Jump to content

All Activity

This stream auto-updates

 1. Past hour
 2. @MotoGo @michal_motogo na allegro też będzie obowiązywać?
 3. prośba o polecenie preparatu do zabezpieczenia/impregnacji tapicerki materiałowej po praniu?
 4. #BLACKWEEKEND w 𝗠𝗢𝗧𝗢𝗚𝗢 Rabaty: 𝟓𝟎% na nowości marki 𝙕𝙫𝙞𝙕𝙕𝙚𝙧 (All-Rounder Pads, Microfiber Pads, Interface), 𝟑𝟎% na marki 𝗔𝗗𝗕𝗟, 𝗦𝗵𝗶𝗻𝘆 𝗚𝗮𝗿𝗮𝗴𝗲 i 𝗦𝗼𝗳𝘁𝟵𝟵 oraz pozostały asortyment 𝙕𝙫𝙞𝙕𝙕𝙚𝙧 𝟐𝟓% na asortyment 𝗕𝗜𝗡𝗗𝗘𝗥, 𝗙𝗜𝗥𝗘𝗕𝗔𝗟𝗟, 𝗙𝗫 𝗣𝗿𝗼𝘁𝗲𝗰𝘁, 𝗣𝗼𝗹𝘆𝘁𝗼𝗽, 𝗖𝗹𝗲𝗮𝗻𝗧𝗲𝗰𝗵 i wybrane maszyny 𝗥𝘂𝗽𝗲𝘀 𝟐𝟎% na pozostałe marki, m.in. 𝗖𝗮𝗹𝗶𝗳𝗼𝗿𝗻𝗶𝗮 𝗦𝗰𝗲𝗻𝘁𝘀, 𝗖𝗛𝗘𝗠𝗢𝗧𝗜𝗢𝗡, 𝗖𝗼𝗹𝗹𝗶𝗻𝗶𝘁𝗲, 𝗖𝗢𝗟𝗢𝗨𝗥𝗟𝗢𝗖𝗞, 𝗙𝗿𝗲𝘀𝘀𝗼, 𝗚𝗼𝗼𝗱 𝗦𝘁𝘂𝗳𝗳, 𝗞𝗼𝗰𝗵 𝗖𝗵𝗲𝗺𝗶𝗲, 𝗠𝗮𝗻𝘂𝗳𝗮𝗸𝘁𝘂𝗿𝗮 𝗪𝗼𝘀𝗸𝘂, 𝗠𝗲𝗴𝘂𝗶𝗮𝗿'𝘀, 𝗠𝗲𝗻𝘇𝗲𝗿𝗻𝗮, 𝗣𝗼𝗸𝗮 𝗣𝗿𝗲𝗺𝗶𝘂𝗺, 𝗪𝗔𝗫 𝗣𝗿𝗼, 𝗪𝗼𝗿𝗸 𝗦𝘁𝘂𝗳𝗳. Wejdź na www.sklep.motogo.pl i sprawdź! Promocja trwa od 27 do 30 listopada 2020 -- Zam
 5. Wypracuj paluszkiem powierzchownie i nanos na aplikator juz lekko roztopiony wosk. ( w czystych rekawiczkach)
 6. HOW sapphire tester 30ml jaki aplikator do tego, bo przypuszczam że opakowanie ma mniejszą średnicę od aplikatora?
 7. @Kepacz dobrze by było liznąć lakier chociaż jakąś pastą wykończeniową. Z Moonlightem bywa różnie, były jakieś wadliwe partie, sam mam chyba jakąś dziwną bo z początku strasznie szybko się zapychał, po jakimś czasie problem minął. Mi osobiście bardziej do gustu przypadł Gyeon CanCoat i jego bym Ci polecił
 8. Today
 9. Swego czasu jedna z osób na forum zapowiadała, że wejdzie jako nowość we wrześniu. Trochę o niej mówił w temacie o polerkach. Miała mieć skok chyba 8 a docelowo zrobili 5. Jak się nie mylę pierwsza 75 z wymuszonym ruchem obrotowym.
 10. Cześć Czy jest już na rynku jakaś "amatorska" powłoka ceramiczna, która rzeczywiście się sprawdza? Zastanawiam się nad czymś, co mógłbym zrobić w domowych warunkach: auto nowe, bez polerki (ew. kilku elementów, na których rzeczywiście są widoczne rysy), po dekontaminacji i deironizacji. Mam garaż, ale jak to w garażu - może się trochę kurzyć... Wiem, że to bardzo nieprofesjonalne podejście do powłoki, ale brakuje mi czasu, umiejętności i warunków, żeby lepiej to zrobić. Chciałbym po prostu jakiś produkt, który nałożę raz i wytrzyma około roku, przede wszystkim pomagając w myciu (gł
 11. Czy ktos z Was mial stycznisc lub wie cos wiecej o maszynie Evoxa HDX 5? Przyszla dzis do mnie HDD21 i patrzac na inne modele ktore widnieja na jednej jedynej karteczce zalaczonej do zakupu pojawila sie jako mala DA 75 z wymuszona rotacja o ktora zreszta nie dalej jak pol roku temu tutaj pytalem. Ktos cos wie?
 12. Co prawda duża pojemność na tak okazjonalnie stosowany produkt, ale może komuś się przyda w końcu cena bardzo drobna: Good Stuff Sour Shampoo 5l - 24,68 zł, jest jedna sztuka.
 13. menior

  CleanTech Cover

  @xpawel115 nie jestem zdziwiony bo kladlem na 3 auta i na kazdym to samo,niby cos lezy ale hydro bardzo slabo
 14. Jak maleństwo pozwoli, to jeszcze dzisiaj postaram się wrzucić. ;) Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka
 15. @mizakrze bardzo fajna relacja i zawołaj mnie proszę do update w odnośnie wytrzymałości
 16. To zależy co chcesz osiągnąć. Seria P jest z dodatkiem wosku (bodajże na carnaubie) więc finiszuje i zabezpiecza. Jeżeli w planach masz położyć coś innego jako LSP to użyłbym raczej M3.02.
 17. ProElite Brillant nanowax znowu taniej 9238271813
 18. U mnie przeszło za pobraniem. Droga wysyłka ale jeśli zrealizują zamówienie to i tak dobra cena.
 19. FX protect gładź cleaner 5l mają za 52 zł - dobra cena
 20. Już po ptakach.. Przy naciskaniu złóż zamówienie wywaliło bład https://galonoleje.pl/aktywne-piany/good-stuff-snow-foam-5l-aktywna-piana-neutralne-ph.html
 21. Dzień dobry, proszę o dopisanie do grupy: tzebro@poczta.fm
 22. Na galonoleje good stuff snow foam 5l za 19zl:o Wysłane z mojego Redmi 8 przy użyciu Tapatalka
 23. Trochę dziwne, że tak szybko przebiłeś się przez klar Mezerna 1000. Może to co zebrał pad to była oksydacja? Znalazłeś miejsce w którym przebiłeś się?
 1. Load more activity
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.