Skocz do zawartości

Krótkie pytanie i krótka odpowiedź


AreK

Rekomendowane odpowiedzi

Hej, zamawiał ktoś George'a z tej strony?

https://sklepnumatic.pl/piorace-na-mokro/161-odkurzacz-pioracy-numatic-gve370-george-gratis-zestaw-akcesoriow-do-odkurzania-samochodu-5028965245156.html

W zestawie są wszystkie akcesoria tj. węże, ssawki itd. czy tylko to, co jest na obrazku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor
Godzinę temu, smerf91 napisał(a):

@NEOXAL EUROPE Grzegorz czym się rożni szampon Neoxal 737 od Neoxal 767?  

Składem chemicznym i konsystencją, jest bardziej gęsty i skondensowany. 767 można rozcieńczać od 1:150 do 1:500. Nadaje się do codziennego użytku, zwłaszcza do trudnych zabrudzeń. 737 to typowy odtykacz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakim środkiem można usunąć z felgi aluminiowej pył z klocków i coś jakby smar miedziany?  Próbowałem benzyną ekstrakcyjną oraz 3m Fast Cut Ext i front felgi nawet doczyściło ale od wewnętrznej strony to nie bardzo

Felga bi kolor. Fronty srebrne reszta piano black

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, turzol napisał(a):

Czy ktoś stosuje jakieś zabezpieczenie w stylu niewidzialnej wycieraczki na szklany dach panoramiczny? Nie oczekuje super zrzutu na płaskiej powierzchni ale może ktoś coś doradzi.

Aqua Glass Protection. Banalna aplikacja, na szybach bocznych siedzi latami to i na dachu szklanym również. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Strus , po nałożeniu powłoki, rysy będą bardziej widoczne, niż przed jej nałożeniem?

Powłoki co do zasady tworzą „soczewkę” - uwydatniają to co jest pod spodem. Ładnie wyprowadzony lakier uni dostanie połysku, perła/metalik wyciągnie i uwydatni ziarno, i też dostanie szkła. Szkło to słowo klucz. Niektóre powłoki trochę przyciemniają lakier, ale rys nie zamaskują co najwyżej nie będzie dużej zmiany ale raczej na minus :)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Adrian89 i właśnie o to mi chodziło!
Pacjent to18 letnie Punto z jednym ogniskiem korozji powierzchownej na tylnym błotniku i kilkoma grubszymi rysami na błotnikach przednich.
Prawie na pewno nie da się rys usunąć korektą, nawet 3 etapową, a korozję doczyszczę i nałożę pędzelkiem zaprawkę, aby tylko dziura na wylot nie wyszła. 
Wszystkie te elementy kwalifikują się do lakierowania, ale ja tego po prostu robił nie będę.
To samochód do zabawy w "oleje i detailing" 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KochChemie PW - już od jakiegoś czasu mi po głowie chodzi, pytanie odnośnie rozcieńczania; wg opisu "Może być stosowany z ciepłą lub zimną wodą, ręcznie lub za pomocą urządzeń pianujących/pianownic. Aby osiągnąć dobry efekt hydrofobowy zalecamy rozcieńczenie ok. 1:100 lub mniej. Nadaje się również jako wspomagacz osuszania na myjnie w rozcieńczeniu 1:200 a nawet 1:500" - podane proporcje odnoszą się do opryskiwacza/pianownicy ręcznej czy PA? produkt interesuje mnie wyłącznie pod kątem przyśpieszenia osuszania auta. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@CarlosBlack Ja używam z atomizera w rozcieńczeniu 10-15ml/1L i jest bajka. Za niedługo kończę butelkę i bez zawahania będę zamawiał drugą. Mega pomaga przy niezabezpieczonych autach. Na jedną furę schodzi mi ok 150-200ml roztworu w zależności od gabarytu. Po przeliczeniu wychodzą groszowe sprawy.

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Orientuje się ktoś jak wygląda grubość lakieru w Oplach? Pomierzyłem dziś Merivę B taty i wyszło mi między 48 a 67 mikronów. To że japończyki mają cienki lakier to wiedziałem, ale Opel mnie zaskoczył

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.