Jump to content

Strus

Użytkownik
 • Content Count

  3,066
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  25

Strus last won the day on March 19

Strus had the most liked content!

Community Reputation

622 Genialna

About Strus

Informacje

 • Imię
  Rafał
 • Auto
  Volvo V40
 • Lokalizacja
  Łódź
 • Województwo
  Łódzkie

Recent Profile Visitors

4,234 profile views
 1. Auto brudne bo wieje jak cholera i wszystko lata osiadając na lakierze ale...... no zaczyna mi się coraz bardziej podobać ten wosk
 2. Przy HD Waxie sprawa jest dość dziwna. Jak wspomniałem, i jak widać na pierwszym filmie te „fussowe Chmurki” owszem, pojawiają się ale po 1-2 dniach znikają. Muszę to jeszcze na jakimś kolejnym aucie zweryfikować.
 3. No to lecimy dalej. Postanowiłem sprawdzić jak się wosk zachowa przy tradycyjnej aplikacji i przy aplikacji "na krzyż". I co się stanie jak przesadzimy z ilością ? Da się go dotrzeć ? I czy coś kryje ? Porównując do Fusso - tam, aplikacja krzyżowa niby ułatwia sprawę. Ale jak nawalimy go za dużo to nawet krzyżowa opcja nam raczej nie pomoże. Jak jest przy Detail Sense Different HD Wax ? Ano tak:
 4. https://allegro.pl/uzytkownik/detailit_pl/sklep Tu zadzwoń
 5. No trudno z Tobą dyskutować skoro fakty widzisz po swojemu.
 6. Czyżby mało Ci było i znów pijesz do mnie ? Zaraz uznam że mało to już zabawne i przestanę być miły. Masz jakiś problem ze mną to się jak facet zachowaj i napisz grzecznie na pw zamiast się użalać publicznie jak baba.
 7. Ja chyba nigdy nie znajdę tańszego zamiennika dla WG
 8. I jak ? Nikt nie miał okazji porównać go do WG ?
 9. Ja nie mówiłem o 3 tygodniach. Sam jestem ciekaw jak to wypadnie.
 10. U mnie NL leży jakieś 4-5 miesięcy na desce. Na aplikator z fibry i lecisz Ten zapach jest taki że się aż chce nakładać i nakładać. I ja osobiście nie miałem nigdy problemów z zaciekami po wodzie.
 11. Ja poczekam z werdyktem. Martwi mnie właśnie to, że piszecie, że robi się matowy. A tego nie lubię. Zobaczymy jak się zachowa względem Coco bo to jest mój zdecydowany ulubieniec
 12. Jak woda miałby zabić atomizer ? Przecież to nie jest żadna ciężka chemia

Sponsor serwisu

Pogotowie Zamkowe Gdynia

×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.