Jump to content

Strus

Użytkownik
 • Content Count

  3,555
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  28

Strus last won the day on March 2

Strus had the most liked content!

Community Reputation

824 Genialna

About Strus

Informacje

 • Imię
  Rafał
 • Auto
  Volvo V40
 • Lokalizacja
  Łódź
 • Województwo
  Łódzkie

Recent Profile Visitors

5,682 profile views
 1. Krótki filmik z prezentacją. Podziękowania dla @ShiningCar za próbeczkę, która wpadła przy okazji zakupów powłok tej samej firmy. Wizualnie znalazłem sobowtóra Water Golda. Pod kątem hydro też jest to zbliżony poziom. Aplikacja niestety taka sobie i nie opanowałem metody przy pierwszym podejściu.
 2. Patrząc po filmach to szału nie ma. Każda fibra popychana paluchem będzie się przesuwać. Także ten......
 3. Nie są - potwierdzone przeze mnie
 4. U mnie czeka na swoją kolej. Mam obie zresztą Legend i Classic. Ale @Gozdziu23 kładł chyba Legend właśnie i ponoć bardzo fajna rzecz
 5. To ja chyba podziękuję.
 6. Fascynują mnie te opowieści o niedobrych ludziach na myjniach bo ja nawet na bezdotyku czasem auta klientów (znajomych) ogarniam z pełną dekontaminacją i woskowaniem. A swoje myje i wszystkie testy przeprowadzam także na bezdotyku od 3 lat. Na jednym po prostu nie ma nikogo z obsługi i ma 5 stanowisk. Na drugiej właściciel przyszedł kilka razy i pytał co i jak i co sądzę o ich pianie czy płynie do mycia (nie używają proszku). Więc kwestia znalezienia sobie odpowiedniej myjni w okolicy. Ja mam obie w promieniu kilometra od domu.
 7. Pod blokiem również rinslessem nie umyję. Także ten.... Dla mnie nie ma to żadnego zastosowania
 8. Jak dla mnie, blokersa, bez garażu podziemnego, nie ma znaczenia czy umyję na myjni czy pod blokiem skoro i tak na myjnię muszę pojechać, żeby opłukać lub pre-wash'ować. Te metody chyba nigdy mnie nie skuszą nawet na test.
 9. Cienias. Ja już na 10. Tu nie do końca się zgodzę. No ale wiesz, moja maska jest specyficzna
 10. Tak sobie czytam co któryś post w ramach jakby ciekawostki i nadal nie kumam sensu tych metod. Skoro trzeba najpierw opłukać, potem umyć, do tego ręczniki i tak idą w ruch to ja tu nadal nie widzę absolutnie żadnych zalet. Wręcz minusy bo chemia i gąbki są relatywnie drogie.
 11. Strus

  Szczoty :)

  Ja wczoraj pacjenta widziałem co wjechał na stanowisko na bezdotyku całkowicie ujebanym autem, zarzucił pianę z myjni i zaczął jechać gąbką. Trochę mną trzęsło ale co ja tam wiem
 12. Zamierzam go wrzucić w najbliższych dniach wraz z Ichinen Super Shine Wax i Z Gyeon Ceramic QD. Zobaczymy jak wszystkie wypadną
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.