Skocz do zawartości

Krótkie pytanie i krótka odpowiedź


AreK

Rekomendowane odpowiedzi

@Lukasz-odkrywca Chemical Guys Clean Slate. Co prawda na razie tylko jedno mycia, na umierającym fusso p7, ale zakupiony po pozytywnych opiniach @Domel

@Lukasz-odkrywca Chemical Guys Clean Slate. Co prawda na razie tylko jedno mycia, na umierającym fusso p7, ale zakupiony po pozytywnych opiniach @Domel

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
2 godziny temu, davor napisał:

Chemical Guys Clean Slate. Co prawda na razie tylko jedno mycia, na umierającym fusso p7, ale zakupiony po pozytywnych opiniach @Domel

I jak u Ciebie działa ? Robi robotę czy raczej nic specjalnego ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, Domel napisał:

I jak u Ciebie działa ? Robi robotę czy raczej nic specjalnego ?

Ciężko po jednym myciu wyrokować. Resztki Fusso P7 ściągnął. Jak dla mnie ma duży potencjał. Myślę, że będzie fajnym szamponem do ściągania letniaków.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minutes ago, Sufer said:

Witam .

Pytanko jakie wiadro z separatorem kupić najtańsze którę będzie dobrze spełniało swoją funkcje oraz czy potrzebuje dwóch czy tylko jednego separatora???

Hej. Zajrzyj do dyskusji o wiadrach

https://kosmetykaaut.pl/topic/558-jakie-wiadro-do-mycia/page/24/

W wersji skróconej: Wiaderko z Castorama 15l + separator, na znanym portalu aukcyjnym można kupić też cały zestaw wiadro 18l+ grit guard + pokrywa za 44 zł, co też jest jakąś opcją.

Przy dobrym wstępnym myciu wg mnie jedno wiadro wystarczy, najbardziej bezpiecznie jest jednak używanie dwóch wiader z separatorami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
10 godzin temu, kaka17ab napisał:

Cześć, czy są jakieś produkty, które oszukają oko i zatuszują otarcie na lakierze, np. po jakimś słupku choć na kilka myć? Polerka trochę dała, ale nadal coś widać. Malowanie odpada, bo auto bezwypadkowe.

zalezy jakie sa to otarcia. wstaw zdjecie to sie oceni ale jesli polerka nic nie dała to zaden preparat nic nie da chyba ze metoda  SSR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Lukasz-odkrywca napisał:

Zależy mi na tym by naprawdę ruszył wosk a nie tylko ,,popieścił"

To zobacz sobie szampon od Megsa, a dokładnie MEGUIARS CAR WASH PLUS.

Jest sporo filmów na yt co potrafi i jakie mocarze z lakieru usuwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Grzechu23 napisał:

To zobacz sobie szampon od Megsa, a dokładnie MEGUIARS CAR WASH PLUS.

Jest sporo filmów na yt co potrafi i jakie mocarze z lakieru usuwa.

Mam wrażenie, że to szampon jednorazowego użytku.

Jak auto to mega szczur,  dodatkowo można coś ugrać w ramach przygotowania przed korektą.

Ale do bieżącej pielęgnacji. To zwykły szampon, (decon jak potrzebny), cleaner/pasta zrobią i tak swoją robotę przed woskiem. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście że dwóch. Wiadra mogą być z Castoramy, a separatory można kupić na aliexpress po ok. 12 zł sztuka jeśli się nie mylę. Na allegro pewnie koło 30zl.

 

Edit: sorry nie widziałem  że jest jeszcze jedna strona w temacie i się wyrwałem 🤭

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, BiałyGTi napisał:

zalezy jakie sa to otarcia. wstaw zdjecie to sie oceni ale jesli polerka nic nie dała to zaden preparat nic nie da chyba ze metoda  SSR

Tylny zderzak, dolna część błotnika i przednia część drzwi jeśli chodzi o te rysy(lepiej na srebrnym nie uchwycę). Dodatkowo felgi może wiecie czym z nich "to coś" usunąć? nie są obtarte tylko coś na nich jest - auto dopiero kupione.

DSC_0064.JPG

DSC_0065.JPG

DSC_0066.JPG

DSC_0067.JPG

DSC_0061.JPG

DSC_0062.JPG

DSC_0063.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

@kaka17ab Jak na moje to idzie to usunąć polerka chyba ze ja cos zle widze. A co do felg to t&g sobie z tym poradzi bo to smar od zakładania opon zostawił to wulkanizator. Ewentualnie jak masz paste to mozesz na palec badz na mikrofibre i tez to z felg zejdzie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.