Jump to content

All Activity

This stream auto-updates     

 1. Yesterday
 2. Mam zarezerwowane i miały być w tym tygodniu..... nie było więc liczę że po weekendzie dojadą
 3. Proszę o dodanie mnie do grupy :) radoslaw.h.pasek@gmail.com
 4. @Arkadio_Gdansk Takie coś plus odkurzanie i aż do skutku
 5. Hmm trochęszkę ponad budżet - widzę je najtaniej za około 1000, w tej cenie myślę że mógłbym skompletować już jakiś zestaw DA + roller - no chyba że źle szukam Już prędzej bym się chyba nastawiał na Heckmana S15 (około 500 zł) lub Yato (328 + tu muszę dokupić pad jednak gwarancja 3 lata kusi)
 6. Jutro lecę dokupić resztę rzeczy, więc podpytam czy aby na pewno wszystko z tego będzie okej. Do środka auta czy felgi lub nadkola - ADBL APC Asfalt, klej, smoła - ADBL Tar & Glue Zabrudzenia metaliczne i do felg - ADBL Vampire Liquid Owady - ADBL BJS Cleaner - Dodo Juice Lime Prime Będzie w porządku czy lepiej coś podmienić?
 7. Panowie jak sobie radzicie z Francuzami (renault) z odkurzaniem wykładzin . Tornadora brak. A piach wbity w wykładzinę nawet po odkurzaniu. Wysłane z mojego Redmi Note 7 przy użyciu Tapatalka
 8. Autocraft w Niwach pod Bydgoszczą - polecam. Na miejscu, nie drogo i bez śladu.
 9. Xiaomi pistolet do rozpylania wody maszyna - całkiem spoko gadżet. Myślę że lepszy jak ręczny opryskiwacz na pre wash. https://pl.aliexpress.com/i/4001030595796.html
 10. Co wyśta zrobiły z tym dachem ... Nie lepiej czarny albo jakiś grey dla kontrastu zderzak prze kozak, btw. kupa dobrego sprzętu i roboty pozdro.
 11. Oczywiście, że tak trzeba zrobić, ja osobiście myjkę mam HD 5/15C, ale może ktoś skorzysta.
 12. Krauss S15 po rebrandingu i tyle pracuje się przyjemnie , ma być jeszcze nowe S75 jednak jest ona gorsza ( faza testów ) niż aktualna
 13. To mówisz że na sklepie internetowym jest 998 zł lub robisz rezerwacje przez stronę internetową i masz 998 zł . Wysłane z mojego LG-H850 przy użyciu Tapatalka
 14. Nic nie dostaliśmy Poproszę w takim razie bezpośrednio na mój kuba@adbl.eu
 15. @Treys cos wiecej o tej maszynie?
 16. Dziś widziałem Lavor Tormenta 28 w Obi Jabłonna, ale jeszcze wisi stara cena. Jeżeli Ktoś zainteresowany to pewnie trzeba rozmawiać z kierownikiem o zmianie cen. Natomiast na stronie internetowej mają cenę 998 zł.
 17. Widuję co jakiś czas lampy, które robiłem w Audi A4 gdzies ze 3 lata temu (wtedy jeszcze nie było ceramiki na klosze i zabezpieczałem woskiem) - dopiero zaczęły wpadać w lekki odcień żółci. Z reguły bez problemu około 1,5 roku pozostają w dość ładnym stanie jeśli były zabezpieczone ceramiką. No oczywiście jeszcze kwestia JAKĄ ceramiką zabezpieczone. Bo nawet firmy typu K2 powypuszczały jakieś swoje ceramiki tylko ponoć nie są zbyt trwałe. Choć raz zdarzyło mi się, że facet z Opla Vectry C zadzwonił po 3 miesiącach, że mu znowu lampy zmatowiały. Pojechałem, zrobiłem mu za symboliczną kwotę za dojazd jeszcze raz - więcej już nie dzwonił. Na 99% obstawiam, że stosował jakąś mocną chemię i sam przyczynił się do szybkiego zużycia kloszy (zresztą gdzieś u niego w garażu - robiłem auto przed otwartym garażem - rzuciła mi się w oko zdaje się butla z Dimerem) i chyba zdawał sobie z tego sprawę. Ale poprawiłem mu to i już potem nie dzwonił. Zresztą wcześniej zrobiłem około 6-7 zestawów tych lamp z Vectry C i nikt nigdy nie dzwonił, że w krótkim czasie coś się z nimi działo. Pzdr.
