Jump to content

ShiningCar

Partner forum
 • Content Count

  3,394
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  4

ShiningCar last won the day on April 5

ShiningCar had the most liked content!

Community Reputation

184 Genialna

4 Followers

About ShiningCar

Informacje

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. @KiziorDZN @4dminwhyyyyy zapraszam!
 2. @cel_detailer dopisałem, zapraszam!
 3. Aplikacja SF 365 to jest jedna z jego zalet - rozprowadzasz po lakierze a produkt praktycznie sam się poziomuje.
 4. @analyzator, opis zawiera czas/przydatność produktu do użycia a nie czas przechowywania po użyciu. @Streat 2 warstwy robią już bardzo dobrą robotę, 3 jeszcze nie próbowałem @Streat
 5. Jeśli piszesz o tym testowym to on kilka tygodni przed wysłaniem do Ciebie był otworzony. Jeśli produkt jest szczelnie zamknięty, przechowywany w temperaturze pokojowej, nie dostaje sie do niego lewe powietrze (po aplikacji dobrze jest usunąć pozostałości ze spryskiwacza), myślę, że solidne kilka tygodni wytrzyma.
 6. @Syrio cleanery są w pojemnościach 500ml, 1L i 5L, w ofercie mamy te mniejsze opakowania. Cleanery Servfaces to propozycje warte uwagi, szczególnie pod względem bezpieczeństwa użycia.
 7. @sparco911 dopisałem, zapraszam! Na Święta każdy klient dopisany do Grupy rabatowej otrzymuje od Nas całkiem przyjemny prezent w postaci większego rabatu! Rabat obowiązuje do poniedziałku włącznie! Zapraszamy!
 8. 365 jeśli nie łapie powietrza, nie działa na niego temperatura (+/-) kilka solidnych tygodni może czekać na swoje kolejne użycie. Kolejnym atutem 365 jest pojemność - 75ml, przy niższej niż Vision cenie SF to marka faktycznie niszowa w naszym kraju, ale od kilku lat ma swoich stałych odbiorców.
 9. @damiano2007, dzięki za aktualizację tematu! SF 365 to alternatywa dla Vision'a czyli przede wszystkim łatwa w aplikacji. Jako zabezpieczenie sprawdza się i wygląda super (stosunek cena/jakość).
 10. @fostof, jasna sprawa, dopisałem i zapraszam
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.