Skocz do zawartości

Jaki wosk polecacie i dlaczego?


Marcin

Rekomendowane odpowiedzi

10 godzin temu, ghost napisał:

@Tirizval

Nie przejmuj się budżetem. Nie musisz wszystkiego kupować na raz.

300zł na start jest okej, potem po prostu co jakiś czas będziesz dokupował produkty, a robiąc to stopniowo budżet nie cierpi.

 

W jakim stanie jest lakier, są swirle?

Będzie grana jakaś korekta lakieru polerką?

 

Swirle są, poza tym brak odprysków. Korekta polerką hmm... powiem szczerze że do tego nawet nie jestem przygotowany nie posiadam maszyny polerskiej. Myślę, że w przyszłości pokuszę się o to. Na tą chwilę przede wszystkim myślałem o zabezpieczeniu lakieru, przy tym uzyskując efekt połysku i uwydatnienia koloru.
Czy nie ma może jakiś produktów pod wosk które chociaż minimalnie zniwelują efekt swirle ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Tirizval napisał:

Czy nie ma może jakiś produktów pod wosk które chociaż minimalnie zniwelują efekt swirle ?

Cleaner z dodatkami będzie tu idealny. Zobacz Valet pro purple passion.

Wosk proponuję jakiś tester 50ml dobrej klasy. 50-90zł. I tak wystarczy na kilka lat

 

I jeszczw zoataje trochę kasy na inne produkty 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, ghost napisał:

Cleaner z dodatkami będzie tu idealny. Zobacz Valet pro purple passion.

Wosk proponuję jakiś tester 50ml dobrej klasy. 50-90zł. I tak wystarczy na kilka lat

 

I jeszczw zoataje trochę kasy na inne produkty 🙂

A czy byłbyś w stanie polecić od siebie jakiś wosk sprawdzony? Ja się kompletnie na tym nie znam a jest tego bardzo dużo, czy coś po samym wosku jeszcze nakładać?

 

Co byś powiedział na taki zestaw ?

ValetPRO PURPLE PASSION + Poorboy's World Natty's Paste Wax Red

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, Tirizval napisał:

A czy byłbyś w stanie polecić od siebie jakiś wosk sprawdzony? Ja się kompletnie na tym nie znam a jest tego bardzo dużo, czy coś po samym wosku jeszcze nakładać?

 

Co byś powiedział na taki zestaw ?

ValetPRO PURPLE PASSION + Poorboy's World Natty's Paste Wax Red

to moze kombo prima amigo plus prima banana 🙂 ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecić jeszcze nie mogę ale zobaczcie jaką to hydrofobową robotę robi Nie widziałem jeszcze takiej akcji po "wosku" a tym bardziej na tak fatalnym lakierze
Enzo Coatings Wax Sio2 

No to widzę Tadek wymieszał niezłą miksturkę :-)@Domel możesz wrzucić zdjęcia samego produktu? - chodzi mi o piktogramy jesli są.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  • Okay 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, lodowa napisał:

 To moze kombo prima amigo plus prima banana 🙂 ? 

Tez mnie ciekawi, stoi mi ten zestaw na polce i czeka na swoj czas 😎 chetnie zobaczę fotki jak to sie prezentuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, ghost napisał:

 

Fajne ale, jeden i drugi wosk wytrzyma 3... tygodnie 🙂

Poleć coś od siebie dobrego bo ja tylko strzelam i nie mam pojęcia czy to warte zachodu 😉

I wytłumaczcie mi czemu mówicie o testerach być może mam błędne skojarzenia ale "tester" kojarzy mi się z tanią wodą toaletową 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
2 minuty temu, Tirizval napisał:

Poleć coś od siebie dobrego bo ja tylko strzelam i nie mam pojęcia czy to warte zachodu 😉

I wytłumaczcie mi czemu mówicie o testerach być może mam błędne skojarzenia ale "tester" kojarzy mi się z tanią wodą toaletową 😉

A jaki masz budżet ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, yacek _b napisał:

za 3 stówki dostaniesz dobry wosk , pytanie czy masz czym przygotować lakier pod ten wosk ?

