Jump to content

KUBA46

Użytkownik
 • Content Count

  747
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  6

KUBA46 last won the day on January 27

KUBA46 had the most liked content!

Community Reputation

353 Genialna

About KUBA46

Informacje

 • Auto
  VW Golf III
 • Województwo
  Mazowieckie

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. To jak jesteś taki oczytany to idź i działaj, a nie pytasz amatorów na forum co nic nie wiedzą...
 2. @DoctorX prawdopodobieństwo, że jako amator dobierzesz odpowiednią kombinację pad/pasta i ilość przejazdów/obroty maszyny rotacyjnej nie robiąc przy tym holsów i to wszystko w jednym etapie jest równe zero. Na da dobranie tego wszystkiego i zamknięcie się w jednym etapie to też nie jest takie „hopsiup”. W autokosmetyce nie ma czegoś takiego jak szybko i najlepiej. Tu wkraczamy w detailing zarobkowy i optymalizację czasu pracy. Do tego jest potrzebne doświadczenie, którego nie masz... No chyba, że chcesz to robić miękkim padem i pastą finishową. Efekt napewno jakiś będzie, ale wo
 3. @zwirek03 dlux przetarty mf, po aplikacji nie dawał połysku. Może lekka satyna z mega dużym przyciemnienem. Co do Trima jeszcze nie wiem, lezy w szafce i czeka na swoją kolej.
 4. @enig123 Spryskaj ironem i użyj rękawicy lub mf w celu naruszenia opiłków. Najlepiej ten proces zrobić po procesie mycia.
 5. @7777777 zmień fibrę lub ilość nakładanego qd. Nie może być tak, że mocno docierasz qd... Na dobrze zachowanym uni już byś miał bałagan.
 6. Tłuszcz z palców? Może i po wymianie oleju to tak... Totalnie nie mam z tym problemów. Najwidoczniej dobrze myje ręce. Papier bezpyłowy lub fibra Carpro z AW Vision i jest
 7. 1. Kamil598 2. Damiano2007 - akurat peuegot 208, świeży nabytek po majówce zostanie poddanny korekcie przed powłoką 3.KUBA46 Schwartz II czeka
 8. Każdy kto się już wypowiedział w tym temacie podtrzymuje moje zdanie, a Ty nadal z tym cleanerem. Dołożysz sobie roboty, która nic nie wnosi. Może się zdecyduj w takim wypadku na sam cleaner(lekkościerny) bez one stepa. Wtedy ma to sens.
 9. No to niestety źle się dowiedziałeś, bo po one stepie cleaner jest zbędny.
 10. @Pioter83 @Grzechu23 Concoursa i Atlantiqua od Z nie ruszał
 11. @Aivars Wolfgang Fusion. Tak pomiędzy Slow, a Quick.
 12. @Balzac Grangers do kurtek trekkingowych itp. Grangers Performance.
 13. @Shadeback ja widzę tylko jedną PA w linkach, które podałeś. Różnią się one producentem. PA to renomowana włoska firma.
 14. @D@ViD ja mam Hyper Polish. Z tym, że bez padwashera(którego nie mam) praca z nią jest udręką. Zakleja pada po pierwszych przejazdach. Szczotkowanie i powietrze nie pomaga. Dopiero pranie. Zaletą jest wręcz bezdotykowe zbieranie resztek pasty z lakieru. Na problematyczne lakiery pasta idealna.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.