• Ogłoszenia

  • AreK

   Poszukiwany grafik   20.06.2017

   Potrzebujemy osobę która wykona nowe grafiki rang (admin, mod, partner, użytkownik....) na forum. Chcemy żeby były nowoczesne i czytelne. Jeśli ktoś z Was chciałby pomóc to proszę o kontakt na PW. @AreK
  • Administrator

   Nieprzeczytane posty - ikona ułatwiająca przejście do ostatniego postu   22.06.2017

   Dodaliśmy nową ikonkę ułatwiającą przejście do ostatniego nieprzeczytanego postu, wystarczy kliknąć na zieloną ikonkę z napisem nieprzeczytane. Ikona dostępna jest również na urządzeniach mobilnych.

Cała aktywność

Kanał aktualizowany automatycznie   

 1. Ostatniej godziny
 2. Stosujecie wodę z szamponem? Przecież to nie jest pro... No ja stosuje to samo Jest po prostu wytrzymały o każdej porze roku i nawet opiera się "kosmetykom" na myjkach. Kosztuje niewiele, chyba każdy go już chwalił.
 3. Tylko w jednym sklepie. Jak znajdziesz na pewnym portalu to będziesz wiedział jaki to sklep. Są testery 50ml i duże puchy 200ml
 4. a w polsce gdzieś można kupić nebule ?
 5. Moim zdaniem wyszło super. No i graty za wytrwałość przy pracy na padzie 80mm na całym aucie
 6. Ale się "wgryzłeś" w kwestię zdjęcia.. Ja pisałem że oba produkty ADBL przyciemniają w kontekście faktu na lakierze a nie zdjęć Choć pisałem również że ADBL QW cierpi IMO nieco na brak "szajnu" co być może Ty z powyższych zdjęć odbierasz jako "zamglenie"
 7. Nie ma gdzie parkować A co on ma do gadania ? Mile widziane i Twoje wrażenia więc dorzucaj się w dziale testy do mojego Mam Nebulę i Aliena i zastanawiam się czy od razu walić kanapkę jak na DW chłopaki robią czy jednak nacieszyć się samą Nebulą.... Z tego co widziałem na szybko na aucie to Nebula mocniej przyciemnia. Shine jest podobny choć ze wskazaniem na Nebulę. Alien niby dłużej leży... Osiołkowi w żłoby dano...... Amigo też po raz pierwszy u mnie.... ehhh... Okrutny świat detailingu
 8. @Rybicki Dokładnie, zapomniałem już, ile czasu zajmowało mi nakładanie MD - a i tak z mizernym efektem
 9. Dziś
 10. Dzisiaj miałem okazje popracować sobie z UC i tricolorem na Passacie i powiem szczerze, że po 3 godzinach zrobiłem maskę i dach. Hologramy znikły, drobne rysy też, ale to co jest głębsze to niestety trzeba brać cięższą artylerię bo ręcznie to się idzie zajechać. Także jak ktoś się będzie zastanawiał nad robieniem auta z VAG'a to niech organizuje rotację albo DA.
 11. Dzięki wielkie! Zrobię według twoich wskazówek
 12. Mamba wygląda super bezpośrednio po nałożeniu, a inne, święcące dressingi - po jakimś czasie po nałożeniu. Tak powinno brzmieć kryterium wyboru: teraz albo później.
 13. @Abuse - powinieneś najpierw spróbować to odkurzyć i przeprać, a dopiero później - jeżeli to nic nie da - zadawać pytania. Generalnie jeżeli to nie wtarty w strukturę materiału brud, tylko wytarty materiał, nie zrobisz nic więcej, jak a) obszycie na nowo elementu; b) zakup całego elementu w dobrym stanie.
 14. na dniach też jadę do Sławka po Nebullę
 15. @Abuse - ze zdjęcia trudno ocenić, czy to brud, czy wypłowiałe od słońca tworzywo. Spróbuj oczyścić mocnym roztworem APC, ewentualnie najpierw masłem orzechowym, a dopiero później APC. Jeżeli efekt będzie mizerny, możesz spróbować ostrożnie wygrzać to opalarką (tak, aby nie uszkodzić tapicerki), lub potraktować element Owatrol-em (na wyblakłych tworzywach ciężarówki dokonał cudu przemienienia). A jeżeli chcesz podziałać bardziej profesjonalnie, pozostaje chyba tylko malowanie lakierem strukturalnym (o ile to wyblakłe tworzywo).