 18. Hmm... te moje wypociny nie mają na celu odwodzenia kogoś od zakupu danego produktu. Może są jakieś inne jego zalety, których ja nie pokazałem lub nie znalazłem. dzięki serdeczne, ale już pisałem, że nie mogę przyjmować darmochy . Pewnie przyjdzie i czas na CarPro. No więc tak. Piwko lubię każde, a cleanery już nie wszystkie . Publikując te pomiary, nie mam na celu dyskredytować żadnej marki. Raczej pokazuję coś, na co wielu użytkowników nie zwraca uwagi. Dla jednych są to ważne i istotne informacja, a dla innych bez znaczenia, bo liczy się np. tylko siła czyszczenia. Są też tacy, którzy potrzebują odpowiedniego koloru czy zapachu produktu, traktując te dane jako prawie wyznacznik chęci jego posiadania. Tego oczywiście ja nie oceniam, bo dla jednych coś śmierdzi, a dla drugich pachnie . Jest jeszcze grupa (ja do niej również należę), która preferuje środki tzw. maksymalnie bezpieczne, tzn. przynajmniej nie posiadają żadnych piktogramów. Już tylko w tym przypadku skreślam dla siebie blisko połowę testowanych cleanerów. Są jeszcze przypadki, kiedy okazuje się, że producent, moim zdaniem mija się z prawdą, pisząc coś na etykiecie, co zupełnie nie pokrywa się z pomiarami. Takich producentów również omijam szerokim łukiem i to nie tylko w cleanerach do skór. Skoro piszą nieprawdę na jednym produkcie, to niby czemu mieliby pisać prawdę przy innych? Całość spojrzenia na cleanery, traktuję od strony konsumenta, a nie producenta. Tu często oczekiwania są rozbieżne. I na tym polu dochodzi do sporych różnic zdań. Ba.. nawet nie wiecie ilu pretensji doświadczam, nie wykluczając również gróźb i straszenia. Ot taka rzeczywistość . Top 3 cleanerów? Raczej nie podam, bo każdy ma inne preferencje. Są na KA różne testy szczegółowe i zestawiając je np. z moimi pomiarami, można coś wstępnie dla siebie wybrać. Znam kilka zakładów profesjonalnie wykonujących usługi związane ze skórami i wiem, że wielu właścicieli używa po kilka różnych cleanerów, bo jedne są lepsze do usunięcia określonych plam, a inne lepiej sprawują się w pozostałych przypadkach.
 19. Chyba już wszystko zostało anpisane. Samą piąną nie umyjesz auta, a dokładając szorowanie po niedomytym lakierze zrobisz jeszcze więcej szkód. Do posiadanej pianownicy i piany dokup sobie wiaderko z Castoramy i Gritt guard (separator) z allegro, rękawice np. Meguiarsa i jakiś szampon (może być np Sonax z marketu) i po nałożeniu piany i SOLIDNYM opłukaniu umyj auto wodą z szamponem. Jeśli chesz umyć auto pod blokiem zainteresuj się metodą waterless (technika/szampon bez płukania auta). Wtedy jedziesz ogarnąć auto na bezdotyk za pomocą piany a kończysz mycie pod blokiem.
 20. Doszliśmy do sedna... Nie umiesz poprawnie pisać. Nie umiesz czytać. Nie umiesz wyciągać wniosków. Nie umiesz umyć samochodu. Nie męcz nas dłużej swoimi wypocinami i pytaniami zadawanymi po 100 razy - jedź na myjnie ręczną.
 21. Powiem tylko tyle, że ciężko się to czyta.
 22. U mnie status zamówienia "w realizacji" a na stronie stan magazynowy wosku "na wyczerpaniu". @DETAILiNK kiedy planujecie realizację / wysyłkę zamówień ?
 1. Load more activity

Sponsor serwisu

Pogotowie Zamkowe Gdynia

×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.