Skocz do zawartości

Krótkie pytanie i krótka odpowiedź


AreK

Rekomendowane odpowiedzi

  • Dystrybutor
3 minuty temu, Arkeolowy napisał:

Nie. Produkty BINDER są produkowane w tej samej fabryce co produkty Fireball, jednak to zupełnie inna linia. Tańsza, dedykowana do pracy w studiach detailingowych, bezpieczna w codziennym stosowaniu. A dzięki doświadczeniu zdobytemu przy tworzeniu produktów Fireball, produkty BINDER są również wysokiej jakości, choć niektóre trochę mniej skoncentrowane.

A jeśli chodzi o podobieństwo opakowań, cóż, taka wola Właściciela marki 🙂 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

@ulmanik PB BnB jest jednym z moich ulubionych 🙂 Efekt satyny bardzo mi sie podoba do tego aplikacja to czysta poezja a trwałość niestety nigdy nie przetestowałem wzgledem ADBL. ADBL u mnie potrafi siedzieć dość długo jak Ci sie nei spieszy to moge zrobić małe porównanie 🙂 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uchwyt/talerz/rzep zwał jak zwał do polerki na m14, do tej pory używałem takich najtańszych niskich czerwonych po 10zł, czasem przydałby się trochę wyższy, ale nie na tyle żebym chciał wydawać nie wiadomo ile. 
Co proponujecie? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, ulmanik napisał:

Jak oceniacie Poorboy’s World Bold N Bright 473 ml Dressing do opon? 

Trwałość w porównaniu z np dressingiem do opon z Adbl ?

 

2 godziny temu, Streat napisał:

@ulmanik PB BnB jest jednym z moich ulubionych 🙂 Efekt satyny bardzo mi sie podoba do tego aplikacja to czysta poezja a trwałość niestety nigdy nie przetestowałem wzgledem ADBL. ADBL u mnie potrafi siedzieć dość długo jak Ci sie nei spieszy to moge zrobić małe porównanie 🙂 

Też zamówiłem BnB w promocji. I ciekaw jestem porównania ale z BW od ADBLa

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, karakan napisał:

Po ilu godzinach od  aplikacji New Fusso Coat 12 Months Wax Dark mogę aplikować Water Gold?

Samochód w nieogrzewanym garażu. 20 godzin wystarczy?

A jaki jest sens na świeży wosk kłaść QD?

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kwestia wizualna. Wolę szkiełko po water gold. Ale po fusso też jest ok, chciałem tylko podbić wygląd. 

 

edit: 

Pierwszy raz aplikowałem fusso. Czarny lakier, zero problemów z dotarciem, patrząc na opinie zaskoczyła mnie łatwość docierania itd. W garażu miałem 4-5 stopni, może to pomogło.  Czekałem 20-25 minut zanim polerowałem wosk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Crasher napisał:

Szukam jakiegoś konkretnego podnośnika pod auto, mam na myśli potocznie nazywana żabę.

Nie akceptuje tych małych z Lidla czy Juli bo przy podnoszeniu suvów wygląda to marnie.

co polecacie?

Brałem Bass niskoprofilowy do 2.5t, żaba bardzo ciężka i solidna, ogarniał duże limuzyny i vana bez problemu gdzie marketówki klękały. Mają wiele modeli w ofercie, więc ciężko mi mówić o jakości innych. Są przystępne cenowo. Myślę że każdy markowy droższy od tych też się sprawdzi. Np King Tony ogólnie ma spoko narzędzia

 

Jak celujesz w suvy mimo wszystko bierz coś o większym udźwigu 3-4t żeby był zapas. Dobrze jak jest niskoprofilowy bo zwykłe mi nie wchodziły pod zawias AMG. Kolejnm plusem będzie szeroki zakres regulacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Crasher napisał:

Szukam jakiegoś konkretnego podnośnika pod auto, mam na myśli potocznie nazywana żabę.

Nie akceptuje tych małych z Lidla czy Juli bo przy podnoszeniu suvów wygląda to marnie.

co polecacie?

https://www.jula.pl/catalog/motoryzacja/artykuly-garazowe/urzadzenia-podnosnikowe/podnosniki/podnosnik-garazowy-002094/

Ja mam coś takiego.

