Jump to content

CAR CRAZY

Partner forum
 • Content Count

  4,034
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  8

CAR CRAZY last won the day on April 17

CAR CRAZY had the most liked content!

Community Reputation

168 Genialna

2 Followers

About CAR CRAZY

Informacje

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Mam zarezerwowane i miały być w tym tygodniu..... nie było więc liczę że po weekendzie dojadą
 2. Tak, koniec tego tygodnia lub na początku następnego
 3. Zmiana na pewno jedna była: zapach: - nie wiem czy miało to wpływ na efekt i jakość - nie wiem kiedy była zmiana bo dłuższe testy robiłem jak produkt tylko pojawił się na rynku i wtedy pierwsze wrażenie było takie że zapach był całkiem przyjemny, aktualnie zapach jest typowo chemiczny i w sumie często spotykany w dressingach.
 4. Dokładnie, zabezpieczenia taflujące podczas deszczu nic nie dają i mamy efekt wizualny jak przy klasycznym umierającym wosku. Podczas mycia ma to sens ale też tylko na początku jak wosk jest w idealnej kondycji.
 5. @kacper330 To faktycznie dziwne bo nadal nie rozpoznaje mi takiego maila. Zróbmy tak przy pierwszym zamówieniu użyj po prostu kodu rabatowego "KA" i w komentarzu do zamówienia napisz żeby przypisać Ciebie do grupy rabatowej KA i wtedy zobaczę czy dam rade wejść w edycje twojego konta. Chyba że juz robiłeś jakieś zamówienie to podaj numer to wejdę w konto poprzez edycję zamówienia.
 6. @kacper330 niestety nie mamy twojego maila w naszej bazie @k24, @Tomer26, @4dminwhyyyyy Gotowe
 7. Tak jak pokazał @DaV , nie ma kodów, ceny sa zmniejszone automatycznie
 8. Jak dla mnie to klasyczny Wet Coat i inne tego typu produkty tylko jak zwykle wszystko pokazane pięknie marketingowo, jak zwykle film zrobiony na aucie gdzie mamy idealną taflę (taką taflę bez wspomagania to trudniej jest zrobić niż wykonać pełną korektę lakieru) Na "tafli" każdy produkt tego typu działa świetnie. Problem pojawia się jeżeli mamy lato, czarny kolor i jakiekolwiek zabezpieczenie które po opłukaniu auta po myciu w jakimkolwiek stopniu osusza lakier , wtedy tak wet coat lub hydrowosk po części trafia nam na lakier "suchy" a po części na lakier mokry. Oczywiście producent twierdzi żeby chwile odczekać przed kolejnym płukaniem i tam gdzie mamy lakier mokry to produkt świetnie sobie radzi (woda pomaga rozprowadzić produkt po lakierze, produkt się lekko rozcieńcza i jednocześnie kilka % pozostaje na lakierze), ale tam gdzie był suchy lakier produkt ściekając zaczyna odparowywać i wysychać., tworząc bardzo często zacieki bardzo trudne do usunięcia. Takie jest moje zdanie na temat takich produktów (tych lepszej jakości opartych na dobrych składnikach szybko wiążących). Produkty fajne ale jak nie mamy w ogóle zabezpieczenia albo jasny kolor :-). Miejmy nadzieję że ten nowy produkt od GT będzie pozbawiony wad o których napisałem
 9. Nie mówię "nie", ale potrzeba trochę czasu. Napisz na PW jakimi konkretnie produktami jesteś zainteresowany.
 10. Dlaczego wszystkie firmy robią tak wielkie te aplikatory....

Sponsor serwisu

Pogotowie Zamkowe Gdynia

×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.