Jump to content

rudi0018

Użytkownik
 • Content Count

  760
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  5

rudi0018 last won the day on January 25

rudi0018 had the most liked content!

Community Reputation

200 Genialna

About rudi0018

Informacje

 • Imię
  Łukasz
 • Auto
  Honda Accord VII FL Sedan

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Nie bardzo rozumiem w jaki sposób używać tego produktu. Przed myciem, po myciu, czy raz na jakiś czas?
 2. rudi0018

  9H MrFix

  @krzygaj Ja po prostu nie czaję jak to możliwe, że u niektórych tyle leży nawet powłoka z chin, chyba naprawdę coś z tym moim lakierem na Accordzie jest nie tak
 3. @JakubBe Z polecenia @Strus kupiłem opryskiwacz ciśnieniowy od K2 i używam już go któryś miesiąc z pianą BiltHamber i nic się z nim złego nie dzieje, a opryskiwacz z Biedronki (myślę, że z Lidla i innych takich sklepów z jakością podobnie) po 2 użyciu pre-spray od maxifi zaczął przeciekać i lać po rękach, także polecam trochę dołożyć i kupić od K2.
 4. Szampon jest, jeśli pogoda pozwoli w weekend umyję autko tym szamponem i zobaczymy co z powłokami? Zarzucać tego deirona lub tar&glue czy nie?
 5. @Streat Za 20zł chyba będzie trudno znaleźć rywala, który daje tak mocne rozproszone światło.
 6. Tak wygląda wspomniana przeze mnie wyżej latarka FALCON EYE BLAZE 2.3, na pewno jest słabe mocowanie latarki do podstawy, co można zauważyć na trzecim zdjęcia, jednak na razie wcale mi ono nie przeszkadza, jednak widać, że jest budżetowe: A tak świeci, we wnętrzu auta nocą, bez żadnego dodatkowego oświetlenia z zewnątrz, sory za słabą jakość zdjęć: Maksymalna moc: Minimalna moc: @david2888 Nie wiem co dokładnie miałeś na myśli pytając o kąt świecenia, ale tak to wygląda na zewnątrz:
 7. Odpuście temat tego karchera K7, jak macie około 1500 zł to wydania zadzwońcie do przedstawiciela Kranzle, on znajdzie najbliższy Wam sklep z promocja na Kranzle 1050P. W pracy używamy Karchera HD x/xx nie pamietam dokładnie modelu, ale umyje 2 auta (kilkanaście minut) i już ma dosyć i się wyłącza, ja z Kranzle 1050P nie miałem nigdy takiego problemu myjąc ciągniki i maszyny.
 8. Warto zapisać post kolegi @david2888, ponieważ wrzucił bardzo pomocne porównanie dwóch latarek czołowych od Scangripa. Ja jak zwykle poszedłem budżetowo i zakupiłem latarkę czołową FALCON EYE BLAZE 2.3, zasilaną 2xAAA, jest również wersja 2.2, która ma wbudowany akumulator i ma o 10 mniej LM. Zdecydowałem się wybór wersji zasilanej bateriami, ze względu na posiadanie akumulatorów AAA i tego, że potrzebne są tylko 2 sztuki, co jest istotne przy zasilaniu akumulatorami, a dodatkowo czas pracy na takich akumulatorach jest o wiele dłuższy niż latarki zasilanej z wbudowanego akumulatora. Zdjęcia jak świeci we wnętrzu auto zrobię nocą i wrzucę tutaj, abyście mieli punkt odniesienia do Scangripów. Za 20zł myślę, że jest naprawdę dobrze.
 9. @Kaight Dokładnie, nad tym czym tu się teraz zastanawiać jeśli nie masz maszyny, lub chciałbyś dokupić na zapas jakąś budżetówkę, lepszej okazji nie będzie.
 10. @Berd Od razu mówię, że była tafla wody, która zjeżdżała do zera, więc hydro i tak ok jak po takim czasie i takim nakładzie pracy. O dziwo dół tylnego zderzaka również miał mega hydro.
 11. Siema, a więc tak u mnie wygląda problem z tą pianą ProElite Neutral AC Foam. Strona Yeti (50ml/450ml): Strona ProElite (25ml/475ml): Szyba na której leży Ultra Glaco na początku położona Yeti, później ProElite po której nałożeniu zostało zrobione zdjęcie i efekty widać, że Yeti leży i leży, a ProElite zjechała @rygryss Prezentuje to o czym pisaliśmy kiedyś na YouTube i tutaj na forum, ktoś ma jakiś pomysł?
 12. ADBL SSW aplikowane w październiku 2019, przebieg około 2-3 tyś km, a krople i zrzut wody po prostu bajka! Auto garażowane. Lepiej się trzyma niż powłoki u mnie na Accordzie

Sponsor serwisu

Pogotowie Zamkowe Gdynia

×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.