Jump to content

RoBee

Użytkownik
 • Content Count

  223
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

RoBee last won the day on August 23

RoBee had the most liked content!

Community Reputation

91 Genialna

About RoBee

Informacje

 • Imię
  Robert
 • Lokalizacja
  Norway
 • Województwo
  Lubuskie

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. To zależy co chcesz osiągnąć. Seria P jest z dodatkiem wosku (bodajże na carnaubie) więc finiszuje i zabezpiecza. Jeżeli w planach masz położyć coś innego jako LSP to użyłbym raczej M3.02.
 2. Trochę dziwne, że tak szybko przebiłeś się przez klar Mezerna 1000. Może to co zebrał pad to była oksydacja? Znalazłeś miejsce w którym przebiłeś się?
 3. Skraplanie zachodzi na styku obszarów o dużej różnicy temperatur. Żadna farba nie wyeliminuje tego zjawiska.
 4. Gratulacje! Wygrałeś Złotą Łopatę! Fajnie, że ci się podobało! Wyobraź sobie tylko o ile byłoby lepiej gdyby były tu zdjęcia...
 5. Pomyślę jeszcze. Wolałbym DA 15mm ø125 od Flexa. Trochę mi szkoda kasy na maszynę, której niedługo stuknie 10 lat (ES>MkI>MkII>MkIII), a te nowsze to już wydatek $$$
 6. Właśnie się zastanawiam nad Rupes Bigfoot (LHR15ES). 2999nok (1260pln) wychodzi- to dużo taniej niż te dostępne w PL. Nie jestem tylko przekonany do samej maszyny. Nie pracowałem na Rupes jeszcze i podkochuję się we Flexach, ale na złość nikt nie robi promek na nie (╥﹏╥)
 7. To drugie to szlifierka, a nie polerka. Bierz pierwsze w zestawie z końcówkami i testuj. To nie są jakieś duże pieniądze.
 8. Jak lubię Dziadzię i jego filmiki, tak aplikacja Gummifixa nie powiodła się tam z jednego powodu- dużo za dużo! Tego daje się tylko troszkę i rozprowadza aplikatorem.
 9. @MMCzysci Akurat z tej fury chyba nie mam, ale mam z innego Rangera- choć bez zbliżenia. Mam nadzieję, że kompresja forum nie zmasakruje zdjęć zbytnio... Czochrane kilkukrotnie SG Pure Black + Guf na małej gąbeczce i dotarte MF.
 10. Nie wiem jak Gum Shiner, ale Gummifix nie ma żadnej śliskości. Mój ulubieniec jeśli chodzi o dywaniki.
 11. Chciałbym yo obejrzeć, ale w obecnej wersji się nie da. Na tapatalku wszystko jest kompletnie wymieszane, powielone i nieczytelne ಠ︵ಠ
 12. RoBee

  Generator ozonu

  Ja ustawiam na zimno i obieg zamknięty. Podobno maszyny mają lepszą wydajność w niższych temperaturach. To pomaga również chłodzić płytki podczas pracy.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.