Jump to content

Marcin

Użytkownik
 • Content Count

  197
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutralna

About Marcin

Informacje

 • Imię
  Marcin

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Jaki zakład byście polecili do napraw punktowych lakieru po odprysku kamienia itp ? (wiem można kupić zaprawkę i się samemu bawić, ale nie nie każdy ma zdolności plastyczne)
 2. a co na myjni bezdotykowej nie można ręcznie sobie myc - teraz o nie lato, kolejek az takich nie ma.
 3. wiesz bardziej mi chodzi aby po myjni bezdotykowej przelecieć auto SSW i nie uciekać i nie szukać cienia.
 4. czy SSW można nakładać na słońcu ? ( chodzi mi o jesienne słońce)
 5. Ja używałem Golda, super efekt szkła i łatwość aplikacji a także brud tak nie przywierał (wystarczyło umyć sama woda), nie mniej jednak przyciągał mi okropnie kurz w garażu, po dniu, dwóch już tak nie błyszczał bo był pokryty kurzem. Teraz używam Fusso Coat Speed & Barrier, jak na razie po kilku dniach zauważam mniejsze przyciąganie kurzu , ale niestety nie ma aż takiego efektu szkliwności jak po nałożeniu Golda ( jest trochę mniejszy ten efekt ale akceptowalny).
 6. Marcin

  Generator ozonu

  ile minut należy wtedy ozonować ? czyli nie ważne czy kupi sie u Chincow 12g czy 48g to jeden i drugi daje tylko około tych max 7 g/h ?
 7. Marcin

  Generator ozonu

  no to nie źle Chince lecą w ...
 8. Marcin

  Generator ozonu

  czyli dla mocy zasilacza około 100W to max 5g ozonu z zestawu ?
 9. Marcin

  Generator ozonu

  to taki :https://pl.aliexpress.com/item/32959336123.html 12g/h ? czyli co dzielimy chińskie przez 2 ?
 10. Marcin

  Generator ozonu

  jak sadzicie czy te nowego rodzaju płytki , sa w stanie wytworzyć podana ilość ozonu ? czy to raczej bzdura ? https://pl.aliexpress.com/item/1005001315728220.html
 11. Dlatego powinno być więcej próbek łatwo dostępnych - i to po normalnych cenach, idziesz kupujesz mała buteleczkę na raz, pasuje to potem kupujesz w normalnej ilość, a jak nie to bierzesz inna próbkę :). Tylko to nieopłacalne dla producentów
 12. i jego w tym roku używam skoczył sie i tak sie zastanawiam co teraz - kolejna buteleczka CC WG czy jakis inny QD np te soft. U mnie adbl jakoś słabo dawał efekt woow i jakoś słabo sie trzymał, auto musiałem dokładniej myc (jakby brud bardziej przylegał), może cos zle robiłem. Jak używam teraz tego CC WG to auto super wygląda, i mniej sie brudzi, tzn, jakby brud nie przywierał nawet po jeździe w deszczu , wystarczy samą wodą pod cieśnieniem spłukać (nawet owady na zderzaku) i czysto i szybko jest suche po myciu. Niestety CC WG tez ma jeden minus - przyciąga u mnie kurz mocno .
 13. w tamtym roku używałem ale nie podpasował mi.
 14. No tak, tylko ciężko wybrać Quick Wax, który szybciutko bez problemu sie nakłada (np wyjeżdżając z myjni ), ma potem super look itp. A po za tym zaczyna topnieć już granica miedzy QD a Qucik WAX i wiele QD jest prawie jak Quick Waxy.
 15. no producent dla Fukupiki daje chyba do 6 miesięcy trwałości i ochrony, ciekawi mnie jak, ale opis opisem.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.