Jump to content

CarlosBlack

Użytkownik
 • Content Count

  175
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

CarlosBlack last won the day on November 10 2019

CarlosBlack had the most liked content!

Community Reputation

56 Genialna

About CarlosBlack

Informacje

 • Imię
  Paweł
 • Auto
  żepot 508
 • Lokalizacja
  Limanowa
 • Województwo
  Małopolskie

Recent Profile Visitors

276 profile views
 1. każda "rękawica" znajdzie swojego kupca i będzie dla niego najlepsza. dobrze dzięki forum skorzystać z doświadczenia innych użytkowników ale nie jest to wykładnią. mam kilka różnych i biorąc pod uwagę ich cenę to różnie z nich korzystam. mycie "szczura", mycie zadbanego/normalnego auta i mycie "po korekcie" lakieru. ale to moja SUBIEKTYWNA opinia. ( ADBL, CP, Gyeon i Soft99 ).
 2. @FilipO @Mikos95 dzięki, widać coś mi się posypało w przeglądarkach.
 3. działa Wam forum na urządzeniach mobilnych? u mnie od rana jakiś problem jest, albo się stronka nie ładuje albo z błędami... zarówno opera jak i firefox. inne strony działają poprawnie
 4. 1. kamil598 2. Banshee 3.KUBA46 4. rygryss 5. CarlosBlack
 5. @powalla chodziło po pady MF a nie gąbkowe
 6. @Banshee zakładam że 150. pianka jest zbyt cienka/słaba żeby w całości nie dolegać do BP.
 7. @rudi0018 zbliżony zakres pracy przy gabarycie A6 cenię sobie na 85 zł nie bardzo widzę sens rozliczania pracy na godziny, inaczej się pracuje przy myciu karoserii a inaczej przy jej polerowaniu czy praniu tapicerki (zwłaszcza podsufitki ) nie mówiąc już o cenach chemii której się używa do tych zabiegów. kwestia rozeznania swojego rynku - chcąc nie chcąc w jakimś stopniu musisz dostosować się do lokalnych cen.
 8. @MarBi noc takiego nie zauważyłem, jestem w połowie 2giej butelki (ostatnio używana na początku grudnia).
 9. @Sinus korzystałem z colourlock w MB i Mazdzie, nie zauważyłem takiego problemu. Chemię aplikuj na szczoteczkę/mikrofibre a nie bezpośrednio na tapicerkę.
 10. Dziękuję wszystkim za podpowiedzi, zakupiłem 7500
 11. @davor stwierdziłem/założyłem na doświadczeniu. przesyłka ewidentnie zgnieciona w transporcie (niestety skasowałem resztę zdjęć na których było widać jak bardzo). butelka z chemią zapakowana w karton i folię bąbelkową. chyba że podejrzewasz że kolega z forum taką rozwaloną wysłał?
 12. @davor zakładam tak bo nigdy z pakowaniem chemii od MrCleaner problemu nie miałem. co do DHL; dwa razy skorzystałem pod koniec 2019r i za każdym razem przesyłka waliła papierochami jakbym w pokoju zapalił. wiadmo; dużo zależy od kultury kuriera ale inPost i DHL biorą chyba każdego pierwszego lepszego. @Tomas22 niestety nie, jest inny zapis w regulaminie. chociaż wg mnie też powinni odpowiadać skoro "zawarli umowę" pobierając opłatę... niestety póki co żyjemy w dzikim kraju.
 13. smutna prawda jest taka że dupy dało DHL. a jeszcze smutniejsza, że mimo ich zaniedbania pretensje możesz mieć OFICJALNIE do niewinnego @MrCleaner. nie wiem jak inne firmy kurierskie ale pier* inPost i jak widać DHL znając jakość świadczonych przez siebie usług zabezpieczyły się "regulaminem". i tak np. DHL - par. 8 pkt.1 "DHL Express nie przyjmuje przesyłek zawierających: gotówkę, papiery wartościowe... (bla bla bla) towary chemicznie i biologicznie...". więc jeśli nawet kurier z pełną premedytacją zniszczy Twoją przesyłkę z chemią samochodową to firma się wypnie na Ciebie bo nie ponoszą odpowiedzialności za towar którego nie mogą przesyłać. zrzucają odpowiedzialność na nadawcę...

Sponsor serwisu

Pogotowie Zamkowe Gdynia

×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.