Jump to content

rudi0018

Użytkownik
 • Content Count

  795
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  5

rudi0018 last won the day on January 25

rudi0018 had the most liked content!

Community Reputation

218 Genialna

About rudi0018

Informacje

 • Imię
  Łukasz
 • Auto
  Honda Accord VII FL Sedan

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Siema, czym usunąć na szybko po myciu żółte pyłki z drzew przyklejone do lakieru? Tar&Glue tylko został albo glinka, czy są inne sposoby?
 2. No właśnie nie wiedziałem jakie zamówić, na razie zamówiłem tego work stuff gentleman basic 4 pack za 40 zł na allegro, więc chyba wartto około 20% taniej niż normalnie, a z tego co czytam to mają wszechstronne zastosowanie, a sam nie wiem czy lepiej używaj bardziej puszystych do wnętrza czy mniej puszystych.
 3. Siema, jakie fibry polecacie do pracy wewnątrz auta? Tzn czyszczenie plastików, aplikacja dressingu, docieranie dressingu, przeciąganie plastików z kurzu QD? ;) myślałem na gentleman basic o work stuff, ale nie wiem czy długie włosie się nada i nie będzie zostawiało kłaków.
 4. A ja po raz kolejny przekonałem się jak genialnym produktem jest CarPro Elixir w maskowaniu rys, takiego oszusta jeszcze nie miałem. Jeśli chodzi o przyciemnienie i maskowanie to Elixir jest chyba w czołówce.
 5. @menior E tam podmienili z mr.fix, u mnie całkiem nieźle sobie radzi mr.fix
 6. @menior Proszę bardzo U mnie zleciał po pierwszym myciu praktycznie.
 7. A jednak nie tylko u mnie takie cyrki i cuda się dzieją z Moonlightem.
 8. @ghost Nie wydaje mi się, że zanieczyszczenia środowiska u mnie są jakieś nadzwyczajne, ale auto niegarażowane, a co do lakieru, być może jest jedyny w swoim rodzaju i nic się niego nie trzyma. To ja już nie wiem jakim szamponem myć auto...
 9. @Streat Nie mam pojęcia jak będzie u mnie z czasem, ponieważ pojawiły się nowe plany, które pochłoną masę czasu.
 10. Aktualizacja - Dziewiąte mycie auta od aplikacji powłok. Data: 19.04.2020r. - 101 dni Przebieg: brak Na Pre-Wash użyta została piana Bilt Hamber Auto Foam w oprysku (80ml/2l), a do mycia właściwego użyłem szamponu ValetPro concentrated car wash (45ml/10l) Niestety tutaj brak jakiejkolwiek dokumentacji w postaci zdjęć i filmu. Dziesiąte mycie auta od aplikacji powłok. Data: 09.05.2020r. - 121 dni Przebieg: 188302km - 3812km Na Pre-Wash użyta została piana ADBL Yeti (50ml/450ml), a do mycia właściwego użyłem szamponu FX PROTECT CAR SHAMPOO (12ml/10l) Zrzut wody po myciu ręcznym: https://youtu.be/rLB7GViRIVw Zdjęcie: https://imgur.com/RcfQfNE Wnioski: Co tu duża pisać sami widzicie co się stało, tylko FX Protect Vision Coating C-12 zostało na placu boju i dopóki nie będę robił korekty lakieru, dalej będę sprawdzał ile jeszcze poleży. Co do pozostałych powłok to jeszcze powłoka od K2 Gravon Lite, okazuje jakiś zrzut wody. A pozostałe to tafla, przed myciem ręcznym mr.fix jeszcze fajnie zrzucał wodę, postaram się podjechać za kilka dni na bezdotyk i opłukać auto samą wodą i pokazać jak zrzucają wodę powłoki po kilku dniach od mycia.
 11. @Marcin202 naprawdę? Chyba już zostało wszystko powodzianie, bierz lavora. Ostatnio byłem w obi i porównywałem te dwie myjki wagowo o lavor cięższy, nie wiem czy masa idzie w parze z jakością komponentów, ale wydaje mi się, że ma to jakiś związek
 12. @grechut Jeśli DA to TAK - na promocji!
 13. @ghost finis przewyższy trwałością fusso? A co do aplikacji i docieranie bajka?
 14. @Arturrro wszystkie powłoki były docieranie według zaleceń producentów, a mr.fix może być również docierano na sucho i tak został dotarły, nigdy nie znalazłem informacji, że to aktywacji potrzebuje wody.
 15. Siema, Czy polecicie w cenie do 150 zł szlifierkę kątową? Czy w tych pieniądzach nie ma nic godnego uwagi? Do użytku domowego używana raz na jakiś czas.

Sponsor serwisu

Pogotowie Zamkowe Gdynia

×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.