Jump to content

Arivia

Użytkownik
  • Content Count

    3
  • Joined

  • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

About Arivia

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

  1. Po nowym roku kupię polerkę Rupes Mar 3 i chciałbym się zapytać czy ktoś wie skąd wynika taka różnica ceny https://chemiczna-hurtownia.pl/pl/p/Polerka-dual-action-RUPES-BIGFOOT-LHR-15-MARK-III-STD/1282 normalnie kosztują +/- 2200zł. Czy warto?
  2. Chcę kupić nową polerkę mam ADBL ze skokiem 9mm i potrzebuje to zmienić na coś czym szybciej pójdzie praca dlatego myślę nad jakimś 15mm (21mm raczej odpuszczę ze względu na to że jeszcze za mało aut zrobiłem i wolę coś spokojniejszego). Polerki robię tylko One Step, miesięcznie 1-3 auta. To nad czym myślałem to: -KRAUSS Shinemaster S15 -Evoxa HDC15 -LARE PRO LD15-125 Czy możecie jakoś doradzić albo podzielić się doświadczeniem, na pewno wszystko będzie lepsze od tego co mam obecnie ale czy coś jest lepsze polecenia? Z góry dziękuję za pomoc.
  3. Chce zrobić korektę lakieru one step, używałem już Menzerna One step i nie było źle. Ale zastanawiam się jeszcze nad ROYAL PADS Liquid Cut & One Step albo Rupes One Step co polecacie? I jeszcze jedno pytanie, te pasty mają niby wosk w sobie. Jak skończę nimi pracować do dotrzeć to jakoś fibrą czy alkohol izopropylowy?

Sponsor serwisu

Pogotowie Zamkowe Gdynia

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.