Jump to content

ShiningCar

Partner forum
 • Content Count

  3,242
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3

ShiningCar last won the day on December 3 2019

ShiningCar had the most liked content!

Community Reputation

122 Genialna

3 Followers

About ShiningCar

Informacje

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. @Streat, można albo umyć albo jak pisałem wyżej
 2. Dobrym pomysłem na ciężkie do usunięcia waterspoty może być 3D Eraser Water Spot Remover. Z racji swojej żelowej konsystencji produkt łatwo się aplikuje, próbowałem na mniejszych i większych śladach i usuwał bez bez problemu. Ważne, żeby później lakier zneutralizować czystym QD lub produktem typu waterless. Na szybach produkt powinien być nie dłużej niż minutę.
 3. @tomekk1980 zmienione @jazdabokiem, dopisałem ps. Dzisiaj i jutro każda osoba z zarejestrowanym kontem dopisanym do Grupy rabatowej, kupuje z promocyjnym rabatem z okazji Dnia Dziecka!
 4. @AnsynPL, jeśli chodzi o termin, tak, wtorek
 5. @sparco0 mozna to rownież zrobić przy użyciu 3D Final Touch. Raz że aktywujesz ścierniowo a dwa pomaga w pracy tj. czyszczenie/zapychanie pada.
 6. @tryhp3, ciężko powiedzieć jaki jest stan twojego lakieru, ale jeśli chcesz popracować z ryskami to niebieska pianka powinna być ok - jeśli rysy są grubsze biała np. NAT Swap albo Booski Super Cut będą ok ewentualnie jakieś futro w stylu FP Pro-Wool, SF Wool Pad lub BuffShine Uro Fiber. Do tego przyda się zapewne pad żółty, ewentualnie można dodać pad czerwony. Jeśli nie wiesz jak lakier się zachowa to na początek pianka żółta - ocenisz i dokonasz wyboru. Jeśli chodzi o 3D ONE to wycinasz na wyższych, wykańczasz na nieco niższych obrotach.
 7. @AnsynPL, 3D One powinien być w tym tygodniu!
 8. W zależności od tego co potrzebujesz zrobić do 3D (lub jak już niektórzy mówią TreeDee ) One dobrze jest mieć i pady twardsze i ograniczając całość np. do padów dwóch coś typu polish/finish np. gąbka żółta. A z ilością jak @Arkeolowy wyżej napisał - praca będzie przyjemniejsza!
 9. @Aivars, myślę, że Poxy jest w stanie miesiąc/dwa wytrzymać. Poxy dodatkowo wzmacnia efekt wizualny a po aplikacji, można a nawet trzeba go zostawiać na co najmniej 30 min i dotarcie jest bezproblemowe! W przypadku Poxy, hydro na poziomie Fusso nie ma się co spodziewać, ale hydrofilowość jest ok nawet po upływie 1,5 miesiąca. Kolejne auto wykończone tym duetem (Speed z dodatkiem AAT501 + Poxy) - otrzymany materiał.

Sponsor serwisu

Pogotowie Zamkowe Gdynia

×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.