Skocz do zawartości

Krótkie pytanie i krótka odpowiedź


AreK

Rekomendowane odpowiedzi

  • Moderator
2 godziny temu, zeea napisał(a):

A czym on sie różni od podobnych tego typu na alle...?! 

Pytam z ciekawości bo troche ich używamy i to co mają robić to robią (czyt. podnoszą auta) 😁

Wyglada na masywny, wolidny, stabilny, bo ten moj

obraz.png.954220f8fafb5197bd25c1e3b047785d.png

Taki trochę nie pewny, zawsze mi się ślizga i mam wrażenie, że ma problem z podnoszeniem ;/

3 godziny temu, Tomas-sg napisał(a):

Bahco może ?

 

Niezłe 😄 fiu fiu

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Domel to jest podnośnik 3T (trzy tony). One mogą na prawie 50cm podnieść auto.

Jak coś jutro Ci podrzucę co kolega ostatnio kupił, bo też do tego momentu używał tych małych. Kupił chyba coś dwu tłoczkowego, bo mu dużo szybciej auto podnosi niż mój jedno tłokowy.

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@adi1509

11 godzin temu, adi1509 napisał(a):

@jelinski17 Domelowi o ten chodziło. W pracy mam bardzo podobny tylko, że niebieski. W poniedziałek postaram się zerknąć i podesłać jakieś info.

 

A no fakt dopiero teraz spojrzałem na czas w którym miał być;) liczyłem że @Domelchce iść grubo:P to podnośnik niskoprofilowy wysokiego podnoszenia albo inaczej dwutłokowy:) Mialem kiedyś coś takiego na magazynie do 3T bodajże z Yato ale miał dodatkową funkcję bo te pierwsze podnoszenie np do progu wykonywałeś pedałem a dopiero jak wyczuł opór to pompowales rączką:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Testował już ktoś? Cena kusi, ale nie wiem jak z działaniem
 
https://www.djakdetailing.com.pl/pl/p/DjD-2w1-Opryskiwacz-pianownica-/1493

https://vm.tiktok.com/ZMYfE6my7/

Na filmiku tak, jak na żywo nie wiem :-)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Jaki aplikator polecacie do koch chemie protector wax ? Dzisiaj z racji braku aplikatora użyłem gąbki do mycia naczyń i było bardzo nieciekawie... Macie coś sprawdzonego na tego typu środki ?

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Śmigol Kocha PW to najlepiej nie rozprowadzać mechanicznie. Nanieść atomizerem lub opryskiwaczem i spłukać. Szczerze nie wiem co ci przyszło do głowy żeby aplikować coś na lakier za pomocą gąbki do mycia naczyń. Na pewno zajechałeś tym lakier.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Ari napisał(a):


https://vm.tiktok.com/ZMYfE6my7/

Na filmiku tak, jak na żywo nie wiem :-)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

No właśnie z tego filmiku tyle.ze na IG na niego trafiłem. Myślałem że już ktoś moze z forumowiczów testował, jakoś oduczyłem się już kupowania kota w worku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, adi1509 napisał(a):

@Śmigol Kocha PW to najlepiej nie rozprowadzać mechanicznie. Nanieść atomizerem lub opryskiwaczem i spłukać. Szczerze nie wiem co ci przyszło do głowy żeby aplikować coś na lakier za pomocą gąbki do mycia naczyń. Na pewno zajechałeś tym lakier.

Przepraszam ogromnie za błąd, chodziło mi o plast stara od koch chemie... 😎 no więc jaki aplikator do plast stara ? 😄

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Domel nie wiem czemu tak nie wierzysz w swój podnośnik. Mam używam od jakichś 5 lat i nie jest taki zły. Do tego mam duży 2,5t i niskoprofilowy z Jula i każdy mogę polecić. Może zainteresuj się dużym podnośnikiem z Jula, który obecnie jest na promocji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, xadamx napisał(a):

Na co kładłeś tego Kocha?

Na razie na plastiki i uszczelki zewnętrzne po wcześniejszym przetarciu ipą. W planach jeszcze opony, ale najpierw muszęje dobrze doczyścić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minut temu, Śmigol napisał(a):

Na razie na plastiki i uszczelki zewnętrzne po wcześniejszym przetarciu ipą. W planach jeszcze opony, ale najpierw muszęje dobrze doczyścić

To na takich elementach spokojnie możesz zmywakiem tylko pamiętaj aby po jakimś czasie zebrać nadmiar jakąś mikrofibrą. Wówczas będziesz miał równomiernie rozłożonego Kocha. Na uszczelkach gumowych może wystąpić konieczność powtórzenia aplikacji z uwagi na chłonność gumy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, xadamx napisał(a):

To na takich elementach spokojnie możesz zmywakiem tylko pamiętaj aby po jakimś czasie zebrać nadmiar jakąś mikrofibrą. Wówczas będziesz miał równomiernie rozłożonego Kocha. Na uszczelkach gumowych może wystąpić konieczność powtórzenia aplikacji z uwagi na chłonność gumy.

Dokładnie tak zrobiłem, dotarłem mikrofibrą, ale główny problem zmywaka jest taki, że jest zbyt miękki 😄 mam już zamówione aplikatory adbl oraz aplikator do opon więc będzie dobrze 👍

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.