Jump to content

e36ace

Użytkownik
 • Content Count

  1,236
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

e36ace last won the day on August 20 2017

e36ace had the most liked content!

Community Reputation

24 Świetna

About e36ace

Informacje

Recent Profile Visitors

1,108 profile views
 1. docelowo ma wlecieć folia do tego czasu Enzo Coatings Pallium
 2. nie wykluczone aczkolwiek przy wszystkich uszkodzeniach lakieru nie patyczkowałem się z glinką
 3. szczerze nie widzę znaku X, dzięki lakier niestety rysuje się od patrzenia
 4. Dzięki chłopaki, niestety oceniam że lakier jest wardy. Może nie jak na BmW ale trzeba było używać najbardziej tnących produktów.
 5. Hej. Dawno nic nie wrzucałem z braku czasu i pewnie teraz też nic bym nie wrzucił ale konieczność wykonania testów zmusiła mnie do robienia fot podczas pracy. Samochód: Ford Mustang 2013r Zakres prac: na ten moment wyprowadzenia samochodu żeby nadawał się do użytku. Użyte kosmetyki: Mycie: Piana: Enzo Coatings Szampon: FX Protect Car shampoo Smoła: Prickbort Deiron: Enzo Coatings Iron Dirt Remover Glinka: prototyp Clay Lube: 4CR quick detailer Pasty polerskie: Enzo Coatings Pady Polerskie: 4CR Odtłuszczenie: Fx Protect Surface Agent Zabezpieczenie tworzyw wewnątrz: Fx Protect Zabezpieczenie lakieru: w tym poście jeszcze brak Temat będzie rozwojowy. Zapraszam. tutaj już widać romiary uszkodzeń lakieru Fot z mycia auta brak Dach mega zasyfiony, oryginalny lakier plus przygody auta sprawiły że lakier to była tarka Doły a najbardziej progi i dolne części zderzaka mimo użycia tara mega zasyfione Glinka egzaim zdała, brud pozbierała i nie zostawiła po sobie spustoszenia na lakierze. Mimo to dach a właściwie stan jego lakieru to był dramat. Dalsza inspekcja... Poler i ... coś z tego będzie jednak są wżery na lakierze a może by tak u-hs em wjechać? coś tam schodzi a klapa też lakier ori lakieru już mało, zrobimu tylko finish i godzimy się z pozostałymi rysami Czas na lampy tylne NIeszczęsny dach... matujemy Maska świeżo malowana a wygląda... testy, testy Najprzyjemniejszy moment Kilka strzałów po prawie skończonej robocie. Podjąłem decyzję że poleci jeszcze raz finish i działam dalej. cdn.
 6. Wytłumaczę skąd taka skomplikowana nazwa ENZO Coatings miało nazywać się ENZO i miało być rozdzielone na 3 serie a mianowicie kosmetyki/powłoki/ system polerski, więc miało być ENZO Polishing System i później dopisek cut lub finish. Pasta różowa to CUT, niebieska to finish. Pasta finishowa to tak na prawdę pasta typu: polish/finish/antiholo w zależności od tego jakiego pada polerskiego użyjemy. Mam nadzieję że pomimo lekkiego chaosu udało mi się wytłumaczyć zawiłości. Pozdrawiam
 7. Miło mi bardzo, wosk nastawiony jest na look, maskowanie rysek i hydro. Nie jest to zawodnik mogący konkurować z Fusso jeśli chodzi o trwalość.
 8. Fajnie że masz chęci do tego typu testów jednak miernik użyty do tego testu nie jest najwyższych lotów niestety co jest/może być przyczyną przekłamań
 9. Biały flexi to gąbka typu v10 czyli tnie na początku a później po nabraniu temperatury siła cięcia sporo spada.
 10. już niedługo na sklepowych półkach pojawią się szampony FX PROTECT w odświeżonych kolorach i nowych zapachach
 11. Po wyczyszczeniu lakieru odtłuśc i aplikuj. Najlepsze efekty uzyskasz oczywiscie po korekcie lakieru

Sponsor serwisu

Pogotowie Zamkowe Gdynia

×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.