Na tą chwile nie mam nic, ale jeśli ktoś da jakieś propozycje jestem w stanie dołożyć trochę złociszy. Napisałem 300 zł ale nie miałem pojęcia, że to trochę droższa zabawa.Tak jak pisałem na początku jestem zielony w temacie, dlatego się tu zarejestrowałem żeby się czegoś dowiedzieć i uzyskać pomoc 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, Tirizval napisał:

wytłumaczcie mi czemu mówicie o testerach być może mam błędne skojarzenia ale "tester" kojarzy mi się z tanią wodą toaletową

Testery to po prostu małe opakowania 30-50ml zamiast dużych puszek 90-400ml. 

 

Kupując 50ml w miare trwałego wosku spokojnie wystarczy Ci na dwa lata

 

Weź purple passion + do tego tester dobrej klasy wosku i jak mówiłem kasy jeszcze zostanie, poczytaj bo na chwile obecną mogłbym wymienić 20 fajnych wosków

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
6 godzin temu, Birkhof napisał:

możesz wrzucić zdjęcia samego produktu? - chodzi mi o piktogramy jesli są.

Nie ma piktogramów.

Nuta zapachowa definitywnie chemiczna, ani to Colli ani Megs ani Glasur a tym bardziej Fusso. Nuta zapachowa autorska ale papierowa i chemiczna jak na moj nos. Coś pomiędzy pozostałymi zawodnikami ale nos nie boli jak po Fusso 😉  Jak otworzyłem Softa to az mi rozpuszczalnik buchnął w twarz 😉

Spoiler


2019-05-03-15-37-15.jpg


2019-05-03-15-37-21.jpg


2019-05-03-15-37-35.jpg


2019-05-03-15-37-42.jpg


2019-05-03-15-41-33.jpg

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, Tirizval napisał:

Na tą chwile nie mam nic, ale jeśli ktoś da jakieś propozycje jestem w stanie dołożyć trochę złociszy. Napisałem 300 zł ale nie miałem pojęcia, że to trochę droższa zabawa.Tak jak pisałem na początku jestem zielony w temacie, dlatego się tu zarejestrowałem żeby się czegoś dowiedzieć i uzyskać pomoc 😉

Tylko pamietajcie ze w tej cenie zestaw musi zawierac wosk oraz inne podstawowe produkty bo jednak jakis t&g by die przydal i deiron 😉 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Birkhof napisał:


No to widzę Tadek wymieszał niezłą miksturkę :-)@Domel możesz wrzucić zdjęcia samego produktu? - chodzi mi o piktogramy jesli są.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Tak myślałem ostatnio kto to gotuje a to Tadeusz 😉

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor
7 godzin temu, Birkhof napisał:


No to widzę Tadek wymieszał niezłą miksturkę :-)@Domel możesz wrzucić zdjęcia samego produktu? - chodzi mi o piktogramy jesli są.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

nie ja jestem gotującym 😛

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor
1 minutę temu, Birkhof napisał:


Ale jesteś gwarancją co najmniej wysokiej jakości 😉


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Miło mi bardzo, wosk nastawiony jest na look, maskowanie rysek i hydro. Nie jest to zawodnik mogący konkurować z Fusso jeśli chodzi o trwalość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ile realnie leży ? Wiadomo ?
Na moim lakierze, z którego wszystko spływa w tempie ekspresowymi, po 3 tygodniach była tafla. Kumpel w studio kładzie klientom bez specjalnego przygotowania (oczywiście gdy na taką usługę się zdecydują) i siedzi koło 3 miesięcy.
Kupiłem to Enzo
- będzie w wtorek , produkt specjalnej troski czy normalna aplikacja ?  Jaka realna trwałość ? 
- np czy ten wosk że tak powiem wypaca się po aplikacji ? 
Banalna, pół auta możesz spokojnie oblecieć i dopiero docierać
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.