Skocz do zawartości

Krótkie pytanie i krótka odpowiedź


AreK

Rekomendowane odpowiedzi

9 hours ago, penkus5 said:

@Skav Na plastiki tanio i dobrze to Owatrol polytrol.  Koło roku masz z bani po aplikacji. 

A masz może jakieś porównanie jak to wypada do perla pod wzgledem wykończenia? Bo tamte plastiki po aplikacji perla bardzo mi siadły, ale wątpie ze gdzies znajde porownanie tych 2 produktow ze soba v: i no kwestia tego że każdy plastik pewnie to inaczej przyjmie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Skav W sumie to mam oba produkty,  ale nie mam na czym Ci ich na szybko przedstawić.  W swoim aucie nie mam plastików,  no poza ramieniem tylnej wycieraczki 😄

Kupiłem je z myślą o Ojcu,  ale tam jestem raz w roku w wakacje.  Perl szybko znika,  a Owatrol siedzi długo,  bardzo mocno przyciemnia i nadaje trochę połysku. 

Na ten moment mogę jedynie pokazać to:

Przed

20210728_202126.jpg.218973c57f68d7588fefeb1bb301cc12.jpg

Po

20210728_202121.jpg.ec01de091de9c6f68d5c31b10bc5652a.jpg

20220720_211101.jpg.de6ed1702cad5c605a69876693b8e6a9.jpg

Przed

20220720_204221.jpg.b3395513b9b547e243ac9f6e0407f4d5.jpg

20220720_204233.jpg.961f0a02f98e3cf91ef48ea5a26ed895.jpg

Po

20220720_205709.jpg.9046ebbb049f72bf713f8f704a00878c.jpg

20220720_205700.jpg.b5ea2c3e7ba024b69e08bdf77c37a0b9.jpg

Nie komentuj stanu zderzaka 😉🤪

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O, wyglada to obiecujaco szczerzę mówiąc- chyba przy eksperymentuje, bo kolejna opcja to malowanie struktura, a na to nie bede mial zbytnio czasu chyba v:

 

1 hour ago, penkus5 said:

Nie komentuj stanu zderzaka 😉🤪

Ten zderzak jeszcze wyglada git, juz widzialem przypadki gdzie ktos zderzak szpachlowal, ale nie wyrownywal tylko zarzucil lakier xD a pozniej masz wielkiego kloca z przodu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Skav malowałem strukturą rok temu listwy i nie polecam. Produkt z puszki = słaba atomizacja i wyszło szorstko. Teraz mam problem z myciem bo brud sie mega łapie tego.  Bede miał czas to delikatnie bede chcial to szlifowac żeby troche poprawić sytuacje. Wizualnie wyszło bez zastrzeżeń. 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Skav kupowałem ostatnio w Flexi Shield Poland, co prawda nie mieli formatek na lampy do mojego modelu, ale na słupki black piano już tak. Bardzo szybka dostawa i nawet kartę gwarancyjną do tego dostałem :-) Znalazłem ich na FB

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bry~! JWracam po kilku latach rozbratu do detailingu i w związku z tym mam pytanie. Jaki jest obecnie top-topów jeśli chodzi o ręczniki do osuszania? Nadal rządzi splot twist-pile czy pojawiły się jakieś nowe kosmiczne technologie?

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Partner forum
30 minut temu, turzol napisał(a):

Bry~! JWracam po kilku latach rozbratu do detailingu i w związku z tym mam pytanie. Jaki jest obecnie top-topów jeśli chodzi o ręczniki do osuszania? Nadal rządzi splot twist-pile czy pojawiły się jakieś nowe kosmiczne technologie?

Nadal Twisted Pile, szukaj najlepiej dwustronnego i o konkretnej długości włókien.

Jak myjesz metoda rinseless to super spisuje się ręcznik który po jednej stronie ma twisted pile a po drugiej włókna typu fluffy

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
30 minut temu, CAR CRAZY napisał(a):

spisuje się ręcznik który po jednej stronie ma twisted pile a po drugiej włókna typu fluffy

Zaproponuj mi proszę z waszej oferty jakiś 🙂

Godzinę temu, turzol napisał(a):

Bry~! JWracam po kilku latach rozbratu do detailingu i w związku z tym mam pytanie. Jaki jest obecnie top-topów jeśli chodzi o ręczniki do osuszania? Nadal rządzi splot twist-pile czy pojawiły się jakieś nowe kosmiczne technologie?

Elo Artur kopę lat 😄 Mam jeszcze Meg's od Ciebie co mi sprzedałeś 8 lat temu 😛

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 25.01.2023 o 12:40, Eidos71 napisał(a):

z USA wychodzi z przesyłką absurdalnie drogo

Ile wychodzi za przesyłkę?

Na stronie jest info: "polishangel usa now offers free shipping on all orders over $100".

W ich przypadku łatwo sięgnie.

W usa mają troche inną ofertę niż w DE. Inna sprawa, że na stronie PA US i tak jest informacja, że zamówione produkty lecą z DE, więc może dałoby się z DE dostać to, co występuje w US, a oficjalnie nie ma w DE :kox::dontknow:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, ad.am napisał(a):

Gdzie jest taka informacja?

No i ile wychodzi w takim razie przesyłka?

Dowiadywałem się w ubiegłym roku, mailowo. A koszt wysyłki zależny jest od wagi i gabarytów paczki, ale z cłem i podatkiem wyjdzie dodatkowo grubo ponad 200 złotych.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, ad.am napisał(a):

W usa mają troche inną ofertę niż w DE. Inna sprawa, że na stronie PA US i tak jest informacja, że zamówione produkty lecą z DE, więc może dałoby się z DE dostać to, co występuje w US, a oficjalnie nie ma w DE :kox::dontknow:

Zdaje mi się że większość wosków jest produkowana na zamówienie. To nie jest tak że woski są dostępne od ręki  może dlatego jest taka informacja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Tomas-sg możliwe, jak parę lat temu kupowałem Presto to też ktoś mówił, że muszą go najpierw upichcić.

Z 2 strony na stronie PA US jest mowa o oczekiwaniu 2-3 dni ale tylko z uwagi na shipping z DE, co by wskazywało na zatowarowanie.

Tak czy inaczej możemy se poteoretyzować :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym zrobić korektę lakieru. Czarny Volkswagen Arteon (z doświadczenia wiem, że są to twarde lakiery, z którymi nie pracuje się łatwo) co polecacie do 2 etapowej korekty? Lakier dość mocno znniszczony.

Ostatnio robiłem czarnego Golfa z 2016r. ADBL Hard Cut + Biały pad ADB Hard + maszyna Rupes DA 15mm i takie zestaw można potraktować jako One Step.

Polecacie coś mocniejszego? Jakaś inna pasta czy futro + coś na hologramy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.