Jump to content

RoBee

Użytkownik
 • Posts

  295
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

RoBee last won the day on August 23 2020

RoBee had the most liked content!

About RoBee

Informacje

 • Imię
  Robert
 • Lokalizacja
  Norway
 • Województwo
  Lubuskie

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

RoBee's Achievements

Contributor

Contributor (5/14)

 • First Post Rare
 • Collaborator Rare
 • Week One Done
 • One Month Later
 • One Year In Rare

Recent Badges

124

Reputation

 1. Temat może nie o tym, ale odpowiedniego nie ma, a mam pytanie o Matt Max. Mój wygląda tak jak na zdjęciach. Mleczko i "silikonowe" gluty. Przesmarowałem tym kilka paneli i na pierwszy rzut oka nie było różnicy (musiałem rozetrzeć te gluty), ale teraz przy innym świetle dostrzegam nieco "tłuściejszych" placków i nierównomierność. Znany przypadek czy jestem pierwszym szczęśliwcem?
 2. Podsufitkę zbonetuj. Tam gdzie masz cięższe zabrudzenia możesz użyć środków i odplamiaczy tych samych co do tapicerki, tylko nie przemaczaj.
 3. SPTA możesz śmiało brać. Wychodzą z tych samych miejsc co wielu producentów.
 4. Powiedziałbym, że bardziej chałupniczo niż termometr ciężko będzie coś znaleźć...
 5. Zdradzam patent: termometr. Odkręcam gorącą w kranie i wkładam termometr pod strumień. Jak ustawie dobrą temperaturę, to nalewam do wiaderka tyle ile trzeba. Jak chcesz się bawić w wyliczanie spadków temperatury przy zmianie pojemników i upływie czasu to powodzenia.
 6. To są na ogół glinokrzemiany. Tego tlenkiem ceru raczej już nie wypolerujesz. Tylko wymiana.
 7. Ale jak polakierujesz tylko jedną to będzie się odróżniać- dlatego trzeba wszystkie, albo minimum dwie/stronę.
 8. Możesz te ubytki wypełnić specjalną szpachlą i wyszlifować, ale to trzeba zdjąć opony, a po wszystkim czeka cię lakierowanie wszystkich czterech, bo nie da się tego odtworzyć bez widocznych różnic.
 9. Piszą, że się nie pochlapiesz pomimo otwartego wieka, a na samym zdjęciu woda pryska na około. Mogli chociaż wyfotoszopować.
 10. Dywanikom się czegoś nie dostało? Psują efekt bardzo dobrej pracy :/ Ford wygląda bardzo dobrze. Kolejny dowód na to, że nawet onestep może tchnąć nowe życie w niemal każde auto.
 11. "Aby mieć czystą sytuację napisz do swojego US prośbę o interpretację przepisu." Kwintesencja prowadzenia biznesu w Polsce. Jeden rabin powie nie, drugi tak, a potem cyk i regresik.
 12. Kto to teraz wie. Na pewno nie zaszkodzi. Rozmroź, wstrząśnij konkretnie i zaarakuj jakiś panel w aucie a się dowiesz.
 13. Na każde z tych pytań znajdziesz tu odpowiedź po użyciu wyszukiwarki. Wysil się.
 14. Pisząc o płatnych studiach rozumiem to TYLKO I WYŁĄCZNIE w połączeniu z niskooprocentowanymi kredytami studenckimi. Jakość szkolnictwa wyższego w Polsce jest śmieszna. W rankingu 100 najlepszych uczelni nie znajdziecie nawet UJ (pojawia się w 500...). System nauczania jest przestarzały, niedoinwestowany i nie przystoi dzisiejszym wymogom kształcenia specjalistów. Przykład płatnych studiów w USA tylko temu dowodzi: 9 na 10 najlepszych na świecie uczelni jest z hAmeryki. Kredyt to piękna lojalka dla ekspertów i szansa dla każdego aby zdobyć wyższe wykształcenie pod warunkiem, że spłaci ten dług. To szansa dla polskich uczelni na wybicie się z tego marazmu, betonu i nieudacznictwa. Studiowałem w PL. Po jednym z lepszych liceum w średniej wielkości mieście miałem wrażenie, że robią sobie ze mnie jaja. Coś, na co miało mnie przygotować 12 lat nauki, okazało się żartem. Nie skończyłem nawet licencjata, bo po 2 latach stwierdziłem, że to jest kompletna strata mojego czasu i kpina z dorosłych ludzi.
 15. Ale dlaczego tego młodego lekarza obarczasz winą za dziurę w systemie? A jak jakiś ekonom wyemigruje zaraz po studiach to już jest git? Studia nie powinny być za darmo- i tu jest problem. Powinien istnieć system kredytów studenckich nisko- lub nieoprocentowanych na pokrycie ich kosztów i godne życie w trakcie. Wtedy można sobie już budować lojalki dla potrzebnych fachowców. W razie zapotrzebowania, oferujesz np. możliwość umożenia całości lub części kredytu w zamian za pracę w kraju przez określony czas. Albo wpisujesz to w wymóg udzielenia kredytu. A tak? Co młodych powstrzyma? Może km paszporty zabierzmy...
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.