 16. Mam taki problem. Podłokietnik wygląda na wytarty. Nie jestem jednak pewien czy mocno czymś zabrudzony czy wytarty? Czym byście próbowali to doczyścić? Odkurzyć + jakiś pre wash i wyprać? Poniżej zdjęcia elementu. Dzięki z góry.
 17. U mnie Vander daje rade
 18. To pewnie jest fakt, ale ... myślę, że wiele osób widzi to co chce zobaczyć, a nie to co widać. W przypadku tej maski, dość trudno jest zdecydować nt. różnic w wyglądzie poszczególnych wosków. Zresztą nie to było chyba celem tych fotek. Przetłoczenie na jej środku, przy przesunięciu padania światła na którąś ze stron, dość mocno fałszuje spojrzenie. Być może przyciemnienie istnieje większe po stronie QW, ale z całą pewnością nie wynika to z tych (na marginesie bardzo fajnych) zdjęć i ujęć. Aby to uchwycić światło musiało by padać albo centralnie na środku, albo oba preparaty powinny być na takiej samej powierzchni obok siebie. @Piotrek jest chyba w tym względzie niezłym specjalistą. A teraz gdyby patrzeć na dotychczasowe zdjęcia, to lewa strona jest zdecydowanie lepiej doświetlona, niż prawa, która jest za przetłoczeniem, czyli jakby za pasmem górskim. I na podstawie tych zdjęć, prawa strona to wg. mnie nie przyciemnienie, a zamglenie. Ładnie to widać na 5'tym zdjęciu i na 2'gim w drugiej serii, gdzie odbicia są zdecydowanie mniej wyraźne. Gdyby tak było, to ja dziękuję za takie przyciemnienie. Natomiast strona lewa, jakby promienieje i pięknie błyszczy. Jednym słowem, dzjęcia są kapitalne do oceny np. kropelek, a nie wyglądu porównawczego, co być może @Fredi88 jeszcze uczyni. p.s. ekstra kolor lakieru
 19. @Kepacz nie pożałujesz Przekonasz się co to QUICK detailer. MD raczej należy do grupy slow detailerów. Botox jest lekki, łatwy i przyjemny
 20. o wlasnie, dokladnie o cos takiego mi chodzilo, dzieki.
 21. Hej! Uchwyt ma plamy i nie wiem jak się do tego zabrać i czym to próbować doczyścić. Od storny kierowcy jest jakby lepiej... Czy ona po prostu spłowiała od słońca czy to jakieś inne zjawisko? Czym byście próbowali to doczyścić? Magiczna gąbka + APC? Poniżej zdjęcia elementu. Dzięki z góry.
 22. Mam taki problem. W zasadzie to nie wiem co się mogło z tym stać... Ramka tablicy rejestracyjnej cała pojaśniała... Czy ona po prostu spłowiała czy jest to winą, że właściciel auta nawoskował ją? Czym byście próbowali to doczyścić? Magiczna gąbka + APC? Poniżej zdjęcia elementu. Dzięki z góry.
 23. Cała przyjemność po naszej stronie
 24. Dokładnie.Trzeba Spota u Sławka na garażu zrobić;p Oczywiście jeśli się zgodzi:) Zaciekawił mnie ten wosk;)
 25. Trochę duży rozrzut cenowy masz Najlepiej małe słoiczki jak nie masz jeszcze ulubionego wosku i testować. Dział sprzedam masz na samym dole, lub: https://kosmetykaaut.pl/forum/20-sprzedam/ Nie znalazłem kogo i o co dokładnie pytasz, ale tu masz tabele mniej więcej wszystkich lakierów:
 26. 1 - bombel: 20 - 1szt + 26 - 1szt + 32 - 1szt 2. sL3pY - 6 - 2szt , 8 - 1szt , 33 - 1szt 3. Bullitt - 2-1szt; 5-1szt; 43-1szt (list polecony) 4. Ochlapusek: 28 x 1 szt, 5 x 2 szt, 1 x 2 szt 5. wieckowskiartur 3 -1szt , 27- 1szt (list polecony) 6. Michał82: 2-2szt (list polecony) 7. aeropro: 2-1szt 40-1szt (polecony) 8. lapka-90: 3-2szt, 4-2szt, 36-1szt (list)
 27. Pływak Spróbuj Adbla dressing lub Megsa tak jak piszę Fredi88 . Stosuję je na przemian w służbówce a dużo jeżdżę po piaskowych drogach i po spłukaniu na bez dotyku spoko czerń. I Długo trzyma Mamba mat szybko mi umiera;( A szkoda bo właśnie w Mambie podoba mi się efekt po położeniu i to ze można ja aplikować na mokrą oponę;)
 1. Pokaż więcej aktywności