Jump to content

Domel

Moderator
 • Content Count

  6,224
 • Joined

 • Days Won

  139

Domel last won the day on September 13

Domel had the most liked content!

Community Reputation

2,150 Genialna

About Domel

 • Rank
  Lowrider
 • Birthday 08/09/1983

Informacje

Recent Profile Visitors

13,551 profile views
 1. Ja używam COCO, zawsze to przyjemny zapach niż rozpuszczalnikowe pochodne.
 2. Ktoś się orientuje czy BUCKANIZER pasuje do wiader WS ? @MrCleaner @AutomotiveCare.pl
 3. Wezne wezne Do 40tki jeszcze 3 lata tylko
 4. Jaka jest cena tego zestawu ? To się jeszcze doczepię - będzie luksusowo jak będzie można tylko gąbkę wymieniać na nowa - czyli kupuje opakowanie raz a wkłady wymieniam sobie regularnie :P Wkłady tańsze od całości ;)
 5. Rewelacyjny neutral - uwielbiam ja.
 6. Tak wżery są mocne,nie dało się tego uratować, polerka i reaplikacja LSP Zaden "water spot"nie dał rady
 7. Wszystko co może zbliżać do odwzorowania warunków naturalnych może pokazać zachowanie produktu. Jednym z fajnych z testów w mojej opini jest test twardej wody, kup w biedrze wodę mineralną wysoko zmineralizowaną i z odległości metra nanoś mgiełkę... stworzysz świetne water spoty które można potem usuwać sprawdzając jak LSP siedzi... Tutaj przegiąłem trochę, ilość kamienia zabiła LSP but you get the point tej zabawy Jeśli chodzi o mycie szamponami neutralnymi postaraj się znaleźć takie które są czyste, czyli nie zostawiają po sobie nic bo to też zakłóca test.
 8. Ja tu widze bardziej Interior Dressing niż Interior Detailer, ID kojarzy mi się bardziej z czymś co czyści, odświeża ale nie zostawia po sobie nic mocnego wizualnie przynajmniej.
 9. @marco80 dobrze robi, sprawdzony fachowiec.
 10. Wszystko i tak zależy od tego w jakiej kondycji jest lakier. Jeśli lakier nigdy nie był dotknięty maszynowo a ma swoje lata to efekt zawsze będzie mniej spektakularny niż zwykłe QD po zwkłym cleanerze maszynowo ;)

Sponsor serwisu

Pogotowie Zamkowe Gdynia

×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.