Jump to content

RoBee

Użytkownik
 • Content Count

  181
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

RoBee last won the day on August 23

RoBee had the most liked content!

Community Reputation

68 Genialna

About RoBee

Informacje

 • Imię
  Robert
 • Lokalizacja
  Norway
 • Województwo
  Lubuskie

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Miłego tworzenia elektrody detailingu. Cześć i czołem.
 2. Wykucie głupiego zdania w kamieniu nie robi go w żadnym stopniu mądrzejszym. Jeżeli coś mi się takie wydaje to nie tylko mam prawo, ale powinienem się temu sprzeciwić. To nie kręcenie burzy, a konstruktywna krytyka. Gdzie byśmy byli gdyby wszyscy kładli tylko uszy po sobie? BTW mój ukryty post nie zaburzał czytelności, a wręcz ją poprawiał. Ale to przecież nie ma żadnego znaczenia, więc nie będę już zajmował cennego czasu. Rozważ plugin, będziesz miał go więcej.
 3. Myślę, że napiszę o tym tutaj, bo myślałem, że siedzimy tutaj w dorosłym gronie, a tymczasem niektórzy zachowują się jak dzieci. Mam nadzieję, że to słuszny temat do takiej dyskusji. Zaczęło się od zacytowania przeze mnie jednego z kilkunastu zdjęć w poście naszego kolegi. Powód: chciałem się odnieść do tego konkretnego zdjęcia. Mój post został usunięty, a resztę można doczytać tutaj. Po czym otrzymałem warna od@AreK . Powód: spamowanie. Jak? Gdzie? Kiedy? Póki co wygląda na to, że dostałem warna za polemikę z regulaminem/modami. Bardzo dorosłe zachowanie. Co do samej zasady, czyli nie cytujemy zdjęć, należałoby się zastanowić po co ona powstała. Chodzi o czytelność. Gdyby ktoś np. zacytował post z PSB yo zrobiłby się niezły syf- zrozumiała sprawa. Czy takie cytowanie jakie zastosowałem ja w jakiś sposób burzy czytelność? Chodzi o miejsce na serwerze? Cytowane zdjęcia nie zajmują miejsca bo są jedynie odnośnikiem. Wg @BiałyGTi gdybym pobrał interesujące mnie zdjęcie i wstawił w moim poście z pytaniem do autora, wszystko byłoby ok. Gdzie tu sens i logika panowie moderatorzy? Taki upload już zabiera przestrzeń na serwerze... Usunięcie posta z powyższego powodu zdarzyło mi się już wcześniej. Zasugerowałem wtedy@Domel aby zastosować na forum skrypt, który usuwa zdjęcia z cytatu. Niestety nawet się do mojej propozycji nie odniósł. Każdy kto używa tapatalk do obsługi tego i wielu innych for (a jest nas tutaj wielu), wie jak upierdliwe jest ręczne usuwanie zdjęć z każdego cytatu. Tapatalk nie popisał się tutaj, a twarde zasady FKA również nie ułatwiają życia. Dlatego chciałbym moderację zaprosić do dyskusji w temacie. Może rozumiem temat źle. Może nie chodzi tu o budowanie przyjaznej atmosfery dla miłośników detailingu, a budowanie drugiej elektrody?
 4. To było pytanie nie wymagające odpowiedzi, a mające uwypuklić idiotyzm zasady.
 5. Myślę, że punkt powstał w trosce o to abyśmy bie cytowali pierdyliarda zdjęć z relacji, a nie jednego wybranego zdjęcia. A jak pobiorę zdjęcie z postu i wstawię w mojej odpowiedzi to już będzie cacy? Zachowajmy rozsądek.
 6. @Domel Dzięki za zupełnie bezsensowne ukrycie mojego postu. Przepraszam, że z pośród kilku zdjęć mefOne zacytowałem właśnie to jedno, do którego chciałem nawiązać i zadać pytanie. Dziękuję ci za ten cały wysiłek, który wkładasz w to aby żyło nam się tu przyjemniej.
 7. RoBee

  Odgrzybianie

  Ta maszynka z OLX ma marne ciśnienie co widać zresztą na filmie z opisu.
 8. Mam kilka pękniętych plastików po poprzednim właścicielu i kolą mnie w oczy za każdym razem jak jestem blisko. Niestety jasne (mówi się ecri?). Tu chyba nie ma dobrej metody i trzeba wymieniać [emoji53] Widzę olbrzymi nakład pracy w przywrócenie tego auta do wyglądalności. Opłaci się?
 9. Ja takie tematy załatwiam elektrolizą na zasilaczu ATX ze starego kompa. Zardzewiały element demontuję i oczyszczam wstępnie drucianą szczotką, a następnie odtłuszczam. Następnie trafia do elektrolitu gdzie podpinam go pod anodę (-). Pod katodą (+) podpięty mam kawałek metalu, który przejmie rdzę ("biorca"). Napięcie 3,3V, 10A. Można też użyć starej ładowarki do telefonu 5V@2A, ale potrwa to dłużej. Proces długotrwały, ale bezobsługowy. Teraz przymierzam się również do ocynkowania podobnym sposobem.
 10. W takim razie wal śmiało. W tych pieniądzach warto. Jakością wykonania odbiega od Kärcher ale ten z kolei kosztuje dużo więcej monet. Nie wiem czy bez dokładania kilkuset złotych da się kupić coś konkretniejszego.
 11. W podobnym raczej nie. Zależy też jak często masz zamiar z niego korzystać. Jeśli bardzo często, to dobry wybór. Jeśli rzadko, to może warto dołożyć do Georga i mieć 2w1 gdzie z odkurzania na sucho będziesz korzystał dużo częściej?
 12. Na dobry start: szukać, czytać, oglądać i od nowa.
 13. Przeczytaj ten wątek ziom, każda z tych pozycji jest tu poruszana ze sto razy...
 14. Oceniasz po opisach? Przecież nie zachowały się zdjęcia [emoji848]
 15. @locarno kiepskie zdjęcia, ciężko powiedzieć. Jak zatrzymuje się paznokieć i widać bazę, to nie spolerujesz nigdy do końca.

Sponsor serwisu

Pogotowie Zamkowe Gdynia

×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.