Jump to content

xadamx

Użytkownik
 • Posts

  584
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3

xadamx last won the day on August 6

xadamx had the most liked content!

1 Follower

About xadamx

Informacje

 • Imię
  Adam
 • Lokalizacja
  EBE
 • Województwo
  Łódzkie

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

xadamx's Achievements

Community Regular

Community Regular (8/14)

 • Conversation Starter Rare
 • Reacting Well Rare
 • Very Popular Rare
 • Dedicated Rare
 • Posting Machine Rare

Recent Badges

313

Reputation

 1. Przepraszam jeśli poczułeś, że uraziłem markę. Nie to było celem. Celem była tylko i wyłącznie dobra zabawa polegająca na wyróżnieniu w jakiś sposób, zabawny sposób, osób które nagle masowo zaczynają kupować jakiś produkt. Na forum co jakiś czas, zdarza się sytuacja, że coś nagle staje się modne i masowo kupowane. W tym momencie akurat szampon Neoxala "był na tapecie". Wspomniana sprawa "baranów" wynikała tylko i wyłącznie z tego wątku: być może nie znałeś powyższego i dlatego błędnie odczytałeś moje intencje. Nie mam nic do marki Neoxal. Nie jestem przedstawicielem jakiejkolwiek konkurencji. Nawet nie mam kanału na YT aby przedstawiać jakiekolwiek produkty. Pozdrawiam
 2. Na początek to sprawdź czy kwaśny szampon da radę. Jeśli nie to użyj czegoś mocniejszego.
 3. Mam od przeszło roku model 1250. Kupiona jako następca chińskiej inspekcji. Co mogę przez ten czas o niej powiedzieć? + Jakość wykonania i jakość użytych materiałów, jak już wcześniej zauważono, na bardzo dobrym poziomie. + Długość pracy na baterii + 3 barwy światła + światło punktowe - idealne do inspekcji +- moc świecenia głównej lampy. Tutaj, moim zdaniem, robiąc inspekcję na full mocy jest trochę za jasno ale na szczęście można ją regulować. - szkoda, że barwa ciepła idzie tylko po obwodzie źródła światła
 4. Admin. Przecież użytkownik nie ma możliwości dokonywania takich zmian. Zazwyczaj były to nieliczne przypadki.
 5. Nie bardzo mam teraz jak ale może to coś rozjaśni:
 6. Hej administracja. Mam propozycję dotycząca forum. Jest to forma zabawy, która kiedyś była uskuteczniania na innym forum, do którego należę. Chodzi o tymczasową zmianę statusu, tudzież włączenie dodatkowego pola pod avatarem z jakimś opisem. Ostatnio na forum zaczęliśmy robić sobie jaja ze stada baranów (i nie chodziło wcale o obrażanie kogoś). Może by tym, którzy dokonają teraz zakupu Neoxala 737 zmienić tymczasowo status lub dodać takie pole, które zawierałoby jakiś śmieszny tekst, np. podążający za stadem . Akcja mogłaby trwać przykładowo 14 dni, po czym wszystko by wracało do normy. Co Wy na to?
 7. No piszą Ci chłopaki ale Ty nie słuchasz.
 8. Spójrz na link, który wkleiłem powyżej.
 9. Najprościej i najtaniej? Włóż butelkę po 5litrowej wodzie do wiadra i na niej czyść - tani padwasher.
 10. Nie będą. Tam nie ma ostrych krawędzi. Zresztą w pad washer od LK też nic się nie kręci i pady się nie rozwalają.
 11. Jak dla mnie to bardzo zbliżone produkty.
 12. To nie chrom tylko aluminium i nie wiem czemu ale ciężko jest to wypolerować. Ja do tego używałem wełny stalowej z Mothers Mag&Alu, dodatkowo zawijając na rotację. Czasu sporo zeszło nad tym cholerstwem.
 13. @Fencek i tak i nie. Efekt nie będzie długotrwały. Lepiej CP Dlux lub Gyeon Trim i masz przynajmniej rok z głowy.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.