Jump to content

xadamx

Użytkownik
 • Content Count

  244
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

62 Genialna

About xadamx

Informacje

 • Imię
  Adam
 • Województwo
  Łódzkie

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. @MarBi To wstaw wentylator. Taki zwykły, stojący. Ja tak robię: otwieram wszystkie drzwi w aucie i stawiam przy nim wentylator. Po nocy mam auto suchutkie.
 2. Z K5 daj sobie spokój. Kompozyt - jak padnie ludzie wymieniają na aluminium. To już naprawdę lepiej kup Vertigo 26. Mam K7 Premium 7.700 - jest czym myć.
 3. U mnie na A6 Da15 + mikrofibrowy pad NAT-a mocno tnący za wiele nie zdziałał. Lakier była tak twardy, że dopiero niebieskim NAT/niebieskim ADBL na rotacji przyciałem lakier po dwóch przejazdach.
 4. VRG? Nie wiem. Tak jak Crasher - pytaj @AreK. Ja robiłem rotacją + niebieski NAT, niebieski ADBL.
 5. Ja swojego czerwonego uni na A6 musiałem ciąć na 2 razy, żeby z czegoś takiego: uzyskać coś takiego: Tak jak wspomniał @Crasher. DA15mm z mikrofibrą tylko miziała lakier. Teraz będę walczył z białym uni na A8. Ciekaw jestem co z tego wyjdzie.
 6. Po to, żeby zapchanym padem nie męczyć się na kolejnym elemencie. Zrobić 2-3 elementy i zmiana pada na świeży, który jest dużo sprawniejszy. Poza tym w zdecydowanej większości aut, w ciągu jednego dnia można zrobić korektę jednoetapową. Ponadto, pad zawsze może ulec uszkodzeniu. I czym wtedy zrobi? Gąbką do kąpieli? Ale co ja tam wiem.
 7. Tak. Też po tym zastanawiałem się czy aby nie wejść tam z rotacją i futrem. Tylko ilość lakieru to jedna wielka niewiadoma. Lakier niefabryczny.
 8. @Eidos71 OK. Mój tok rozumowania był taki, że Fusso jako trwalszy, położony na Kenoteka na dłużej go zabezpieczy. To nie są wady, typu odpryski z brakiem koloru włącznie, tylko coś a'la jak przednia lampa delikatnie wypiaskowana. Lekko ruszony bezbarwny. Póki zderzak nie był przepolerowany nic nie było widać. Dopiero po korekcie się uwidoczniło. Na początku pomyślałem, że ktoś kto lakierował położył bezbarwny nie do końca umytym pistoletem bo metaliku. Dopiero pod lupą okazało się, że to maleńkie ubytki bezbarwnego.
 9. W jakiej kolejności położyć woski: Kenotek płynny (znacznie przyciemnia) + Fusso. Potrzebuję trochę poprawić wygląd zderzaka przedniego w uni. Zrobiona korekta jednoetapowa, ale niestety dostał troszkę piaskiem i pod mocniejszym światłem wygląda jakby był w metaliku. Boję się, że samo Fusso jeszcze bardziej to uwidoczni. Poza tym lakier nie jest fabryczny i kolor nie jest idealnie dobrany. Czy prawidłowo będzie Kenotek, a następnie Fusso jako np. top coat?
 10. 3T podnoszący na wys. ok 50cm. ja mam coś takiego 7539265836 - ciężki, porządny albo taki z niskim profilem 7647304899
 11. Największa uniwersalność to George. Ale ja osobiście nie wyobrażam sobie "tańcowania" wokół odkurzacza aby przygotować go do prania lub odkurzania. Zbyt leniwy/wygodny jestem. Wytrzymałość uważam, że oba są na tym samym poziomie. Biorąc pod uwagę oba osobiście wolałbym kupić 8/1. Dlaczego? Łatwość napełniania wodą - bez zbędnych komplikacji oraz przeźroczystą klapkę na brudną wodę, gdzie idealnie widać ile jej jest. Karcher ma jeszcze w ofercie ssawkę szczelinową z dyszą w ofercie. Czekam, aż Profi @poorboy wypuści takie coś. Tyle ode mnie
 12. Nadaje. Niestety chwilowo nie mam czasu aby w swoim temacie zrobić i wrzucić lepsze fotki z inspekcji lakieru. Ta niestety nie jest taką jaką bym chciał ale też coś widać.

Sponsor serwisu

Pogotowie Zamkowe Gdynia

×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.