Jump to content

rudi0018

Użytkownik
 • Content Count

  792
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  5

rudi0018 last won the day on January 25

rudi0018 had the most liked content!

Community Reputation

217 Genialna

About rudi0018

Informacje

 • Imię
  Łukasz
 • Auto
  Honda Accord VII FL Sedan

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. A ja po raz kolejny przekonałem się jak genialnym produktem jest CarPro Elixir w maskowaniu rys, takiego oszusta jeszcze nie miałem. Jeśli chodzi o przyciemnienie i maskowanie to Elixir jest chyba w czołówce.
 2. @menior E tam podmienili z mr.fix, u mnie całkiem nieźle sobie radzi mr.fix
 3. @menior Proszę bardzo U mnie zleciał po pierwszym myciu praktycznie.
 4. A jednak nie tylko u mnie takie cyrki i cuda się dzieją z Moonlightem.
 5. @ghost Nie wydaje mi się, że zanieczyszczenia środowiska u mnie są jakieś nadzwyczajne, ale auto niegarażowane, a co do lakieru, być może jest jedyny w swoim rodzaju i nic się niego nie trzyma. To ja już nie wiem jakim szamponem myć auto...
 6. @Streat Nie mam pojęcia jak będzie u mnie z czasem, ponieważ pojawiły się nowe plany, które pochłoną masę czasu.
 7. Aktualizacja - Dziewiąte mycie auta od aplikacji powłok. Data: 19.04.2020r. - 101 dni Przebieg: brak Na Pre-Wash użyta została piana Bilt Hamber Auto Foam w oprysku (80ml/2l), a do mycia właściwego użyłem szamponu ValetPro concentrated car wash (45ml/10l) Niestety tutaj brak jakiejkolwiek dokumentacji w postaci zdjęć i filmu. Dziesiąte mycie auta od aplikacji powłok. Data: 09.05.2020r. - 121 dni Przebieg: 188302km - 3812km Na Pre-Wash użyta została piana ADBL Yeti (50ml/450ml), a do mycia właściwego użyłem szamponu FX PROTECT CAR SHAMPOO (12ml/10l) Zrzut wody po myciu ręcznym: https://youtu.be/rLB7GViRIVw Zdjęcie: https://imgur.com/RcfQfNE Wnioski: Co tu duża pisać sami widzicie co się stało, tylko FX Protect Vision Coating C-12 zostało na placu boju i dopóki nie będę robił korekty lakieru, dalej będę sprawdzał ile jeszcze poleży. Co do pozostałych powłok to jeszcze powłoka od K2 Gravon Lite, okazuje jakiś zrzut wody. A pozostałe to tafla, przed myciem ręcznym mr.fix jeszcze fajnie zrzucał wodę, postaram się podjechać za kilka dni na bezdotyk i opłukać auto samą wodą i pokazać jak zrzucają wodę powłoki po kilku dniach od mycia.
 8. @Marcin202 naprawdę? Chyba już zostało wszystko powodzianie, bierz lavora. Ostatnio byłem w obi i porównywałem te dwie myjki wagowo o lavor cięższy, nie wiem czy masa idzie w parze z jakością komponentów, ale wydaje mi się, że ma to jakiś związek
 9. @grechut Jeśli DA to TAK - na promocji!
 10. @ghost finis przewyższy trwałością fusso? A co do aplikacji i docieranie bajka?
 11. @Arturrro wszystkie powłoki były docieranie według zaleceń producentów, a mr.fix może być również docierano na sucho i tak został dotarły, nigdy nie znalazłem informacji, że to aktywacji potrzebuje wody.
 12. Siema, Czy polecicie w cenie do 150 zł szlifierkę kątową? Czy w tych pieniądzach nie ma nic godnego uwagi? Do użytku domowego używana raz na jakiś czas.
 13. @3echo cena chyba mówi sama za siebie, moim zdaniem nie warto to kupować.
 14. A ja jeszcze mam pytanie co do wymywania past. Po wypracowaniu pasty 502 bierzemy fibre i ją wycieramy a następnie wipe out i ją wymywamy? Czy po skończeniu polerowania od razu wipe out?
 15. @Gesiu_15 Również używam wyżej wymienionego zestawu i dla mnie również cena/jakość robi robotę i nadaje się przede wszystkim nawet dla początkujących, banalna aplikacja i docieranie!

Sponsor serwisu

Pogotowie Zamkowe Gdynia

×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.