listę dla logistyki robimy z powiadomień mailowych Mam nadzieję, że w ciągu tygodnia uda nam się ogarnąć wysyłkę.

Sponsor serwisu

Pogotowie Zamkowe Gdynia

×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.