Jump to content

ShiningCar

Partner forum
 • Content Count

  3,282
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3

ShiningCar last won the day on December 3 2019

ShiningCar had the most liked content!

Community Reputation

135 Genialna

3 Followers

About ShiningCar

Informacje

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. @Streat, wydaje mi się, że wczoraj caly zapas szamponów KKD się skonczył, ale sprawdzę to jutro dokladnie i dam znać
 2. @marcelus, w zależności od użytego pada i rodzaju lakieru, można powiedzieć, że różnica pomiędzy pastami jest, ale pisząc dużo lepsza, myślę jednak, że jest to nieco na wyrost Pasty cuttingowe 3D mają stałe ziarno, więc rozprowadzasz pastę, wchodzisz od razu na wyższe biegi, wypracowujesz, ścierasz. Dodatkowo ACA500 minimalnie grzeje lakier, więc jeśli chcesz wyciąc więcej, wystraczy lekko zwiększyć docisk/wydłużyć przejazdy. Inne jej zalety są już chyba znane, minimalne pylenie, przyjemna aplikacja/ścieranie, zapach 3D ONE to hybryda past cutting/polishing/finishing, jest słabsza od ACA500, ale bardziej uniwersalna (pracuje bardzo ładnie z każdym rodzajem pada, od futra do finishingu).
 3. @marcelus, 3D ACA500 to bardzo dobrej jakości ścierna pasta polerska. Jej zalety poznało juz sporo użytkowników i myślę, że ten produkt/system polerski nie ma się czego wstydzić. Jeśli celujesz również w pastę wykonczeniową warto zwrócić uwagę także na 3D AAT502 lub ACA520, które łamią schematy past wykończeniowych, łącząc polishing/fininshing w jedno
 4. Na cięższe przypadki, zarówno na lakierze jak i na szybie, wysoką skuteczność wykazuje 3D Car Care Eraser. Aplikując na szyby należy usunąć bezpośrednio po aplikacji i nie doprowadzić do wyschnięcia, pózniej dobrze jest zneutralizować czystym qd bez wspomagaczy. Produkt jest w formie żelu, wydajność bardzo duża!
 5. @KZFR, przede wszystkim ma coś extra w stosunku do PA, czyli regulację pion/ poziom. Ogólnie produkt wygląda na solidny, podczas testów spisała się bez zarzutów Na marginesie KKD ma również bardzo fajny produkt do regularnej konserwacji pianownic - KLEENTHRU, który pomaga w prawidłowym jej funkcjonowaniu przez długi czas.
 6. Mamy dla Was kolejną niespodziankę od firmy KKD! Do każdej zakupionej pianownicy KKD Hornet Snow Foam Lance (pianownica nowego typu, zmiana ustawiania rozpylania pion / poziom), oprócz rabatu - Grupa rabatowa, dodajemy gratis 500ml opakowanie piany aktywnej Blizzard Neutral pH o zapachu Tutti Frutti!
 7. Nie wiem czy tylko ja tak mam, ale zawsze po użyciu Choccy robię się głodny.. Od pierwszego użycia ten szampon lekko uzależnia, a w ofercie KKD jest jeszcze jeden szampon, Silk Seal, tyle, że "doładowany" Cherry w mniejszym i większym opakowaniu jest już dostępny (nie ma tylko zdjęć)
 8. Dzięki Panowie za publikację Waszych spostrzeżeń odnośnie szamponu Choccy Wash! Kilka miesięcy temu gdy wpadł mi w ręce ich szampon (Cherry Wash, zapach wiśniowy) pierwsze wrażenie było bardzo pozytywne (większość cech/zalet wymienił @V1RU$ wysoka wydajność, gęsta piana, zapach, dobre wypłukiwanie, nie narusza LSP) . Produkt przekazany dalej większej liczbie osób a były to w większości ludzie z tzw. stażem, również wysoko oceniała ten produkt, dodatkowo porównując do DG901. @damiano2007 jeśli masz możliwość, sprawdź w mniejszej dawce bo ja z zaciekami zarówno z Cherry Wash jak i Choccy Wash się nie spotkałem

Sponsor serwisu

Pogotowie Zamkowe Gdynia

×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.