Jump to content

DZIADZIA

Użytkownik
 • Content Count

  2,078
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  50

DZIADZIA last won the day on January 28

DZIADZIA had the most liked content!

Community Reputation

1,138 Genialna

8 Followers

About DZIADZIA

Informacje

 • Imię
  Tygrys
 • Auto
  volvo&opel
 • Lokalizacja
  KANSAS
 • Województwo
  Łódzkie

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Też się nad tym zastanawiałem, wygląda jakby produkt potrzebował zabezpieczenia i się go trzyma/uzupełnia, a na jałowce nie ma o co zahaczyć. Są to tylko moje domysły i podejrzenia, też sprawdzę na lakierze bo takiego ćwieka dawno nie miałem
 2. @paki112 po takiej obróbce jest mega tafla, jeszcze żaden produkt nie zabił i takiego ćwieka... nie potrafię się teraz określić.
 3. ogarnieta szyba tlenkiem ceru, specjalnie pojechane APC w koncentracie i poprawione 737... film sie przesyła
 4. w takim układzie domywa okrutnie nie mam wyjścia
 5. Wymyte kwaśnym APC Będę się nim jeszcze bawił, ale dla mnie coś na w sobie. Chyba w opisie jest, że jest to szampon hydrofobowy, chyba że źle doczytałem. Ogólnie jak nie na zabezpieczenia produkt nie wiele wnosi, wystarczą resztki zabezpieczenia i uzupełnia. Na dachu gdzie mam karbon nie na nic i po umyciu pojawiło się hydro, chyba, że jest tak mocny i wymył wszystko. Na chwilę obecną dla mnie ma hydro To czuć podczas mycia, poducha idealna podczas miziania, czy szpon, na pewno nie zostawia nic po sobie?
 6. @Streat z moich obserwacji zostawia hydro i to słabo, natomiast na NW czy powłoce jest zauważalne, popraw WaxOff 1:7 i znika odetkanie. Czekamy na Grzegorza.
 7. Szampon nie odtyka, a zostawia po sobie zabezpieczenie, oczywiście myjąc zabezpieczone auto jest wrażenie odetkania. Sprawdź na panelu gdzie nie ma zabezpieczenia, umyj 2/3 razy Sklejam film i może coś niebawem ode mnie.
 8. Po temacie, papier, korekta, maskowanie czymś sprytnym, ogólnie ogień.
 9. Moje spojrzenie na produkt... Pzdr
 10. @Gąbek1 Tak, jest ciężko do wymycia, wskocz z resetem 1:10
 11. Felgi przygotowane na przyjęcie powłoki grafenowej, znaczy się z dodatkiem grafenu...
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.