Jump to content

Kamsyyo

Użytkownik
 • Content Count

  132
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2 Neutralna

About Kamsyyo

Informacje

 • Imię
  Kamil
 • Auto
  Mitsubishi Galant 03r.
 • Lokalizacja
  Konin
 • Województwo
  Wielkopolskie

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Cena wysoka jak za zapach. Ktoś kupił? Wiadomo ile to ma pachnieć?
 2. No nie mam odkurzacza piorącego niestety, jedynie planuje teraz kupić do odkurzania auta taki który jest na mokro i sucho, dlatego pytam o odessanie bonneta odkurzaczem. Czytalem już o nim, będzie lepszy od ADBL bonnet?
 3. Ja mówię o fotelach i całej wykładzinie
 4. Fibry mam, ale wiadomo coś tam po bonnecie zawsze zostanie. Jeszcze go nie używałem, ale mówił w filmie że się krystalizuje i później ponownie można odkurzyć. Dlatego zastanawiam się czy zwykłym odkurzaczem do pracy na mokro mógłbym wyciągnąć resztki bonnetu. Po prostu zastanawiam się jak to zrobić żeby wyszło możliwie najlepiej. Jakie szkody może bonnet narobić?
 5. Tak. I? Chciałbym wiedzieć jaki jest efekt takiego prania i czy można zamiast fibry użyć odkurzacza do pracy na mokro żeby wyciągnął od razu?
 6. Próbował ktoś ktoś korzystać z bonneta jako prania? Nowicki pokazał taki sposób ze szczotką i przecieranie fibrą poźniej.
 7. @Czabs I jak się sytuacja z odkurzaczem potoczyła? Mógłbyś podać który model używaliście? Tam jest ich kilka.
 8. Panowie jest coś na forum o marce Revice co jest na sklepie u Nowickiego? Ja nic nie znalazłem, a na internecie również za wiele nie ma.
 9. Panowie, jest coś równie dobrego i bezpiecznego do felg jak UWC? Większość testów widzę z produktami kwasowymi.
 10. No właśnie z Kocha korzystam jako APC. Czyli mogę użyć UWC do mycia nadkoli plastikowych i metalu dalej?
 11. Są firmy co oferują mycie podwozia, ale to raczej piana + dokładnie mycie myjką.
 12. Ja czekam na parkside z lidla. Widziałem jak kilka osób tym prało i na YT jak gościu wodę ze studzienki nim wyciągał a odkurzacz chodzi do tej pory. A cena niższa niż WD3. Zaryzykuje z czymś innym. Chociaż jak to mówią, biednego nie stać, żeby kupować tanio
 13. Widzę że kilka osób używa tego produktu na opony i nadkola. Czy dressing z opon zejdzie jak nałoży się piane UWC? I do nadkoli lepiej to czy może APC?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.