Jump to content

grechut

Użytkownik
 • Content Count

  98
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

15 Dobra

About grechut

Informacje

 • Imię
  Michał
 • Lokalizacja
  SDZ
 • Województwo
  Łódzkie

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. @ShiningCar Wiem, że pisaliśmy na priv ale może potomnym się przyda kiedyś. 3D One Hybrid mocno zapycha pady? Jak z pyleniem? Jakie są obroty przewidziane dla cuttingu/finishu?
 2. @Eidos71@mefONE Dzięki za info. Szukam czegoś do solidnego onesteopa i właśnie tego HD Speed jest dostępna buteleczka 237ml, a zwykłego one jest tylko 476.. Póki co mi taka duża nie jest potrzebna.
 3. Hej, kojarzysz może- 3D one, występują 2 wersje - Car Care HD Speed oraz Car Care One Hybrid. Widzę, że rożnią się one gradacją ziarna - pierwsze ma 400, drugie 425. Czy czymś jeszcze poza tym?
 4. Odnośnie 3D one, występują 2 wersje - Car Care HD Speed oraz Car Care One Hybrid. Widzę, że rożnią się one gradacją ziarna - pierwsze ma 400, drugie 425. Czy czymś jeszcze poza tym?
 5. Pytanie do tych którzy aplikowali FX Protect vision C12. Na stronie i w manualu producenta napisane jest, że nie ma możliwości warstwowania, natomiast na kilku opisach w sklepach detailingowych pisza, ze wartstwowanie tak ale po 3h. Ogarniał ktoś ten temat?
 6. Co polecacie do A6 C6 2.4 benzyna + LPG? Całe życie lałem Motula i teraz też myślałem nad nim.Motul 8100 x-clean + 5W30.
 7. Pytanie do właścicieli Hamrona od Juli. Na jakich ustawieniach prędkości ( pokrętło ) robicie cięcie i finish?
 8. Testował ktoś może deirona od carlaba? 5l za 80zl wydaje się ciekawa opcja
 9. Butelka nawet nie byla otwierana. Czekała na lepsze auto Niemniej dzięki za uwage! btw, na A6 C6 w sedanie wystarczy 10ml powłoki ( np. CQ 3.0 )?
 10. Zastanawiam sie własnie bo został mi FX z zeszłego roku, a ona tak +- trwałość na rok ma. Zastanawiam się właśnie nad czymś trwalszym a niewiele droższym. W/w zestaw poleży ok 2 lat?
 11. Co możecie polecić do 100 za powłoke do czarej A6 C6? Mam FX Protect i nie wiem czy jestem w stanie coś dużo trwalszego znaleźć.
 12. OK, dzięki Super. Ale jeśli będę robił polerkę to jakbym umył wieloetapowo + cleaner przed polerowaniem to też mogłoby pomoc?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.