Jump to content

sparco0

Użytkownik
 • Content Count

  127
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

33 Świetna

About sparco0

Informacje

 • Imię
  Piotrek
 • Auto
  Civic Ferio EK3
 • Lokalizacja
  Tokyo
 • Województwo
  Brak

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. A bawił się ktoś 501+aktywacja ścierniwa wodą, tak jak w opisie produktu? Ostatnio próbowałem i po kilku przejazdach jeden strzał z atomizera na panel i dalej ładnie tnie i potem bajka docieranie.
 2. 520 mocniejsza według mnie. Dopiero 1 auto przerobiłem z tą pasta. 2 tygodnie temu robiłem takiego samego z tym samym lakierem c197 i look oraz wykończenie wyszły podobnie. Bajecznie pachnie i jest bardzo ekonomiczna . Dawalem 2-3 groszki tylko i obroty nie cały 2 bieg, tak mi się najlepiej pracowało. Na opakowaniu jest 600-1200 przedział obrotów.
 3. 3d 501 niebieski nat+ 3d 520 czerwony booski i K2 masner.
 4. 3d 501 + niebieski nat oraz aca520+ czerwony booski na K2 masner. Pacjent mercyk w211 dobrze dojechany. Pierwsza korekta z aca520 i bardzo fajna pasta. Bardzo tłusta i można na niej pracować i pracować, super wykończenie robi, zapach bajka i szybko ściąga holosy i bałagan. Jedynie Koch antiholo delikatnie lepiej się docierał w porównaniu do niej, pewnie to przez jej tłustość.
 5. Poszło 31871 ps. Zostawiłem wiadomość przy zamówieniu hehehe
 6. Ma ktoś jakieś przecieki, gdzie na majówce będą jakieś promocje?
 7. @FilipO chyba że się nawali pasty jak wazzup na BMW. Ja małą butelką 500, zrobiłem z 5 kompletów lamp, 3x auto pokroju e klasy i jeszcze jest jakieś 30%.
 8. Czy na majówkę szykujecie jakieś promo?
 9. R81 po korekcie zawsze ładnie wygląda. Mam sentyment do tych civicow, bo swego czasu miałem 2 sedany ek.
 10. @Sodol według mojej opinii, mialem/mam SG, excede i cleantech i w takiej kolejności następne zakupy będą.
 11. Taki co ma gwint M8, 5/16 to gwint calowy.
 12. U mojego kumpla na osiedlu wczoraj policja sypała mandaty każdemu kto był na osiedlowym garażu i coś robił, normalnie szok. Czy mieszkając w domku jednorodzinnym też mam się obawiać i do swojego garażu nie będę mógł pójść dłubać?
 13. Na pewno tutaj znajdziesz odpowiedź.
 14. Czerwony nat, oraz przeważnie 2 bieg, lub troszeczkę ponad.
 15. We wtorek robiłem na civicu one stepa K2 masnerem z 3d one i po 4 groszki i 4-5 przejazdów wystarczało na średnio miękkim padzie.

Sponsor serwisu

Pogotowie Zamkowe Gdynia

×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.