Jump to content

JJZS.KAM

Użytkownik
 • Content Count

  157
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

49 Świetna

About JJZS.KAM

 • Birthday 08/07/1985

Informacje

 • Imię
  Jakub
 • Auto
  Francuskie
 • Województwo
  Pomorskie

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Mam odpowiedź w sprawie szczotki: Zobaczymy jak to będzie wyglądało w moim przypadku, może drzewo się napije i uspokoi chociaż pęknięcie do samej góry jest niepokojące. Na razie zaufam firmie i dam szansę, 2 kolejne szczotki jadą to potestuję.
 2. Fajna recenzja, skusiłem się i zamówiłem. A oto efekt 5 minut pracy i przepłukania wodą. [emoji24][emoji24] Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka
 3. Proszę o dodanie jjzs.kam@gmail.com
 4. Masz kilka opcji. Jako pierwsza maszyna, która dojdzie praktycznie wszędzie Evoxa HDF8 lub HDP 10, mniejsza ma w zestawie 2 talerze do drugiej możesz bez problemu dokupić. One Step i jakieś tam cięcie spokojnie zrobisz. Możesz też wybrać Harmon z Jula i do tego rotację K2 Masner.
 5. Co do Essence mam wypracowany pewien schemat. Rozłożenie Praca na około 2/3 aż do klarowności zwiększam do 4 i przesuwam maszynę bardzo powoli I tak ze 3 minuty, aby Essence się dobrze zgrzał z lakierem Potem docieram lakier gdy ostygnie. W sumie instrukcja mówi podobnie. Staram się zrobić to na wieczór, później daje te 10-12 godzin mu odpocząć, chociaż np reload można kłaść odrazu Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka
 6. Kanapka Essence + Essence plus Plastik CP Dlux Felgi Mr Fix Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka
 7. Pisz do nich, wysyłają środek do usuwania tego. Polecam też Apc i magiczną gąbkę.
 8. Jak chcesz uzyskać efekt "mocniejszego cleanera" pomyśl o CarPro Essence. Na to kładź co chcesz i powłoka i wosk ładnie siadają.
 9. Umyj, zrób porządne zdjęcia, trzymaj dokumentacje a samochód na bezgotówkową. Z jednej strony szkoda lakieru z drugiej będziesz miał ogarnięte auto, bez rys za free. Wszystko polerką nie zejdzie a zaprawki będą Cię irytowały.
 10. 1. Przygotowałeś deskę?? 2. Nie psikamy bezpośrednio chemią... 3. Wyczyść APC/APC + magiczna gąbka
 11. Mniejszy talerz nie będzie wyważony pod tą maszynę, może się grzać i szybciej coś padnie w środku. A tu mamy dedykowany temat.
 12. Polecam zajrzeć np tu: https://kosmetykaaut.pl/forum/6-pokaż-swój-blask/ Jak już wstępnie przejrzysz forum, dajmy na to z tydzień czytania możesz zastanowić się nad takim zestawem: INTERIOR KIT - KOMPLETNY ZESTAW DO WNĘTRZA od Good Stuff.
 13. Na raz byłoby ciężko tyle szkód zrobić. Umyj samochód bo ciężko ocenić. Widzę że jesteś z Gdańska, jak chcesz odezwij się na priv, w przyszłym tygodniu będę w trójmieście to mogę wpaść z miernikiem:)
 14. Po lakierniku trzeba w większości przypadków poprawić Wyżej dostałeś schemat. Przed polerowanie trzeba przeprowadzić pełną dekontaminację czyli brakuje jeszcze deirona i t&g. Polecałbym jednak jakąś nowocześniejszą pastę, z którą się szybciej pracuje CarPro ClearCut lub np 3D CAR CARE ONE HYBRID COMPOUND&POLISH przy tej paście zmieniasz tylko twardości padów i lecisz. Jeśli chcesz zrobić wszystko w 1 etapie nie bawić się w wymywanie i zabezpieczanie to polecam angelwax enigma aio.

Sponsor serwisu

Pogotowie Zamkowe Gdynia

×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.