Jump to content

rudi0018

Użytkownik
 • Content Count

  669
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3

rudi0018 last won the day on January 11

rudi0018 had the most liked content!

Community Reputation

144 Genialna

About rudi0018

Informacje

 • Imię
  Łukasz
 • Auto
  Honda Accord VII FL Sedan

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. @KUBA46 @Qlimaxss tylko, że u kolegi @Fredi88 wszystko w Austrii siedzi dłużej, nawet FK Hi Temp 1000p siedzi około 20k km, wiec trzeba wziąć to pod uwagę
 2. @MMCzysci U mnie słabo zjeżdżały, gdy maska już było lekko przybrudzona. Po kwaśnym szamponie hydro lekko się poprawiło, ale na zjazd kropelek nie zwróciłem uwagi. A teraz nie powiem Ci jak jest, bo na masce jest test powłok, a na resztę auta na Fusso położyłem Water Golda.
 3. @Wojteksw a dałbyś radę dorobić jeszcze jedną taką dyszę?
 4. @MMCzysci @Domel Jasne nie ma problemu. @Domel Usuń zdjęcie jak możesz, bo wprowadzi zamieszanie, przez to, że jest błędnie podpisane. EDIT: Poprawiony post, na razie jedno zdjęcie.
 5. Aktualizacji dotyczy utrzymania czystości powierzchni maski przez powłoki. Data: 18.01.2020r. - 9 dni Przebieg: 184800km - 310km Auto nie myte od aplikacji, niegarażowane przez ten czas. Pogoda była różna: deszcz, słońce, mocniej też wiało któregoś dnia. Jeżdżone w mieście i poza miastem trasy 30 kilometrowe. Całość: Maska od strony pasażera od lewej do prawej (Soft99 Fusso Coat/CarPro Essence[lewy górny róg maski], 9H MR.FIX, FX Protect Vision Coating C-12. TacSystem MoonLight) Maska od strony kierowcy od lewej do prawej (Gyeon CanCoat, CarPro CQuartz Lite, Tenzi Quartz Coat, K2 Gravon Lite) Fusso, Mr.Fix, FX Protect C-12 Mr.Fix, FX Protect C-12, Moonlight, CanCoat Moonlight, CanCoat, CQuartz Lite, Tenzi Quartz Coat CQuartz Lite, Tenzi Quartz Coat, K2 Gravon Lite Kolejność od najmniej brudzących się powierzchni do najbardziej. 1. FX Protect Vision Coating C-12 2. Gyeon CanCoat 3. K2 Gravon Lite 4. CarPro CQuartz Lite 5. Soft99 Fusso Coat 6. Tenzi Quartz Coat 7. TacSystem MoonLight 8. 9H MR.FIX 9. CarPro Essence Zdjęcia mogą troszeczkę przekłamywać w porównaniu do tego co widać w rzeczywistości, przy tej pogodzie bardzo trudno było mi uchwycić brud na masce. EDIT: Każda z powłok była aplikowana wedle zaleceń producenta, co napisałem na początku, więc FX Protect Vision była nakładany płatkiem i od razu ścierany i napisałem jak to u mnie wyglądało. A co do Essence nie był wymywany i ja wywnioskowałem ze strony producenta, że nie ma takiej konieczności.
 6. https://showcarshine.pl/powloki-ceramiczne-i-kwarcowe/tac-system-moon-light-spray-250ml-25-sio2-najbardziej-hydrofobowy-efekt.html TacSystem Moonlight dostępny w SCS, ale cena dość sporo wzrosła.
 7. @Strus A jaki przebieg?
 8. @lodowa Wiem, że podałeś i nie pytałem o czas pracy w poprzednim poście. Ja też nie mówię o zarabianiu, tylko o ogarnięciu auta znajomego, który nie chcę aby miał krzywdę, że za dużo wezmę czy coś, dlatego pytałem Was o kwotę. Dzięki za pomoc!
 9. @b0l5 Kumpel wymaga, aby zmieścić się w określonym budżecie 60-80 zł jest w stanie za to zapłacić, wiec jak mam robić za taką kwotę poświecić dwa dni. @lodowa a tak zapomniałem napisać, szybka akcja to i szybki dressing Black Water i ile mniej więcej bierzesz za taka usługę i za taki czas pracy?
 10. @CarlosBlack a ile zajmuje Ci czasu takie auto A6? Mi zajęło około 2h, piana aktywna, płukanie, mycie ręczne, mycie felg, suszenie ręcznikiem, odkurzanie środka, trzepanie i odkurzanie dywaników, czyszczenie plastików, dressing na plastiki, mycie szyb z dwóch stron i wrzucenie ADBL SSW. Pytam Was, bo zastanawiam się czy robię wszystko w dobrym tempie, bo przy robieniu swoich aut na czas nie zwracałem uwagi.
 11. @david2888 a na ile około wyceniacie godzine pracy średnio wraz ze zużytym materiałem? I jaki to normalny czas na takie zabiegi? A region to woj. łódzkie
 12. Ile wołacie od znajomych za umycie auta pokroju Audi A6 i wrzucanie jakiegoś QD wraz z odkurzaniem wnętrza , wyczyszczeniem plastików wewnątrz i wrzuceniem dressingu na nie?
 13. @Qlimaxss w sumie do tych 3 można dołożyć Gyeona i test bajka wyjdzie

Sponsor serwisu

Pogotowie Zamkowe Gdynia

×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.