Pajero za ramę podnosi, a w osobówce od razu 2 koła w powietrzu.

Na zdjęciu po lewej zwykła żaba...

 

IMG_20180621_172128.jpg

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, karakan napisał:

Kwestia wizualna. Wolę szkiełko po water gold. Ale po fusso też jest ok, chciałem tylko podbić wygląd. 

 

edit: 

Pierwszy raz aplikowałem fusso. Czarny lakier, zero problemów z dotarciem, patrząc na opinie zaskoczyła mnie łatwość docierania itd. W garażu miałem 4-5 stopni, może to pomogło.  Czekałem 20-25 minut zanim polerowałem wosk.

Po 20 godz możesz użyć QD . Czy zimą jest sens? Latem to jeszcze potrafię zrozumieć ,usunięcie kurzu i podbicie wyglądu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, karakan napisał:

Kwestia wizualna. Wolę szkiełko po water gold. Ale po fusso też jest ok, chciałem tylko podbić wygląd. 

 

edit: 

Pierwszy raz aplikowałem fusso. Czarny lakier, zero problemów z dotarciem, patrząc na opinie zaskoczyła mnie łatwość docierania itd. W garażu miałem 4-5 stopni, może to pomogło.  Czekałem 20-25 minut zanim polerowałem wosk.

Z ciekawości - fusso jasne czy ciemnie, nowe czy stare?

Wyjedź na dwór. Mnie się look po fusso bardzo podoba. Problemy z dotarciem niekoniecznie są widoczne w garażu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Crasher napisał:

Szukam jakiegoś konkretnego podnośnika pod auto, mam na myśli potocznie nazywana żabę.

Nie akceptuje tych małych z Lidla czy Juli bo przy podnoszeniu suvów wygląda to marnie.

co polecacie?

3T podnoszący na wys. ok 50cm.

ja mam coś takiego 7539265836 - ciężki, porządny

albo taki z niskim profilem 7647304899

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Crasher napisał:

Szukam jakiegoś konkretnego podnośnika pod auto, mam na myśli potocznie nazywana żabę.

Nie akceptuje tych małych z Lidla czy Juli bo przy podnoszeniu suvów wygląda to marnie.

co polecacie?

Polecam żaby Farys, porządny sprzęt, używam do swojego XC i sprawdza się. Są też na allegro.

https://farys.pl/pl/22-podnosniki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy polerował ktoś ręcznie używając pasty 3D ACA 500 Xtra Cut Compound?

Potrzebuję jeden mały fragment przepolerowac a nie ma podejścia polerką.

Chcę tego użyć z twardym padem gąbkowym i uchwytem Sonax P-ball.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam dość prozaiczne pytanie:

Czy taki filtr ze zdjęcia jak podłącze w odwrotną stronę będzie spełniał swoje zadanie ?

5c6f488cfde1ef78med.jpg

Czyli woda będzie płynąc jak pokazuje czerwona strzałka nie czarna ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umyłem w garazu auto i wysuszylem. Wczesniej byl nakladany ADBL SSW. Podczas mycia wydac bylo, ze jeszcze SSW żyje. Teraz pytanie.
Teraz nakladać ponownie SSW czy raczej QD+ od Poorboy's ?

Wysłane z mojego SM-G955F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, damiano2007 napisał:

@vhs będzie spełniał zadanie. 

ALE UWAGA!!!

Jeśli użyjesz używanego filtra w przeciwnym kierunku, to przepompujesz cały zebrany syf wraz z wodą. 

 

39 minut temu, Malwin41 napisał:

@damiano2007 @vhs rozkręć go wyplukaj porządnie i tyle. Możesz używać.

To filtr przepływowy i działa obustronnie - niestety cześć filtrująca (ten koszyczek z siatką) jest tak projektowana iż przy odwrotnym przepływie i zbyt wysokim może dość do jego uszkodzenia - średnie ciśnienie zwykłego "kranu" do 4-5 barów nie powinno go uszkodzić

  • Okay 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.