Jump to content

kecav

Master
 • Content Count

  777
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  4

kecav last won the day on June 5 2019

kecav had the most liked content!

Community Reputation

161 Genialna

About kecav

Informacje

Recent Profile Visitors

1,341 profile views
 1. w skrócie, sklep, to jeden z elementów większej całości. Problemy (była opisywana afera w TV) właściciela firmy skutkowały zamknięciem również sklepu.
 2. Bardzo szkoda. Chociaż mocno próbowali to nie udało się niestety.
 3. Wielu speców, zawsze rozpoczyna od środków słabszych, bo być może one wystarczą. Jeśli nie, to wytacza się 'większe' działa . Skóra popękana również potrzebuje być czysta . W miejscach pęknięć, oczywiście cleaner ma większe możliwości przedostawania się do skóry i jej przemaczania, dlatego polecam stosowanie środków w pianowniczkach. Trwała piana zmniejsza ryzyko ich przemaczania.
 4. Nie ma powodu, dla którego Power miał by być niebezpieczny i w dodatku w tym konkretnym modelu. Przed użyciem dowolnego środka, dowolnej firmy, zawsze należy uprzednio sprawdzić gdzieś w niewidocznym miejscu jego działanie. Niebezpieczeństwo może się pojawić, nawet i przy środkach typu soft, jeśli skóra jest tak wytarta, że np. brakuje topu. Generalnie nie masz się czego obawiać. Ale, może ktoś używał Powera akuratnie na skórach wspomnianego modelu auta i rozproszy Twoje obawy .
 5. tak na wstępie, to 'świeża skóra' jest pojęciem względnym. Ta u Ciebie ma już bodaj 9 lat, więc ...., ale może być fantastycznie utrzymana i nadal traktujemy ją jak 'świeżą' . Osobiście nie bał bym się GT12. To cleaner znany i znanej firmy, od lat zajmującej się skórami. Trzeba jednak nauczyć się pracy z tym cleanerem, bo jest troszkę inna niż z większością. Jest gęstą cieczą, lub jak kto woli takim mocnym syropem. Nie stosujemy tu np. pianowniczki. Czy można w czymś zaszkodzić? Oczywiście TAK, jak i przy każdym innym cleanerze. Zawsze najpierw należy sprawdzić jego działanie gdzieś z b
 6. generalnie można. Podpowiem jedynie, że zapach skóry, to pojęcie bardzo "niejednorodne". Dla prawie każdego producenta (i użytkownika również) zapach skóry jest inny. W sumie to i tak nie wiesz jakim zapachem potraktowano skóry w Twoim aucie i być może zakup konkretnego, może nie być tym co lubisz. Ale trzeba próbować.
 7. Troche pojechałeś, bo jak wiesz inni już dawno zmajstrowali swoje woski . Ale odnosząc się do tematu silikonu, to podobnie jest z tymi którzy piszą, że nie kupują żywności, która ma w sobie jakieś tam E... itp. I w żywności jakoś mogę próbować to zrozumieć. Natomiast w preparatach do aut? To jakieś dziwne gadanie. Silikon jest prawie wszędzie, a jak nie silikon to inny polimer i czy inna syntetyczna chemia. Czekam, aż ktoś napisze, że ma powłokę ceramiczną jedynie z naturalnych i biodegradowalnych składników . Troche to wszystko jest na głowie postawione. Faktem jest, że cenię tych producentów
 8. Błąd wyświetla się również u mnie. Dodatkowo jest jeszcze jeden. pewnie mało kto zagląda, ale chciałem spojrzeć w kalendarz, a tam: i tak za każdym razem, więc chyba jakiś błąd "stały".
 9. Nie posiadam nawet cząstki wiedzy Łukasza ( @muzycom) i może się On wypowie, ale z tego co mi wiadomo, zresztą jak to Łukasz kiedyś określił, to taka "lepsza" eco skóra. Producent (MB) zaleca do czyszczenia np. ciepłą wodę z mydłem bez agresywnych detergentów. Ponoć w instrukcji pisze również o wodzie z kapką nieagresywnego detergentu, np. płynu do naczyń.
 10. Nie musisz się obawiać. Fotki skór niestety często nie oddają faktycznego jej stanu. Może się okazać, że 'odkryjesz' faktyczny kolor swoich skór . Najlepiej wykonaj sobie 50/50, a zobaczysz różnicę . Zawsze każdy środek wypróbuj uprzednio gdzieś z boku w mało widocznym miejscu. Jeśli bardzo się obawiasz, możesz Powera lekko rozcieńczyć wodą demineralizowaną. Odlej wówczas trochę np. 100ml i dodaj do nich 10, max 20ml wody. Ale uważam, że nie jest to konieczne. Po wyczyszczeniu warto przetrzeć wilgotną fibrą. Skóra po czyszczeniu POWER'em nie jest przemoczona, no chyba, że gdzieś brakuje
 11. gość opisuje działanie Interior Dressingu, a nie Interior Cleanera
 12. myślę, że ta kombinacja da radę. Dla mnie najlepsze efekty dawał pad zielony z 3M, ale i pad german. Żółty NAT też pewnie da radę. Dużo cierpliwości, sporo machania, ale efekt będzie. Nie oczekuj oczywiście cudów, ale ... będzie o niebo lepiej.
 13. ja to rozumiem i pewnie Ty też. Wordpress jest bardzo popularny i choćby z tego względu najbardziej podatny na błędy i ataki. Ponadto, często wykorzystywane są właśnie wtyki, które mówiąc delikatnie, są często dziurawe i mało bezpieczne. Jak zapewne wiesz, to czy przeniosą stronę do OVH, czy pozostawią na nazwie, czy też jeszcze gdzieś indziej, to dając ten sam kod, pewnie nic się nie zmieni,
 14. Koledzy, 99% przypadków takich włamań związana jest nie z dostawcą usługi (najłatwiej na nich zwalić), a zwyczajnie z błędami w kodzie strony i użytymi narzędziami/skryptami, zwłaszcza gdy wiele z dodatków pochodzi z obcych serwerów. Nigdy nie podejmujcie nerwowych ruchów, a poważnie przyglądnijcie się najpierw na bezpieczeństwo kodu strony. Życzę zwycięstwa w tej walce, ale i siły spokoju wraz z opanowaniem.
 15. To może się okazać, że 0,5 l farby będzie trochę mało. Z drugiej strony, będziesz malował czarnym na czarnym, więc pewnie nie wszędzie będzie widać brak krycia i może te 0,5 będzie faktycznie wystarczające. Trzymam kciuki, bo jeśli nie robiłeś jeszcze malowań to jest trochę pracy i wyzwań. Ale w końcu wszystko jest dla ludzi .
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.