Skocz do zawartości

Krótkie pytanie i krótka odpowiedź


AreK

Rekomendowane odpowiedzi

Czym najlepiej wyczyścić nadkola ( te materiałowe) chodzi mi o chemię i szczotkę ?
APC, ja czyszczę pędzelkiem i szczotką mothersa do opon albo ez detail do felg, w zależności od tego, ile mam miejsca. Domywają się ładnie, problem jest tylko z wbitymi "fafroclami", typu trawa, jakieś igły z drzew. To chyba trzeba byłoby wyszczotkować później na sucho.

Wyryte w skale z S20 FE 5G



  • Okay 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj chciałem wyczyścić podsufitkę w moim stilo. Zakupiłem adbl bonnet i po aplikacji na mikrofibrę zacząłem delikatnie szorować. Niestety podczas zabiegu z podsufitki zaczęło się sypać coś w rodzaju gąbki ? No i przerwałem bonetowanie. Ten brud który chcę usunąć to ślady po kartonie z półautomatu spawalniczego, który musiałem przewieźć w aucie. 

Czy uważacie, że da się to jakoś wyczyścić ? (Np pędzelek+apc)

Czy raczej już po zawodach...

20230325_225454.jpg.f32c635a5f08ad9d7bf9988a0bb1d221.jpg20230325_225444.jpg.947b584171cb678eb64d3bb1f623ff80.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, kiedyś robiliście zamówienie na jakąś duża pastę do szkła polllux glass. Byłby ktoś chętny? Dużo tego schodzi? Bo nie wiem czy kupić małe opakowanie 50/75g czy myśleć coś o grupowym zamówieniu dużej puchy....

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygrzebałem takie perełki zamknięte , pełne . Przechowywane w temp pokojowej . Wstrząśnięte i po odkręceniu wszystko wygląda ok tylko ta data...... . Sprawdzać czy wyrzucić?ed6f27ea40e4b6256b4fe2b18e0f16b8.jpg8b8767aa9ece16cfa1b5f90974538a56.jpgcf98c46e21afb8cddb1706d7ae4d8ea7.jpg

Wysłane z mojego SM-G991B przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Partner forum
28 minut temu, t.sienkiewicz91 napisał(a):

Potrzebny jakiś qdek do bieżącego czyszczenia foteli skórzanych. Tak żeby przetrzeć usunąć lekki brud i żeby trochę zapezpieczyć powierzchnię.

Co polecacie?

Na razie jedyny produkt który robi to tak jak być powinno to Griots Garage Leather Spray .... tylko na razie nie dostępny i przy aktualnym zamieszaniu ciężko mi określić kiedy będzie , w najgorszym wypadku na wakacje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Partner forum
4 godziny temu, pablo15005 napisał(a):

@CAR CRAZY masz może jakieś doświadczenia z ARTDESHINE BIO NANO PRO v2? Gdzieś widziałem że lepszy od golda czy tam premiera... I cenowo różnica duża...

Produkty ADS mamy przetestowane mocno :-) , Bio Nano pisałem juz sporo:

- na pewno mocno lubi sie z wodą, więc jak aplikacja nie na mokry lakier to ewentualnie wilgotna fibrą i przetarcie druga suchą. (przy jasnych kolorach mozna oczywiście totalnie na sucho, przy ciemnych jak chcemy na sucho to fajnie jak jest wyższa temp)

- mocne hydro

- mocna sliskość

- fajne szkło, nie przyciemnia nic ale szkli bardzo mocno 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.