Jump to content

Eidos71

Użytkownik
 • Content Count

  2,422
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  33

Eidos71 last won the day on November 3 2020

Eidos71 had the most liked content!

Community Reputation

827 Genialna

3 Followers

About Eidos71

 • Rank
  Detailer hobbysta
 • Birthday 01/09/1971

Informacje

 • Imię
  Arek
 • Lokalizacja
  Północno-wschodnie rubieże.
 • Województwo
  Warmińsko-Mazurskie

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Posiadam większość z ich wosków i mogę potwierdzić, że to przyjazne i efektowne woski o obłędnych zapachach...
 2. Moja propozycja: woski z wysp - ODK, Wax Planet. Do tego woski zza wielkiej wody - The Last Coat, Xtreme Solution... Wiem, poleciałem za grubo...
 3. Chyba chodzi Ci o Revive ? Gdy dojdą do mnie kosmetyki tej marki, podzielę się wrażeniami. A w necie jakaś tam minimalna ilość informacji jest...
 4. Oby 2020 był gorszy od 2021
 5. Co nieco o tym produkcie w teście kolegi @Ipkol . Z testu wynika, że dobrze się aplikuje, dobrze wchłania, daje mat i jest niemal całkowicie neutralny, jeśli chodzi o przyciemnienie.
 6. Nadają się. Komplet posiadam od 3-4 lat i nie powiem złego słowa - stosunek cena/jakość wzorowy.
 7. Meguiar's UC to pasta polerska, którą można bawić się ręcznie, a maszynowo potraktować jak one step. Autoglym SRP to rodzaj AIO o delikatnych właściwościach polerskich, ale za to o sporym potencjale wypełniającym/maskującym. Oba możesz stosować przed woskiem - Meg's po wymyciu z lakieru (jak pastę polerską) pozostawi praktycznie jałową powierzchnię, zaś SRP poprawi wygląd lakieru, ale wpłynie negatywnie na trwałość wosku. Wszystko to znajdziesz na forum - oba są popularnymi produktami używanymi od lat, więc zostały zrecenzowane wiele razy.
 8. @CAR CRAZY - spodziewałem się paczuchy z kosmetykami, a tymczasem kurier doręczył... Dziękuję baaaardzo za prezent i życzenia Wam również życzę spokojnych, pogodnych i zdrowych Świąt Bożego Narodzenia !!!
 9. Wg mnie tarłeś MF lakier wycierając/wymywając resztki pasty (co jest najbardziej prawdopodobne, patrząc na rodzaj rys i ich kształt/kierunek) i w ten sposób dorobiłeś kolejnych rys... Po zdjęciach obstawiam opcję nieumiejętnego wycierania lakieru MF. Czy rysy są zgodne z tym, w jaki sposób wycierałeś lakier po polerowaniu ?
 10. Fakt. Na FB też zero reakcji.
 11. Nie lasery, tylko (jeśli już to wina czytnika ) - soczewki zabrudzone, lub porysowane. Jeśli są to szklane soczewki czytnika - wystarczy czyszczenie. Jeśli jednak (co bardziej prawdopodobne) soczewki są plastikowe - może być ciężko, bo samo czyszczenie nie wystarczy, a przy czyszczeniu można uszkodzić soczewkę... Czyszczenie albo dedykowanym produktem do czyszczenia soczewek, albo IPA - roztwór 70-80 %. Tak, jak napisał @KiziorDZN - płyta czyszcząca nadaje się raczej do poprawy samopoczucia, że się w ogóle coś zrobiło...
 12. Z wypowiedzi wynika, że jest to wosk wszystkich wosków... Ciekawe, jak będzie w rzeczywistości... Trzymam kciuki, aby faktycznie był to wosk "best of the best". Trwałość ma być na poziomie 3 miesiące i wzwyż.
 13. Tak, jedyna różnica to zmiana opakowań i etykiet, która miała miejsce chyba 2 lata temu...
 14. A ja polecę budżetowe ISK HD9999 - klon AKG. Odpinany kabel, świetne wytłumienie, wygodne, jakość dźwięku naprawdę wysoka. Syn używał przy grze na klawiszach (teraz oswaja gitarę), ja używam do słuchania muzy i dźwięków z Netu (gdy głośniki przeszkadzają rodzince) - za stosunkowo niewielką kasę oferują naprawdę bardzo dużo.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.