Skocz do zawartości

Jaki wosk polecacie i dlaczego?


Marcin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Moderator
2 godziny temu, MlodyKoguT napisał:

Lokalny sklep twierdzi że ma dystrybucję na Polskę i dostałem takie 2x10g. Pachnie dość słodko, jest ślisko dalikatnie kryje ale to były tylko szybkie zabawy 

To jest chemia z UK ale właścicielem jest Polak z tego co wiem podobnie jak ALien Magic.

Jest jakas mikro szansa ze wpadnie mi to w ręce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli będziesz na Podkarpaciu mogę Cię nakierować na ten sklep 😀mają stronkę ale nie chce reklamować lokalnego sklepu. Widziałem że wypuścili też "ceramiczny wosk" 209zl za 100g. Ten że zdjęcia z tego co pytałem ma kosztować ok 100zl za 100g.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według instagramowego guru - czyt. detailngowy, jest to wosk na poziomie zymola i angelwax 😄😄 

Czasami jak potrzebuje trochę dawki humoru to odpalam te "testy' z których wynika, że każdy produkt jest "sztosem i petardą" 😄

  • Super 1
  • Okay 1
  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

@Grzechu23 ja go nazywam instagramowym influencerem detailingu ❤️ Wszystko u niego jest sztosem/petardą nawet jak średnio mu pasuje 😂 A juz najlepiej jak kład aqua one, na jednej rece rekawiczka na drugiej nie, aplikował tą reka na której nie mial rekawiczki 😂 i jego słowa tuż przed testem "30ml woo spokojnie dwa auta" nie znajac nawet powłoki jak ona wydajna jest 😂

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Grzechu23 @Streat

Jak sie coś reklamuje to trzeba zachwalać 😉

 

Dlatego ja obecnie nie przyjmuję próbek, giftów, profitów itp.

Kupuję za własne i mówię publicznie wprost czy mi się produkt podoba czy nie. Często bez przebierania w słowach 🙂

 

Chyba przez konstruktywną krytykę, jeden z zagranicznych producentów zgłosił sie do mnie z prośbą o prywatną recenzję wosków. Dostali plusy i minusy, kawa na ławie, zobaczymy, czy uwzględnią to w kolejnych produktach 😉

 

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z całym szacunkiem, ale ten gość nie umie złożyć dwóch sensownych zdań. Poziom testów według mnie to samo dno.

Błaganie i proszenie się o każdy produkt od producenta, a później sztos i petarda.

Aha, każda uwaga/ konstruktywna krytyka odbierana jest jako obraza świata i Pan leci już bluzgami.

Koniec OT :)

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
16 minut temu, rygryss napisał:

Oczywiście też mam kanał związany z AutoKosmeryką, ale staram się przed polerowaniem chociaż umyć auto.

Oglądałem to przed chwilą, ten lakier jest wypłowiały ? zjechany ? sanding ? czy po prostu brudny ? Wole spytać bo nie wiem czy w moim wieku oczy już nie halo...

obraz.png.7c3b52ee7e8ae14d28ad574f74c60c55.png

obraz.png.3cfef0c65c3b61d3a7a9a6f1bb542f34.png

obraz.png.3e7d54be9203139fae8efbe303c21fce.png

 

 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie brudny... widać, że jak wyjechał za taśmę zebrał natychmiastowo cały syf. Chyba, że ta pasta naprawdę jest niesamowita.

 

Tak teraz myślę i chyba temat bardziej pasuje pod klimat śmieszne filmiki itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 7.09.2020 o 23:17, Berd napisał:

Paradise Gloss może przybić piąteczkę Zymolowi

Do mnie jeszcze nie dotarł FW PG ale wielu użytkowników zgłaszało problem bardzo słabych właściwości samooczyszczania.

Co by nie mówić o Zymolu, to akurat te właściwości ma na całkiem fajnym poziomie.

Więc raczej piątki nie będzie patrząc na wygląd auta w trakcie użytkowania już pare dni od mycia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, czy ktos z wlasnego doswiadczenia moglby podac jakis wosk/woski, ktore maja podobne wlasciwosci co Pinnacle Souveran ? Chodzi mi o wyglad - efekt wow. Nie chodzi mi o trwalosc, ani koniecznie o cos tanszego - moze byc podobna polka cenowa 😉 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Aivars napisał:

Panowie, czy ktos z wlasnego doswiadczenia moglby podac jakis wosk/woski, ktore maja podobne wlasciwosci co Pinnacle Souveran ? Chodzi mi o wyglad - efekt wow. Nie chodzi mi o trwalosc, ani koniecznie o cos tanszego - moze byc podobna polka cenowa 😉 

Jaki stan lakieru?

Kolor z palety barw ciemnych?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.