Jump to content

KUBA46

Użytkownik
 • Content Count

  533
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  5

KUBA46 last won the day on November 4

KUBA46 had the most liked content!

Community Reputation

236 Genialna

About KUBA46

Informacje

 • Auto
  VW Golf VI
 • Województwo
  Mazowieckie

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Może się mylę, ale BLACK FRIDAY to chyba od piątku
 2. Dzięki.Aktualnie na moich samochodach tylko naturale. Również w zimę. Nie widzę sensu męczenia się ze śmierdzielami Dzięki. Leżał bardzo długo. Aktualizacje i przebiegi znajdziesz w dziale o woskach. Wrzuciłem tam kilka zdjęć i przemyśleń. Dzięki. Ten kolor przed robotą nie wzbudzał mojej sympatii, jednak po kilku zabiegach potrafił zrobić WOW.
 3. W zeszłym roku było -40%, więc „do -50%” jest całkiem realne. Naiwne jest nabieranie się na promocje black friday z rabatami 10-15%
 4. Dzięki. Staram się zachować "clue" kosmetyki samochodowej, a nie po prostu dobrze myć auto Temat nie będzie aktualizowany ze względu na to, że A4 już sprzedana. Po nowym roku będzie następca. Pady na piano to najpierw biały kosiarz dm, potem polishowy dm, a na koniec czarny wafel od NAT. Dzięki. Dla takich komentarzy warto spędzić 3 wieczory na tworzeniu posta.
 5. Na błoto to duże ciśnienie. Zmywasz błoto i dopiero na to piana. Zależy jaki masz budżet ja bym poszedł w TFR-y lub coś typu Koch GS. Częste mycie Truckiem czy Dimmerem prędzej czy później zaszkodzi plastikom czy lakierowi.
 6. Rotacja zostawia bałagan? Może zmień technikę pracy albo zaopatrz się się w pady i pasty polishowe/finishowe. Wartości raczej normalne. Nic nie wskazuje na naprawy blacharskie.
 7. Zapraszam wszystkich raz jeszcze do mojej relacji. Niestety naprawa tak dużego posta jest bardzo pracochłonna i trochę to trwało. Wiem do czego służą i w takim miejscu jest to totalnie zbędny dodatek. Nie ma co się zastanawiać. Do amatorskiego użytku WD3 to strzał w 10. W tej kasie nie kupisz nic lepszego. Swojego mam już ok. 4 lata. Tak druciana szczotka. Naprawianie takiego postu chwile trwa Jest dużo zdjęć to fakt, ale moim zdaniem za mało zdjęć z korekty i mycia do działu PSB. Widząc taką relację w dziale PSB byłbym zawiedziony.
 8. Cześć, w tej relacji przedstawię Wam działania nad moim(już teraz byłym) A4 B8 S-line. Lakier Tornado Gray niezbyt wdzięczny detailingowo, ale za to świetny w utrzymaniu czystości. Audi z 2 litrowym TFSI, który wbrew obiegowej opinii u mnie spisywał się bardzo dobrze. Oczywiście jak Audi to i napęd Quattro- czyli w skrócie skręcam kierownicą, a samochód niekoniecznie Pracę odbywały się w kilku miejscach i były rozłożone delikatnie w czasie #zycieblokersa. Po zakupie oczywiście zacząłem od gruntownego sprzątania wnętrza. Pracę nad lakierem trwały dość długo. Tylko dlatego,
 9. Na Autofinesse już się zaczęło. Na oficjalnej stronie.
 10. Zdecydowanie lepiej zrobić finish/polish. Przy okazji zniwelujesz defekty lakieru.
 11. Dzięki za test. Jestem ogromnym fanem produktów BH, dlatego też ogromne rozczarowanie zachowaniem się Auto Washa.
 12. 1. Autobrite Magifoam 2. Angelwax Fast Foam 3. K2 Bela Na 3 miejscu miałem dać Valetpro Combo 2, ale jednak zapach Bela wygrał.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.