Skocz do zawartości

Jaki wosk polecacie i dlaczego?


Marcin

Rekomendowane odpowiedzi

6 minut temu, Noorus napisał:

Widze że dobre ma opinie

Jaka może być różnica w look'u w porównaniu z colli 476?

Znam,testowalem i nawet zalozylem temat odnośnie tego wosku 😉 efekt fajny ale raczej nie typowy wet look 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Noorus napisał:

Czytałem gdzieś porównanie z nattysem i jednak nattys był trwalszy. 

Zamiast siać plotki, to wklejaj od razu linki żeby omijać głupoty szerokim łukiem i sam ich nie powtarzaj.

 

PBW NR  3-4 tyg

CG P53 10 tygodni 

trwałość latem przy tradycyjnym użytkowaniu w tych samych warunkach

 

za 65zł masz tester BH Finis, hybryda naturala z polimerami o trwałości niewiele mniejszej niż fusso, przekroczenie 20 tygodni jak najbardziej wykonalne przy sprzyjających warunkach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, ghost napisał:

Zamiast siać plotki, to wklejaj od razu linki żeby omijać głupoty szerokim łukiem i sam ich nie powtarzaj.

 

PBW NR  3-4 tyg

CG P53 10 tygodni 

trwałość latem przy tradycyjnym użytkowaniu w tych samych warunkach

 

za 65zł masz tester BH Finis, hybryda naturala z polimerami o trwałości niewiele mniejszej niż fusso, przekroczenie 20 tygodni jak najbardziej wykonalne przy sprzyjających warunkach

Proszę, w tym temacie polecają RED, dlaczego więc rzucasz że powtarzam głupoty? 

Skąd Twoje info o CG? 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Noorus napisał:

Proszę, w tym temacie polecają RED, dlaczego więc rzucasz że powtarzam głupoty

Kiedyś widziałem ten temat, i autor sam napisał, że coś zawalił z aplikacją bo woski zaczęły zdychać po 2 tygodniach

 

To tak jak u kolegi Strus Fusso wytrzymał miesiąc, i powtarzać, że fusso ma miesiąc trwałości, niedorzeczne

Godzinę temu, Noorus napisał:

Skąd Twoje info o CG

Z doświadczenia, smarowałem tymi woskami milion razy i testowałem na każdy możliwy sposób jaki przyszedł do głowy

 

Podałem nawet średnie otrzymane wyniki trwałości bez garażowania i przebiegach około półtora tys km miesięcznie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie o 2 woski

1. Soft king of gloss - czytałem na forum stare wpisy że w 2015r przestał być produkowany a widze że można go obecnie kupić. Wie ktoś czy produkcja została wznowiona czy to aż tak stare leżaki? 

2. Harly Wax - nie moge znaleźć za bardzo info o trwałości tego wosku. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 20.05.2019 o 00:12, Strus napisał:

A jak zrezygnujesz z 3 miesięcy na korzyść looku to Prostaff Wax Gold. Niemożliwe szkło daje

Aż takie show robi? Jeśli chodzi o wosk i szkiełko to byłem z fk 1000p zadowolony zawszę.

Water gold bardzo pozytywnie mnie zaskoczył.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Gardor napisał:

Aż takie show robi? Jeśli chodzi o wosk i szkiełko to byłem z fk 1000p zadowolony zawszę.

Water gold bardzo pozytywnie mnie zaskoczył.

Prostaff a fk to jakby inna liga w kwestii szkła 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@JPZ  właśnie narazie troche słabo z kasą bo tak to bym brał PB red na lato i colli na zime 😀

Dlatego na początek szukam coś pomiędzy co da fajny look i poleży około 3 mc. 

Podchodzi mi jak narazie najbardziej harly wax bo podobno również maskuje mikro rysy, tylko mało info o wytrzymałości 😟

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 2.05.2019 o 18:58, Tirizval napisał:

Generalnie wosk który uwydatni kolor i połysk a wytrzyma 5-6 tyś km byłby ok ( Nieraz widzę naprawdę fajnie nawoskowane auta które mają żywy i błyszczący lakier. Też chciałbym spróbować ). Gdybym miał nawet regularnie co 3 miesiące nakładać, a spełniłby moje oczekiwania to nie byłby dla mnie żaden problem. Lubię siedzieć w garażu.

Wydaje mi się że i tak będę testować różne produkty, dopiero zaczynam przygodę z tego typu zabiegami 😉

Funky Witch Paradise Gloss:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.