Skocz do zawartości

Jaki wosk polecacie i dlaczego?


Marcin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Moderator
1 godzinę temu, Danjel napisał:

Doszedł właśnie Uber Ceramic, czy po nałożeniu mogę dodatkowo zastosować na niego QD? Akurat posiadam Good Stuff Gloss

Nie ma potrzeby, na świeżym wosku jeszcze szkody w nim narobisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Danjel Skąd to się wzięło aby świeży wosk qdekiem od razu traktować. Tym bardziej tak mocno kryjący niedoskonałości wosk kłaść qd. Nie chcesz nacieszyć się efektem swojej pracy. Gdzie 3-4h przygotowujesz auto pod wosk. A potem kładziesz qdeka na to. Takim qdekiem to sobie przetrzyj na drugi dzień jak chcesz przetrzeć z pyłków i pochwalić się komuś a żeby ci nie zwrócił uwagi że już auto.zabrudzone a Ty tyle czasu to robiłeś.  bo to takie spoko qdek nie dużo wnoszący w wygląd auta. A tak to otwórz sobię piwko i podziwiaj efekt swojej pracy 😁

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Soft99 Hydro Gloss Wax 150g Scratch Removal Type  Ktoś już coś powie o tym wosku? Szukam czegoś bardzo łatwego w nakładaniu, dobrze kryjącego. Trwałość to już dalsza sprawa, oczywiście im dłużej tym lepiej. Ale najważniejsze żeby się łatwo nakładał, będe to robił na dworze jeśli to ma jakiś wpływ. Fajnie też gdyby kurz jak najmniej do niego przywierał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wosk uber ceramic - czy ktoś jest w stanie powiedzieć jaka jest konsystencja tego wosku ? Kupiłem tester - i wosk jest jak galaretka -, jest taki jakby rozpuszczony ,  czy wosk jest Ok ? 
czy mam go reklamować ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, blady666 napisał:

Wosk uber ceramic - czy ktoś jest w stanie powiedzieć jaka jest konsystencja tego wosku ? Kupiłem tester - i wosk jest jak galaretka -, jest taki jakby rozpuszczony ,  czy wosk jest Ok ? 
czy mam go reklamować ? 

jest ok ja tez miałem konsystencje pudingu . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 28.05.2020 o 15:06, blady666 napisał:

Wosk uber ceramic - czy ktoś jest w stanie powiedzieć jaka jest konsystencja tego wosku ?

Papka 😉

 

5 godzin temu, KUBA46 napisał:

@blady666 mój jest twardy. Wrzuć foto jak to wygląda.

To masz coś nie halo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mała opinia o carchem 38. 38% carnauba i obiecywana trwałość do roku.

Kładłem dzisiaj z kolegą na 3 letni czarny trochę już zmęczony lakier mercedesa. Każdy element innym woskiem. Fusso, bilthambery, angelwax. 4 osoby z czego dwie w ciemno stwierdziły że najlepiej na aucie wygląda carchem.

W pracy trochę suchy. Po wyjechaniu na słońce lekko się wypocil ale olejek sam odparował bez śladu. Pewnie było tam za grubo - woskowalem drugą stronę i nie było problemu. Docieranie bez problemu zwykła fibra waxpro.

No ciekawie. Wosk ma też jakąś zdolność do maskowania -zauwazalne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć szukam fajnego wosku na lato. Do ciemnych lakierów BMW Carbon Schwarz. Obecnie używam Soft99 jest ok ale chciałbym żeby latem był lepszy wetlook i aby ładnie podbił kolor. Myślałem o Natty's Paste wax black albo blue? Czy coś innego w podobnej półce cenowej znajdę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanko odnośnie wosków z SiO2: Artdeshine Kotsos, Enzo SiO2, Prostaff CC Wax Gold gdyż spotkałem się z opiniami od zachwytów do pozytywnych ale umiarkowanych bez jakiegoś WOW. Czy warto  patrząc na to przez pryzmat fana letniaków i posiadacza Bouncer's, Mad Cow, Pinnacle, Pete's 53, Poorboy's, Funky Witch, GS Show Wax ? Czy są w stanie zaskoczyć czymś innym względem typowych show waxów ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Dibo woski z dodatkiem Sio2 potrafią zaskoczyć efektem oblana szkłem 😉 czyli taki prawdziwy polysk. Bez żadnych przuciemnien, głębi czy plastikowego błysku po syntetykach 😉

Warto mieć chociaż jeden i od siebie polecę Kotsosa 😊

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.