Skocz do zawartości

Krótkie pytanie i krótka odpowiedź


AreK

Rekomendowane odpowiedzi

@paki112 ja niestety nie mam kranika do d-toxa. Szukałem, aż wkoncu się wk*rwilem i jest bez

 

Pytanie do osób używających szamponu soft99 jako tradycyjnego szamponu tj wlewanego do wiadra. Ile ml dajecie na np 10l wody? Gdzieś na forum czytałem informacje, ale cholera nie zapisałem. Napisałem do soft99 i twierdzą, że 1/10. Przecież to cholernie nieekonomiczne

Soft zdarzył się poprawić. Stężenie 1:100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Kuba95  - jeśli chodzi Ci o Neutral Shampoo Creamy Type, to wskazania jego rozcieńczenia do używania w wiadrze są różne z różnych źródeł. SCS (i większość sprzedawców, w tym nawet sprzedawcy z Japonii) zaleca 1:50, MX Nowicki - 1:160, jeden ze sklepów z UK poleca nawet 1:800... 😀 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj przyszła mi paczka z cleanerem od soft99. Czy ilość widoczna na zdjęciu jest OK dla nowego produktu? To opakowanie można "otworzyć" bez niszczenia blistra, a naklejka polskiego dystrybutora wydaje się być odklejana w miejscu zabezpieczenia blistra

Dodam tylko, że zakupione u partnera forum gdzie parę zamówień już robiłem i wszystko do tej pory było ok.

IMG_20200616_185654.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 hours ago, 4dminwhyyyyy said:

Dzisiaj przyszła mi paczka z cleanerem od soft99. Czy ilość widoczna na zdjęciu jest OK dla nowego produktu? To opakowanie można "otworzyć" bez niszczenia blistra, a naklejka polskiego dystrybutora wydaje się być odklejana w miejscu zabezpieczenia blistra

Dodam tylko, że zakupione u partnera forum gdzie parę zamówień już robiłem i wszystko do tej pory było ok.

 

Może spróbuj zwazyc to, co dostałeś do wagi deklarowanej przez producenta na opakowaniu i będziesz miał odpowiedź czy jest OK 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy dziś stanę się właścicielem auta ze skórą+alcantara - tak na szybko chciałbym to sobie wyczyścić zanim nie kupię czegoś docelowego po lekturze odpowiedniego działu - czy skórę mogę doczyścić słabszym stężeniem APC np 1:20 czy można mocniejsze? Mam APC od SG i CleanTech. Skóra niby jest czysta na pierwszy rzut oka.

Tak na szybko zamierzam natrzeć ją K2 Letan - później coś lepszego kupię(po lekturze)

Co do alcantary, to zamierzam przetrzeć delikatnie ADBL Bonnet.

Dzięki za info

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minutes ago, krzygaj said:

Koledzy dziś stanę się właścicielem auta ze skórą+alcantara - tak na szybko chciałbym to sobie wyczyścić zanim nie kupię czegoś docelowego po lekturze odpowiedniego działu - czy skórę mogę doczyścić słabszym stężeniem APC np 1:20 czy można mocniejsze? Mam APC od SG i CleanTech. Skóra niby jest czysta na pierwszy rzut oka.

Tak na szybko zamierzam natrzeć ją K2 Letan - później coś lepszego kupię(po lekturze)

Co do alcantary, to zamierzam przetrzeć delikatnie ADBL Bonnet.

Dzięki za info

Ja bym do skóry nie podchodził APC, ale może niech bardziej doświadczeni koledzy się wypowiedzą. Zerknij może na coś dedykowanego z oferty Colourlook

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.