Jump to content

ShiningCar

Partner forum
 • Content Count

  3,314
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3

ShiningCar last won the day on December 3 2019

ShiningCar had the most liked content!

Community Reputation

139 Genialna

4 Followers

About ShiningCar

Informacje

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. @Apovsky, jeśli stawiasz na wysoki połysk i bdb krople a przy tym trwałość polecam rozważyć IW Synergy - bardzo konkretny wosk.
 2. @damiano2007, dzięki za obserwację i rzeczowy opis Servfaces 365 Spray Coat. Myślę, że to ciekawa opcja dla użytkowników na jesienno/zimowe, ale nie tylko miesiące Jeśli chodzi o produkty do odtłuszczenia, Ultima + Neutra to ich system jest nietypowy, ale wysoce skuteczny. Co do aplikacji, nie wiem czy próbowałeś, ale aplikator z mikrofibry jest również dobrą opcją.
 3. W ostatniej dostawie okazało się, że dotarła do nas 1 sztuka polerki Carbon Collective HEX ze skokiem 15mm z końcówką/wtyczką angielską. Jako że nie powinien być to problem aby pracowała w Polsce mam dla Was ofertę - 1 sztuka CC HEX DA 15mm z końcówką/wtyczką jak wyżej w cenie 699zł z darmową wysyłką! Kto pierwszy, ten lepszy!
 4. @elmi_k teraz powinno być ok, @Sodol, Fluid jest dostępny
 5. @powalla, jeśli będziesz miał pod ręką następnym razem i stan lakieru będzie wskazywał użycie, spróbuj również niebieską piankę NAT lub LC
 6. @powalla, nie wiem na jakim padzie robiłeś 3D Speed, ale ta pasta lubi się również z twardszymi padami niż polishing i usuwa też całkiem, całkiem jak na pastę 3in1
 7. @Aivars czyli spełnia swoje zadanie! Jeśli dyponujesz jakimś materiałem foto/video to śmiało wklejaj w temat
 8. @robus, proszę o założenie konta i dopiszę
 9. Jedną z pierwszych na rynku była japońska powłoka dwu komponentowa - Hikari PRO, tyle, że do profesjonalnych zastosowań.
 10. Powiedziałbym klasyk 3D, nie przesadzamy z ilością pasty, jeśli jest możliwość i posiadasz, użyj jako pad primer'a 3D Final Touch (praca akurat tą pastą będzie przyjemniejsza), pylenie znikome, usuwanie nie powinno być absolutnie problemem. Należy jednak pamiętać, że Polish+ ma już swoich następców
 11. @Aivars, pasta polishingowa, średnio ścierna z przyjemnym wykonczeniem. Polish+ ma swojego następcę 3D One Hybrid Compound.
 12. @#kris dopisane, zapraszam! @Misieka6, nie mam twojego konta w bazie, proszę o rejestrację
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.