Jump to content

Marcin

Użytkownik
 • Posts

  211
 • Joined

 • Last visited

About Marcin

Informacje

 • Imię
  Marcin

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Marcin's Achievements

Explorer

Explorer (4/14)

 • Reacting Well Rare
 • Dedicated Rare
 • First Post Rare
 • Collaborator Rare
 • Week One Done

Recent Badges

1

Reputation

 1. a w jakich temperaturach granicznych można go jeszcze stosować ? mowa tutaj o tych niskich które sie zbliżają Jedyny minus tego Prostaffa z kwarcem to jak położę go po myciu na boczne szyby to pod słonce jak zachodzi lub wschodz,i mam takie złote kropeczki
 2. @Soft99W jakich temperaturach można aplikować owy produkt (min-max)?
 3. A tak zapytam, bo w opisie nie ma, tego Prosstaff Water Gold czy tez nowszego brata Premium można aplikować w słońcu ? Nie mowie tutaj w samo południe jak wali żar z nieba ale np. po południu, pod wieczór gdzie jeszcze mamy słońce ? czy jednak należy go tylko aplikować gdy auto w cieniu ?
 4. Dzięki za wszelkie sugestie. Kupiłem, bo akurat był w sklepie na stanie, adbl juice squeezer i powiem Wam że jestem zadowolony, spryskuję i spłukuje i jest ok Nic nie musze szorować,, docierać, poprawiać itp.
 5. Witam Co byście polecili do skutecznego a zarazem bezpiecznego usuwania resztek owadów z błotnika, maski, szyb które tam lądują w trakcie trasy ? Zależy mi na jakimś preparacie który mógłbym zastosować na myjni - czyli spryskać elementy (np. zderzak, szybę), odczekać chwile i spłukać wodą pod ciśnieniem z lancy na myjni. Fajnie aby tez nie był za agresywny dla położonego wosku itp
 6. a tak zapytam, który QD jest lepszy - z SiO2 czy grafenem ? co je różni, co maja tak samo, co wyróżnia ?
 7. czy wasz produkt ma absorbery promieni UV ? ( bo w opisie nic o tym nie ma mowy)
 8. a kiedy można sie spodziewać nowej dostawy ? (tydzien, miesiac, kwartal)
 9. OK, dzięki za info, i tak tez zrobiłem, a co sie stało ze w sklepach/alle... braki owego produktu ?:) takie zainteresowanie czy linia produkcyjna stanęła ?
 10. czy warstwowanie tego produktu ma sens, czy to cos daje ( np jak w przypadku Prostaffa golda) ? czy raczej nie ?
 11. jak możesz ocenić ten produkt- warty zakupu ? czy szału nie ma aż takiego ?
 12. a ta trwałość ( inne cechy) , o której w pierwszym poście , to gdy produkt nałożony na powlokę czy też taka sama jak na czysty jałowy lakier ? Czy ktos z użytkowników tez może sie podzielić opinią jak z antystatycznością ?
 13. można kłaść go na szyby boczne, tylne ? czy tylko zalecane na lakier i szyby omijać ?
 14. stosował może ktoś z was CHEMICAL GUYS HYDROSPEED CERAMIC QUICK DETAILER ? wiem cena ale jak z jakością, trwałością itp ?
 15. Jaki zakład byście polecili do napraw punktowych lakieru po odprysku kamienia itp ? (wiem można kupić zaprawkę i się samemu bawić, ale nie nie każdy ma zdolności plastyczne)
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.