Jump to content

kepa416

Użytkownik
 • Content Count

  307
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

kepa416 last won the day on December 24 2020

kepa416 had the most liked content!

Community Reputation

34 Świetna

About kepa416

Informacje

 • Imię
  Łukasz
 • Auto
  BMW E60 535d
 • Lokalizacja
  Siedlęcin
 • Województwo
  Dolnośląskie

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Cześć, pytam tutaj bo nie chcę robić osobnego wątku. Potrzebuje szampon albo wosk w płynie który pokryje maszyny rolnicze przed sezonem. Idea jedna to łatwiejsze czyszczenie z pyłów i kurzu. Dobrze było by aby móc pokryć to z pianownicy przed użytkowaniem.
 2. Z tym wyważeniem po kilku stek km nie było mowy na szkoleniach także raczej sztyczne pompowanie kasy. Ja jedyne co robiłem na niskich profilach to pompowanie do 4barow aby opona weszła na zamek na feldze równomiernie. Bo zdarzało się ściągnąć opony z wyważarki i przy uderzeniu o ziemię potrafiły strzelić czyli gdzieś na zamku rant musiał nie wskoczyć. Ogólnie 5-10g odchylki jest na maszynach nawet po zdjęciu felgi z maszyny i ponownym montażu :)
 3. Można dać rurkę tylko w narożnikach. Po bokach bez albo zrobić przerwy aby mogła się złożyć w tych miejscach. Tak myślę że to nie trudne może sam ogarnę temat.
 4. Powierzchnia jest taka jak glinka? Spadnie raz na ziemię i śmietnik?
 5. Może szyba była brudna przed? Wygląda to jakby NW zmaknela syf na szybie.
 6. Nakładka na końcówkę opalarki i wałek do tapet działa. W rogi tak na szybko można dać otulinę na rury? Nawet z rurka w środku będzie sztywniejsze.
 7. U mnie pierwszy raz pewnie sporo mrozu miało na to wpływ.
 8. Czy jest jakiś środek który zlikwiduje zarodki plesni? Mam ja na uszczelkach szyb te pokryte flokiem. Wystarczy apc i pędzelek?
 9. Brakuje apc, Washmist do wnętrza raczej jako systematyczne czyszczenie nie ma takiej mocy. Potrzebujesz jeszcze glinkę albo claypada. Szampon kup 2x1 l coś kwasowego mocnego na pierwsze mycie i potem dopiero taki szampon z neutralnym pH. Wiadra grid guard i pędzelki?
 10. kepa416

  Klucze

  Z tymi gwiazdkami to chyba jakaś wada fabryczna bo u mnie poszła też. Na innym forum osoba też wspominała ze poszła gwiazdka. Cała reszta działa u mnie podobnie jeśli chodzi o staż. Grzebie przy swoum i narzeczonej aucie wszystko działa.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.