Jump to content

Domel

Moderator
 • Content Count

  6,037
 • Joined

 • Days Won

  131

Domel last won the day on July 5

Domel had the most liked content!

Community Reputation

1,984 Genialna

About Domel

 • Rank
  Lowrider
 • Birthday 08/09/1983

Informacje

Recent Profile Visitors

12,939 profile views
 1. Kupy pszczół. Zorientuj się czy w promieniu 1km nie ma ktoś uli u Ciebie. Ja poradziłem sobie tak, że się wyprowadziłem z tej okolicy
 2. Ja mam dwa worki. Jeden lakier drugi koła, opony, felgi, progi. Czekam aż się wypełnią i piorę raz jeden potem drugi. Ten worek "lakier" piorę w 40st a ten "koła i reszta" w 60-90st bo to głównie stare janki.
 3. Generalnie widzę, że nie ma zbyt dużego wyboru jeśli chodzi o mocno pachnące dressingi do opon. Czyli jest jeszcze luka do wypełnienia
 4. Szukam trzech fantastycznienie pachnących dressingów do opon które będę aplikować w garażu co by nuta zapachowa rozchodziła sie fajnie po najbliższej przestrzeni. Obecnie : 1. Coco 2. B2b Co jeszcze lub co innego możecie zaproponować ? Liczy sie głównie zapach im bardziej "intensywny" tym lepiej, potem błysk opon, trwałość nie ważna.
 5. Ah ok, to coś mi się pomajdało Ale fajny bajer Czekam na polską wersję Buckanizera
 6. Zrobiłem research ale firma już chyba nie istnieje od 2017
 7. Nie wiem, ale skoro cos takiego pokazuja to będzie nowość ? @Good Stuff przygarnąłbym takie cos na wiadro bardziej niż Buckanizer
 8. Domel

  K2 Vena Pro

  Trzeba by porównać z Fireballem.
 9. Domel

  DetailInk Bees Wax

  No nie, dalej przystaje przy swoim Byłem w piwnicy To fakt na produktach Poorboy'a pisze "use in sun or shade" ale jaka to jest definicja słońca ? Jaka temp ? Przy moim myciu w temp powyżej 25st auto makabrycznie szybko schnie zostawiając ślady. Za to na produktach Megsa mamy już wyraźnie instrukcje - na polskich i oryginalnych etykietach. Ja twierdze tak, że wszystko trzeba używać głową i dostosowywać aplikacje do warunków otoczenia. Mieliśmy już nie jeden przykład na forum, że zbyt szybko wysychający produkt i nie spłukany zostawił po sobie klops.
 10. Domel

  DetailInk Bees Wax

  Zaraz skocze do piwnicy i poczytam etykiety. Zrobie foty i zwróce honor jak tak będzie
 11. Domel

  DetailInk Bees Wax

  Nie mam tego wosku ale nie omieszkam sprawdzić a więc wróciłem do tego wątku i kilka moich uwag Jako detailerzy, hobbyści, weekendowi łariorzy - nigdy nie stawiamy niczego na lakierze bez podstawki mikrofibrowej Puszką Fusso też można bałaganu narobić Pewnie tak, ale z drugiej strony ile tego wosku będziemy używać aby był to jakiś problem. No to każdy wosk się tak zachowa, nie polecam woskować powyżej 30st a tym bardzie w słońcu Pot się z czoła leje. O to mi sie podoba No to jest bardzo ważna informacja i bardzo zachęcająca. Eeee bez przesady. Powiem szczerze nie wiem kto nakłada w pełnym słońcu. Chyba na każdym produkcie detailerskim pisze taka uwaga "nie nakładać w słońcu" Generalnie to wiedza elementarna. Jak ktoś nie ma gdzie to lepiej wyczekać do późnego wieczora lub wczesnego poranku albo czekać na chmurki O jaaaaaaaaaaaaaaaa efekt lepszy niż mój Polish Angel Rób reglanie updejty. Jestem ciekaw jak posiedzi na SRP. Pzdr.

Sponsor serwisu

Pogotowie Zamkowe Gdynia

×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.