Jump to content

Fredi88

Użytkownik
 • Content Count

  2,016
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  39

Fredi88 last won the day on January 2

Fredi88 had the most liked content!

Community Reputation

723 Genialna

3 Followers

About Fredi88

 • Birthday 02/02/1988

Informacje

 • Imię
  Filip
 • Auto
  5F ST FR / 451 Coupe
 • Lokalizacja
  BM

Recent Profile Visitors

3,104 profile views
 1. @Tomas-sg to ten "sklep" z Kalisza. Raz byłem tam stacjonarnie. Nędza, bardzo słaby wybór a ceny sporo wyższe niż normalnie. Daj znać jak się sprawa potoczy...
 2. A ja nie. Największą robotę jeśli lakier nigdy poprawnie nie był pielęgnowany robi glinka. Chemicznie nie usuniesz tego "matowego" w dotyku czegoś po glince lakier robi się gładki. Jeśli lakier ma już kilka lat to bez przesady, glinka mu rys nie dołoży.
 3. Szamponem ich nie domyjesz niestety. Zrób sobie test jak przyjdzie TC. Umyj po swojemu a potem szczotką i TC. Zobaczysz ile brudu wyjdzie jeszcze
 4. Poproszę jak nigdzie nie dostanę to zawsze się przyda. Jedną mam jeszcze starą zapasową.
 5. W Austrii wprowadzili nakaz chodzenia w maseczkach do marketów, a nigdzie nie idzie ich kupić... To jest dopiero bezsens...
 6. Również miałem urlop w marcu. Miałem jechać do Polski odwiedzić rodziców, teściów, ale wszystko odwołaliśmy. Nikt nie będzie ryzykował zdrowia. O to mi właśnie chodzi. Dlatego białej gorączki dostaję jak ktoś mnie wrzuca do jednego worka z takimi elementami od browarka.
 7. Chylę czoła. Dobra robota. Chyba muszę kiedyś wreszcie podjechać na kilka lekcji do Ciebie
 8. @buka tylko bez polityki znów proszę cię... Ale czemu są winni ludzie jak napisałeś to poprzednio? Po prostu było to źle zorganizowane. Nikt nie jest winny że do domu chciał wrócić. A jak ktoś nie przestrzega kwarantanny to jest idiotą i miejsce zamieszkania nie ma nic do rzeczy.
 9. Czyli POMIESZKUJĄ w Holandii a nie mieszkają. Tak mieszkać można wszędzie. Jeśli nie mają tam stałego zameldowania to znaczy że mieszkanie/dom też ich nie jest. Nie wrzucaj proszę wszystkich do jednego worka. Ja tak jak pisałem mam tu swój kawałek i nigdzie się nie ruszam z powodu pandemii czy żeby na opiece zdrowotnej "zaoszczędzić". Mam przynajmniej kilkunastu znajomych też mających własne mieszkania/domy. Nikt się stąd nie rusza. A jak ludzi zadowala całe życie na walizkach, na wynajmowanym to już nie mój problem.
 10. W jaki sposób mają opiekę za free skoro jeśli mieszkają, pracują i odciągają im zdrowotne z pensji w Holandii? Rozumiem, że mają tam zameldowane stałe, dom/mieszkanie? Wytłumacz mi jak? Bo ja pracując, mieszkając w Austrii mam darmową opiekę zdrowotną w Austrii. Jadąc do Polski mam ubezpieczenie podróżne tak samo jak jadąc do każdego innego kraju UE. Nie odprowadzam zdrowotnego z pensji do PL więc na jakiej podstawie mam mieć tam opiekę? Widocznie są tzw słoikami i nie mieszkają tam na stałe tylko mają meldunek tymczasowy. Rozliczają się za to w PL. Ja się w PL nie rozliczam. Rozliczam się tu gdzie mieszkam. Jaką mają pracę że nagle mogą wszystko rzucić i pozwolić sobie na kilkumiesięczny urlop? To jakiś super pracodawca... chyba że są na pracy sezonowej o czym pisałem wcześniej. Znam sporo osób mieszkających NA STAŁE za granicami. Nikt nie wraca.
 11. Ludzie o czym wy gadacie w ogóle. Kompletnie wam wirus mózg zeżarł? Przecież to logiczne, że wirus przyszedł zza granicy bo nie wiem czy pamiętacie przenoszą go ludzie a zaczęło się w Chinach. Nie w Polsce, nie we Włoszech, Niemczech czy Hiszpanii. Co za różnica czy ktoś był na wakacjach we włoskich alpach, czy ktoś mieszka na stałe za granicą? Lotem do domu nie wracają tylko ludzie pracujący/mieszkający za granicą. Wracają też uwięzieni na wakacjach. Wy na prawdę myślicie, że ktoś mieszkający (nie pracujący) za granicą nagle wszystko rzuci i wróci do Polski? Nie każdy wyjeżdża żeby siedzieć na pokoju u babci i żreć konserwy. Powrót do kraju kompletnie nic w tym przypadku nie zmienia. Wirus jest przecież wszędzie. Ja mam tu swój dom, pracę i nie mam zamiaru wszystkiego rzucać i wracać do Polski bo wirus panuje. Mam tu też znajomych Polaków. Nikt nie wybiera się do Polski bo po co? Lepiej się nim zajmą w razie choroby? Nikt nie wie jak będzie. Zrozumcie że może jakiś facet pracuje za granicą bo ma 5tkę dzieci w domu i nie mieszka na stałe za granicą tylko wyjeżdża na kilka miesięcy i wraca. Może pandemia odcięła mu możliwość powrotu do rodziny. Zachowujecie się jak ukraińcy co rozrubę na lotnisku robili. Wstyd i popelina.
 12. Też leona spokojnie oblecę ok 1.5l płynu w 2l marolexie. Z tym że ja stosuję oprysk nie pianę. Piany może idzie więcej.
 13. @Gold_Car PO wynalazło już nawet lekarstwo na wirusa. Nazywa się CIDAVA-20
 14. Zarówno tvp jak i tvn to dwie stacje propagandowe. Jeśli tego nie widzicie to otwórzcie oczy. Polecam poczytać kto jest założycielem tej prywatnej stacji. Tam rączka rączkę myje... zrozumcie to w końcu. Wszyscy są siebie warci.

Sponsor serwisu

Pogotowie Zamkowe Gdynia

×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.