Skocz do zawartości

Krótkie pytanie i krótka odpowiedź


AreK

Rekomendowane odpowiedzi



Zakamieniona szyba przednia. Próbowałem octem+kwaskiem. Trochę mniej teraz woda się rozmazuje, ale ślady nadal pozostały. Polerka raczej odpada, bo nigdy nie próbowałem i trochę się obawiam polerowania szyby, tym bardziej, że w dwóch miejscach naprawiane były odpryski. Znajomy wspominał o RRC wsr gel. Opinie na internecie podzielone, jedni zachwyceni, a inni twierdzą, że szybę zniszczyło i zrobiła się matowa



Nie ryzykuj RRC. Są inne produkty tego typu, które nie uszkodzą ci szyby. Najlepiej byłoby wypolerować tlenkiem ceru- bez obaw, może być już tylko lepiej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zapytam kto ma oświetlenie stanowiska na świetlówkach gdyż mam dylemat czy 840 czy 850...

Chciałem robić na ledach ale jakoś tak mnie ciągnie do świetlówek.

 

Wysłane z mojego Redmi Note 7 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szybkie pytanie, wczoraj zrobiłem dekontaminację lakieru, tzn deironizer, t&g, wjechałem autem do garażu, wyrobiłem cleaner i położyłem wosk tylko na maskę, nie dogadałem się z dziewczyną i wzięła to auto dziś na zakupy, padał deszcz, wystarczy że umyję teraz auto na 2 wiadra i zaaplikuje wosk na kolejne panele ? czy powtórzyć wszystkie czynności od nowa, tzn t&g i deironizer ? Aplikuje soft 99kiwami 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Fredi88 napisał:

Możesz podrzucić jakiś link komu wsr zrobiło kuku?

Na ich stronie i pod filmikiem na YouTube są opinie o matowieniu szyby itp. jedyne co poleca rrc w tym wypadku jest polerowanie szyby

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, szoferro napisał:

Co będzie w miarę tanie i łatwe w użyciu?

@Good Stuff Rims detailer lub wheel wax,  @DETAILiNK Wheel Wax 

Rims detailer możesz psiknąć, spłukać pod ciśnieniem i gotowe 🙂 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widzę kilka pytan o wsr gel rrc-nie dawno kupiłem sobie litr tego produktu, pacjentem był kilkunastoletni sharan, szyby zaniedbane na maxa białe od osadu myślałem że bez mechaniki czyt. polerki się nie obejdzie,

mój sposób:

wcieranie kolistymi ruchami zwilżonym aplikatorem szyby, spłukiwanie i wycieranie, dawałem max minute działania produktu na szybie. po spłukaniu i osuszeniu szyby wyglądają jak nowe.

teraz po przeczytaniu boję się go aplikować na inne auta.

Czy ktoś z was miał nie miłe niespodzianki używając ten produkt zgodnie z instrukcja?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@jazdabokiem nikt nie twierdzi że produkt jest bezużyteczny i że nie działa. Skoro ludzie zgłaszają problemy i to słychać to są wątpliwości co do jego bezpieczeństwa. Tutaj rozmawiamy o detailingu i w mojej opinii bezpieczeństwo to podstawa. Pro czy amator.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.