Jump to content

Birkhof

Użytkownik
 • Content Count

  1,541
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  6

Birkhof last won the day on March 26

Birkhof had the most liked content!

Community Reputation

289 Genialna

2 Followers

About Birkhof

Informacje

 • Imię
  Paweł
 • Auto
  made in japan
 • Lokalizacja
  Wrocław
 • Województwo
  Dolnośląskie

Recent Profile Visitors

1,366 profile views
 1. U mnie także. MW to nie mat. Mat to właśnie gt13 albo kecav.
 2. Każdą usługę przecież można reklamować?
 3. Piorę ręczniki łazienkowe w białym jeleniu a do płukania ocet + dosłownie 20ml płynu. Nie mam problemu z chłonnością po suszeniu w suszarce. Fibry tez BJ + ocet i nie ma problemu z chłonnością Jak masz suszarkę to wysusz w pierwszej kolejności ręczniki kąpielowe (ale jeden powieś na suszarce, żeby mieć różnicę). Ja suszę na programie jedwab bo ma najniższą temperaturę suszenia.
 4. Problem rozwiązuje suszarka do prania. Zarówno fibry jak i ręczniki puszyste, miękkie i chłonne jak nowe (a nawet lepiej). Polecam każdemu
 5. Łap: https://youtu.be/fMA7a6xO3G0 https://www.nytimes.com/2020/03/31/opinion/coronavirus-n95-mask.html Materiały: https://smartairfilters.com/en/blog/best-materials-make-diy-face-mask-virus/ Można uszyć bawełniane z kieszonką (wypełniać 2x husteczka albo husteczka +recznik papierowy kuchenny) W jednych krajach ustawia się środki i zaangażowanie pod gospodarkę, w innych pod ludzi. A w niektórych rząd ustawia pod siebie samych. Zgadnijcie, która opcja jest u nas ;) @Tomas-sg pojmujesz tylko nie mieści Ci się to w Twoich wartościach [emoji39] Ale taka maseczka nie ma pomóc Tobie tylko ludziom, z którymi się mijasz. Zmniejszasz roznoszenie zarazków. Tobie może pomoc bo nie włożysz palucha w nic czy gębę, a jak masz jakiekolwiek okulary to w oko. Nie nosisz to roznosisz!
 6. Przelanie kasy z budżetu na funkcjonowanie LOT’u - jakiś plan był ;)
 7. @Eidos71 mogę tylko potwierdzić bo Sam Gliński już to zapowiedział publicznie: https://wiadomosci.radiozet.pl/Polska/Koronawirus-w-Polsce.-Rzad-wprowadzi-nowe-restrykcje-Glinski-mowil-o-tym-w-Polsat-News
 8. Warto przeczytać: https://www.tvn24.pl/magazyn-tvn24/czemu-to-tyle-trwa-czemu-tyle-kosztuje-cala-prawda-o-testach-na-koronawirusa,263,4601 Świetny i merytoryczny wywiad.
 9. We Wrocławiu od początku jest. Łap info: https://pulsmedycyny.pl/chlorochina-lek-na-malarie-moze-zwalczac-koronawirusa-sars-cov-2-985130
 10. Panowie proszę gorąco nie mieszajmy tu polityki teraz. Jeszcze się pokłócimy i po co nam to :) Cieszmy się naszą wspólną pasją i tym co nas jednoczy, naszym wspólnym wrogiem na ten moment jest wirus i na nim się skupmy - niech ten wątek pozostanie merytoryczny w temacie wirusa. #zostanwdomu, #zostanwgarazu A u nas nie było sytuacji ataku nożem w karetce, ucieczki ze szpitala, łamania kwarantanny i innych?Ocenianie sytuacji w danym kraju na podstawie pojedynczych newsów jest nie fair. Po prostu. Niemcy dwa dni temu oficjalnie mówili ze chcą osiągnąć poziom 500 tys tygodniowo. Skąd info o tym ze teraz mają juz 600-700/t ?
 11. Masz jakieś źródło tych danych wiarygodne? Dzisiaj próbowałem coś znaleźć i policzyć (najlepiej codzienne staty) ale tylko jakieś pojedyncze liczby widzę do których nie bardzo jak jest się odnieść.
 12. Domel ja się zgadzam ze powinni wszystkich - tylko jak? Tak samo twierdze, że nigdy nie powinno nikomu nic zabraknąć - tylko jak?

Sponsor serwisu

Pogotowie Zamkowe Gdynia

×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.