Jump to content

tenzi

Dystrybutor
 • Content Count

  315
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  9

tenzi last won the day on January 3

tenzi had the most liked content!

Community Reputation

169 Genialna

About tenzi

Informacje

 • Imię
  Tenzi
 • Lokalizacja
  Tenzi Sp. z o.o. Skarbimierzyce 20, 72-002 Dołuje k/Szczecina
 • Województwo
  Zachodniopomorskie
 • WWW

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Drodzy Testerzy, Przesyłki wyszły od nas wczoraj. Ostatecznie dorzuciliśmy do nich nasze nowe zapachy - losowo. Będziemy wdzięczni za opinie. Co do testów RLS, to inwencję pozostawiamy Wam, a w razie czego zapraszamy do pytań bezpośrednich. Powodzenia!
 2. Przepraszamy za ciszę. Walczymy z przeciwnościami organizacyjnymi. Paczki jeszcze nie wyszły. Jak wiecie, ale może nie wszyscy, mamy taki zwyczaj, że do produktu głównego dorzucamy jeszcze coś do przetestowania przy okazji. I teraz też mamy taki plan, z tym, że prawdopodobnie dorzucimy Wam produkt, który dopiero wchodzi do produkcji. To się jeszcze rozstrzyga, ale jesteśmy przekonani, że będzie bardzo ciekawie Szczegóły podamy, jak wszystko ogarniemy. Poprosimy więc Was jeszcze o cierpliwość i z góry dzięki
 3. Nie było łatwo wybrać, ale ostatecznie o przesłanie nam swoich aktualnych adresów z tel. kontaktowym dla kuriera poprosimy następujących Forumowiczów: @Mumins, @Grzechu23, @rygryss, @smerf91, @powalla, @vlodek2532, @Streat, @pablo15005, @analyzator, @Bitek. Jeszcze raz dzięki wszystkim za zgłoszenia!
 4. Dziękujemy za wszystkie zgłoszenia! W ciągu kilku dni opublikujemy naszą listę wybrańców.
 5. Drodzy Forumowicze! Czas rozszerzyć nasze testy o kolejną linię produktów, tj. TENZI PRODETAILING. Tak więc poszukujemy grupy chętnych do przeprowadzenia wartościowych testów produktu RLS. Jest to szybki reloader do powłok ceramicznych, który jest również często stosowany jako QD do lakieru i szyb (bocznych). Więcej o nim możecie przeczytać tutaj: https://tenziprodetailing.com/products/rls/?lang=pl Zakładamy, że produkt wyślemy do 10 testerów. Tradycyjnie w naszym przypadku zastrzegamy sobie prawo wyboru wg własnych kryteriów, niekoniecznie wg kolejności zgłoszeń. Zapraszamy do zgłas
 6. @tryhp3 Czy dobrze rozumiem, że produkt utrzymał się nieco ponad miesiąc? Pytanie do pozostałych testerów: jak u Was z trwałością?
 7. @soulem przykro nam z powodu reflektorów, ale nie udało nam się odkryć przyczyny takiej reakcji. Tak jak pisaliśmy już wcześniej na kilka tysięcy butelek mieliśmy zgłoszone 2 takie przypadki (Twój jest teraz trzeci). Sami robiliśmy testy na starych lampach ze szrotu, które dodatkowo polerowaliśmy nie zabezpieczając ich w żaden sposób i nie udało nam się ich zażółcić. Tu filmik: Są więc pewnie takie odmiany tworzyw - pisali o tym inni Forumowicze - które generalnie źle reagują na silnie zasadowe środki, nie tylko na nasz. Czy chromy nie są bezpieczne? I to znów zależy od jakości
 8. Car Max to piana aktywna chemicznie. Wysokie pH dotyczy koncentratu, w standardowym roztworze (1-3%) działa przede wszystkim na brud, a przy pozostawieniu na dłuższy czas i/lub silniejszym roztworze może naruszyć też woski. Wszystkie inne powierzchnie są bezpieczne.
 9. Nie wiem, czy to oczywiste, czy nie, ale pamiętajcie proszę o konieczności dobrego wstrząśnięcia butelką przed aplikacją.
 10. Ta temperatura 14 stopni podczas aplikacji moze byc problemem dla naszego Quartz Reloadera, ale zobaczymy...
 11. Dzięki za test. Wydaje mi się, że dział wosków byłby bardziej adekwatny ze względu na sposób aplikacji (która bynajmniej nie jest "quick") i większą zakładaną trwałość. Podobnie jak ewentualne porównanie z innymi woskami właśnie. Co do temperatury aplikacji to może być jednak kluczowa - zobaczymy. W każdym razie i tak dobrze będzie wiedzieć co się dzieje przy zaniżonej.
 12. Dzięki za uwagi i opinie. Co do zapachów, to jest to jeden z trzech zapachów, które zamierzamy wprowadzić do sprzedaży - może rozpiszemy osobną prośbę o testy kompletu , tylko musimy się zastanowić czego byśmy po takim teście oczekiwali. Co do aplikatorów, to rzeczywiście zaszła pomyłka u nas przy doborze. To rzeczywiście są aplikatory głównie do opon, te do lakieru są nieco delikatniejsze Ich użycie pozostawiamy więc do Waszego uznania.
 13. Jak widzicie do niektórych paczek (9/13) dołożyliśmy "rzutem na taśmę" (całkowicie losowo) nasz najnowszy zapach samochodowy. Prośba o podzielenie się wrażeniami przy okazji
 14. Mam info, że jutro powinny wyjść od nas do Was paczki z Quartz Reloaderami - prosimy więc o poniedziałkową czujność!
 15. Dziękujemy za wszystkie zgłoszenia. O podanie nam w wiadomości swoich adresów z telefonem kontaktowym dla kuriera poprosimy następujące osoby: @grabek246, @rygryss, @Eidos71, @ZimnyKartofel, @Jacek94, @Pawel_t11, @Arkadio_Gdansk, @Streat, @lodowa, @Trewas, @Pit_Krk, @powalla, @tryhp3, @damiano2007 Wysyłka zakładam, że w ciągu ok. 1-2 tygodni.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.