Skocz do zawartości

Krótkie pytanie i krótka odpowiedź


AreK

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie weekend spędzam na ogarnięciu Lexa przyjaciela, ojjj jest co robić.
Jasna wykładzina a pod dywanikami nawet zżółkła.
Mam pytanie czy tapicerowane elementy podłogi bagażnika potraktować Numaticiem czy tylko bonnet
Foto z placu boju.44eb75114dd8f8cd37235a10bb61e7a8.jpg0db5f6cda433c1f3d51486a1023c8561.jpg

Wysłane z mojego Redmi Note 7 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@david2888

To git bo nie uśmiechało mi się tego bonetować a miałem lęki że coś się odklei.

Gdzieś tu też było że pasów nie dotykać chemią ale zapewne pójdzie w ruch Pure Chemie...

 

Wysłane z mojego Redmi Note 7 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 3.06.2020 o 12:08, tryhp3 napisał:

@TontaV8 Co do programów to ja bym się skłaniał do "syntetyki" lub "delikatny" jak masz - mikrofibra to nie bawełna.

----------------------------------------------------------------------------

Jak sobie poradzić z takimi "plamami" wewnątrz żeber felgi?

Atakuje je twardym pędzlem od ADBL.

Dwa razy myłem CleanTech Clean Wheel w najmniejszym zalecanym rozcieńczeniu a potem w już nie zalecanym i jakieś większej różnicy nie zauważyłem po myciu.

Coś zaczęło dopiero schodzić z średnim rozcieńczeniem SHINY GARAGE EF WHEEL CLEANER. 

Pytanie czy dalej próbować SG EF? Czy pastą polerską ręcznie atakować (mam tylko 3D One)? Czy jakoś jeszcze inaczej - może jakaś mikstura z APC by coś dała?

 

😄 polecam zaatakować je papierem ściernym albo piaskarką 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Arturrro napisał:

Brayt R1. Reanimuje stare, zszarzałe plastiki. Troszkę połyskuje, ale określiłbym to jako satynę. Daje bardzo trwały efekt liczony w miesiącach.

Wygląda fajnie. Wchłania się, czy jest ścieralny? Pytam, bo końcówka od przełącznika kierunków jest niemiłosiernie wytarta i też bym tym przejechał, o ile rąk mi nie będzie zaczerniać 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, alfagranturismo napisał:

Wygląda fajnie. Wchłania się, czy jest ścieralny? Pytam, bo końcówka od przełącznika kierunków jest niemiłosiernie wytarta i też bym tym przejechał, o ile rąk mi nie będzie zaczerniać 😉

Wchłania się, ale strasznie śmierdzi, więc tylko na zewnątrz. Zreszta producent pisze, ze to do plastików zewnętrznych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, pacjent Honda Accord VI lakier czarno - śliwkowy. Dużo hologramów, chcę je usunąć i w tym celu zrobić zrobić onestep jedyną pastą, którą posiadam - Menzerna 3w1 AIO. Jakie pady najlepiej kupić do rotacji? (żeby w miarę sobie poradziły z hologramami, a miały małą szanse przypalenia lakieru).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wozilem robaki na lakierze ok. 3 tygodnie ( wiem,  sam jestem sobie winien) ,  po moczeniu,  myciu piana,  karcherem,  bug removerami, itd,  itp...  zostal w wielu miejscach taki jasny nalot po nich przyklejony do lakieru. Czym to usunac? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@rkom maszynka czy ręcznie?

@Lukaso @Streat o proszę. To samo miałem na moim Fordzie. Potrafił wyrzucać pastę i docierało się tragicznie. Jakaś kombinacja pada i pasty którą pracuje się normalniej ? 🙂 Czerowne i żółte Naty plus kocha m3/f6

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@analyzator tłusta pasta niskie obroty i szybkie przejazdy. Clear cut nie dało się pracować. A FG400 poszło. Na finish też menzerną (fakt szału nie było z wykończeniem ale robiłem tylko doraźną naprawę po lakierniku) leciałem do tego strzał qd na pada i finish pracował się super. Ale dotarcie nadal tragedia 😉 jak już mówimy o tym to jakaś rada na wykończenie tego na rotacji? Może pasty kocha? Czarna gąbka albo karbowana? Samochód już pojechał ale może wróci na inną robotę. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.