Jump to content

Domel

Moderator
 • Posts

  6,689
 • Joined

 • Days Won

  170

Domel last won the day on July 26

Domel had the most liked content!

About Domel

 • Birthday 08/09/1983

Informacje

Recent Profile Visitors

16,103 profile views

Domel's Achievements

Mentor

Mentor (12/14)

 • Reacting Well Rare
 • Conversation Starter Rare
 • Dedicated Rare
 • Very Popular Rare
 • Posting Machine Rare

Recent Badges

2.8k

Reputation

 1. Uwielbiam go, bardziej podchodzi pod paste finishowa. Padami można dużo wyciągnąć z lakieru. Nie przysycha, łatwo sie wymywa. Dla mnie Prima Sort
 2. Rozwarstwianie nie kwalifikuje go jako produkt "trefny".
 3. X Blue Ceramic Turtle Wax Hybrid Solutions Ceramic Wax Coating Data Aplikacji: 24.VII.2021 przy przebiegu 98671 Przygotowanie lakieru: - Mycie CarPro Lift - ProElite Tar And Glue - ProElite De-Iron Red - Glinkowanie rękawicą Farecla - 1step Maszyna Ryobi DA, House of Wax Cleaner na czerwonym RoyalPad - Wymycie Shiny Garage Scan Inspection Spray Po lewej stronie od frontu: X BLUE CERAMIC Po prawej stronie od frontu: TURTLE CERAMIC X Blue podmienię nazwę po premierze Efekt na srebrnym lakierze nie jest spektakularny. Delikatne przyciemnienie ale tez większe szkło po aplikacji obydwu produktów. Celem tego testu jest sprawdzenie trwałości tych płynów jako samodzielne zabezpieczenie lakieru. Aplikacja, dotarcie na tym lakierze prima sort. Zapach obydwu produktów jest bardzo przyjemny - Turtle jakby jabłkowy a X Blue perfumowany. Nie moczyłem lakieru. Pierwsze mycie kontrolne za 7 dni. Przebieg spisany - zobaczymy co dalej
 4. Data Aplikacji: 24.VII.2021 Przebieg: 15155km Nigdy nie byłem zwolennikiem hydro wosków. Nałożyłem dziś na felgi. Jestem ciekaw czy wytrzyma 2000km. Chciałem też sprawdzić go na innych autach lub nakładany na sucho bez spłukiwania. Zacznę temat i będę go kontynuował z czasem ponieważ mam nową myjnię na osiedlu i mogę sobie testować różne produkty Tutaj, dzisiaj żadnych minusów lub przeciw wskazań nie zauważyłem. Łatwo szybko i przyjemnie. Teściowie ruszają na wakacje. Zobaczymy czy coś zostanie na felgach po 10 dniach i około 2000km YouTube Link A kolejne testy tego produkty wkrótce.
 5. Update: Data Aplikacji: 20.VI.2021 Przebieg: 13714km Pierwsze mycie: 24.VII.2021 Przebieg: 15155km czyli po 1441km i 34 dni co stanowi 1 miesiąc i 4 dni. 1441km i 34 dni i oba woski trzymają pięknie. Zrzut po stronie Enzo na 5 ale po stronie Chemotion jak dla mnie 5+ YoutubeLink
 6. Gdzieś mi się obiło wiadro al'a WS ale totalnie przezroczyste i bez nadruku. Ktoś coś ? Bo Boski ma nadruk...
 7. ICY ? od SG ? dla mnie to QD, kopa wizualnego nie uświadczyłem. Świetnie się dociera, aplikuje idealny QD (z definicji) na codzień.
 8. ktoś myje tiry, naczepy, traktory, przyczepy ? Jakich szczot używacie ? Szukam coś nie twardego jak druciak ale tez nie za miękkie jak borsuk.
 9. Rewelacyjny produkt. Trwałość u mnie - miesiąc - ale szkło cudowne - podobny produkt który robi mi wizualnie taka samą robotę to Enzo Easy Coat.
 10. Ale że co, w jakim sensie ?
 11. @Fireball Mi sie rozwarstwiały pojemniczki 100ml, ponoć w 500ml problem został rozwiązany.
 12. Regulamin. Nie komentujemy w dziale giełda. Poszły ze 3 zgłoszenia na Ciebie Następnym razem ban
 13. Ok, dzieci jeden miesiąc przeżyją bez 500+
 14. Opis "Candy Sherbet" wygląda jak wosk "idealny" Wszystko 5 gwiazdek (akurat śliskość to dla mnie żaden parametr ) Trzeba sprawdzić. Są w sklepie już ?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.