Jump to content

KUBA46

Użytkownik
 • Content Count

  448
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  4

KUBA46 last won the day on March 4

KUBA46 had the most liked content!

Community Reputation

157 Genialna

About KUBA46

Informacje

 • Auto
  VW Golf VI
 • Województwo
  Mazowieckie

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. @#kris Optimum w norinse małym ma takie.
 2. @olas na szkoleniu usłyszałem, że zawiera on carnaube. Czy to przeszkadza w aplikacji na ppf? Nie. Jednak polecam zaopatrzyć się w dedykowane produkty.
 3. @asdawrwd glinki lepiej uniknąć. Dobrze zrobiona dekontaminacja i nie będzie potrzeby jej użycia.
 4. @ValiooX dobry produkt to i cena jest wyższa. Czy warty swoich pieniędzy? Napewno.
 5. @ValiooX nano ma właściwości hydrofobowe. Stąd chwilowe polepszenie. Do odtykania i pielęgnacji reset nie ma sobie równych(SG jeszcze nie próbowałem, ale jest w planach).
 6. @ValiooX oddaj na gwarancje i tyle. Dekomntaminacja nie pomogła, więc szampon też za dużo nie pomoże. Jeśli już, to bym przyatakował SG Citrus Oil i CarPro Reset jako szampon(w jakiś konkretnych proporcjach)
 7. @krzygaj wg Carpro Glissa możesz położyć po czasie. Z tym, że powierzchnie wcześniej trzeba przygotować Essence+. Kładzenie Glissa po dłuższym czasie nie ma jakiegokolwiek sensu. Kładź go po tych 4h, a jak się nie zmieścisz to wtedy chyba po 12h. Po co sobie życie utrudniać?
 8. @Lukaso zależnie kto jaką wybrał w konfiguratorze. Ja mam prawdziwą skórę(ta ze zdjęcia też wygląda na prawdziwą). Gruba, pachnąca i świetnie wykonana. Czuć, że wytrzyma nacisk dupy Hansa po niedzielnym obiedzie u Helgi.
 9. @analyzator dziwna sprawa. Po BH spodziewałem się jakiejkolwiek trwałości, a tu taka sytuacja. Ja też prowadze aktualnie test letniaka i powoli zbliżam się do trwałości zimowych średniaków. U mnie, więc zaskoczenie, ale bardziej pozytywne. Auto wash jest bardzo dobrze myjącym szamponem. Może, aż za dobrze. Ja w przypadku testów letniaków myłbym czymś bardzo delikatnym. SG Sleek czy jakiś Megs.
 10. @W1Michal nie miałem VP, ale mam TFR od SG. Owady to dla niego nie problem. Przy tym bezpieczny dla większości LSP.
 11. @CarlosBlack czyli B8. U mnie sprawdziła się G5. Wycieraczki mam Boscha.
 12. @Lukaso tam było jechane ostro wszystkim Glass Polish od Sg, ceriglass. Oczywiście też sprawdzałem czy zdjąłem całą hydrofobe. Nic nie pomagało...
 13. @CarlosBlack Audi z którego roku? Znajomy mnie poprosił o aplikacje nw na najnowszej Q3. Angelwax, Autoland, Gtechniq G5, a nawet po Glaco de cleaner wycieraczki skakały jak szalone. Pióra wyczyszczone idealnie, przeleciałem je również nw bez skutku. Ostatecznie ściągnąłem wszystko z szyby i została jałowa. Na moim a4 dobrze spisuje się G5 od Gtechniq. Czemu tam nic nie siadło? Nie mam pojęcia. Myśle, że trzeba próbować z różnymi nw do skutku.
 14. @BiałyGTi czy zwróciłeś uwagę na te zgrubienia na fotelach? W moim w212 są identyczne i spędza mi sen z powiek co to może być.
 15. @NorbertW89 ja to bym na Twoim miejscu oddał samochód na jakąś myjnie. Pakiet „na handel” i zrobią wszystko jak trzeba.

Sponsor serwisu

Pogotowie Zamkowe Gdynia

×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.