Jump to content

Hawk

Użytkownik
 • Content Count

  39
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

23 Świetna

About Hawk

Informacje

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Ehhhh Alfa ... na prawdę kusi powrót do Włoszki... Super robota. Trochę niewdzięczny kolor bo może nie ma takiego efektu "wow" jak przy czarnym czy czerwonym ale blask widać jak i również godziny włożonej pracy. ExceDe UWC zawsze używasz 1:5 czy w zależności od zabrudzenia?
 2. ExceDe Encapsulator Cleaner i mata bagażnika.
 3. Podpisuję się pod tym. Dasz trochę więcej ale masz spokój na lata.
 4. XCE czy VRG ? Którą lepiej wybrać ? Czy może coś innego?
 5. @ShiningCar Dzięki. Już składam zamówienie
 6. @ShiningCar Jestem zarejestrowany... i to od dłuższego czasu.
 7. Poproszę o dopisanie peshawkpl@yahoo.pl
 8. @KUBA46 ja chciałbym E63s AMG ale najpierw musiałbym sie ugadać z totalizatorem , a tak na poważnie to być moze kontrowersyjnie ale myślę o 1.8 204KM @BiałyGTi to dość istotne dla mnie bo jestem dość wysoki i niefajnie byłoby się "gnieść" . Dzięki.
 9. Świetna relacja. Bardzo przyjemnie się ogląda. Podziwiam nakład pracy. Dodatkowo cholernie mi się podoba ten model. Chodzi mi po głowie. Właściciel zadowolony z użytkowania ?
 10. @Marcin202 Nie wiem jak z serwisem (i mam nadzieję że nie będę musiał się dowiadywać) ponieważ sam dopiero co zakupiłem Lavora i będę go jutro testował, ale jeśli chodzi o akcesoria i części zamienne to nie ma problemu. Czy to w Techkarze czy Myjki-Lavor jest chyba wszystko. Właśnie zmieniłem końcówkę na pianownicy PA (poprzednia do Karchera) dostępna bez problemu.
 11. @Gold_Car Z tego co widzę to bez problemu. Tylko piszą że dostawa 5-6 dni

Sponsor serwisu

Pogotowie Zamkowe Gdynia

×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.