Jump to content

bonderez

Użytkownik
 • Content Count

  80
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

13 Dobra

About bonderez

Informacje

 • Auto
  E81
 • Lokalizacja
  Warszawa
 • Województwo
  Mazowieckie

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Zwykle, LSP ściągam kiedy widzę że umiera. No i stężenie dosyć mocne bo wlewam trzy pełne nakrętki na 11-12 litrów. Zdarzało się, że zostawał mały fragment który jeszcze nie taflował, wtedy używam preparat wax-off (mam od Autobrite). Siuwaksy autoland ściąga bez problemu
 2. @Lukasz-odkrywca Autoland aktywny się sprawdza zadziwiająco dobrze
 3. Witam, Proszę o dopisanie: ivan_yafimtsau@hotmail.com
 4. Czy taka lampa (8793924375) sprawdzi się do korekty? Do inspekcji mam latarkę. Kolejne pytanie, mam do wyboru barwę światła: 4000k (neutralna) lub 5000k (zimna). Jaka sprawdzi się bardziej przy ciemnym samochodzie, a jaka będzie bardziej uniwersalną (pod następne auto)
 5. pytanie nie detailingowe: ponad rok temu zarysowali mi na parkingu zderzak (kartki nie zostawili), zgłosiłem od razu na policję a odpowiedz dostałem dopiero niedawno, że mają nagranie szkody. Co mam dalej z tym robić? Nagranie mogę wykupić za 50zł. Zgłaszać do ubezpieczyciela sprawcy, u którego miał wykupione OC w dniu kolizji? Czy coś oprócz nagrania będą chcieli ode mnie ?
 6. 1. Marbi 2. alfaJersey 3. Streat 4. Strus 5. rygryss 6. b0l5 7. Mumins 8. Damiano2007 9. jolley 10. Karbo 11. ter 12. Sinus 13. bonderez Testy małe, ale jare ps. lubię cyfrę 13
 7. @Qlimaxss nie oczekuję nie wiadomo jakiego looka od takiego qdeka, dokładnie jak powiedziałeś jest to bardziej qd do przecierania kurzu i zacieków. Dla looka mam GS show a dla hydro SSW, więc patrzę na takiego czyscika do zestawu. Jednak fajnie jakby trochę takie samoróbki przyciemniły i dodały szkiełka, może nawet trochę hydro. Stąd pytanie jaki wolicie. @ktm950 twoja odpowiedz sprawiła, ze jeszcze bardziej nie mogę się zdecydować Mam czarną perłę więc pada na Ech2o, ale nie mam reloada tylko ssw więc tutaj wychodzi Wolfgang. Zawsze można 50ml Reloada próbkę dokupić. Cenowo chyba korzystniej wychodzi carpro.
 8. @lukeu który z tych QD samoróbek najbardziej Ci odpowiada? ech2o czy wolfgang? Zastanawiam się między kupnem butelki carpro lub wolfganga. @Qlimaxss może ty się wypowiesz?
 9. Przeczytałem, że WS ma 400gsm a ADBL 500gsm. Czy większa gramatura pomaga przy myciu szyb?
 10. ADBL Goofer czy Workstuff Zephyr? Co polecacie?
 11. No to Shiny Garage Seal Separator, albo Sonax

Sponsor serwisu

Pogotowie Zamkowe Gdynia

×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.