Skocz do zawartości

Krótkie pytanie i krótka odpowiedź


AreK

Rekomendowane odpowiedzi

Szybki temat z mojej strony. Szukam w rozsądnych pieniądzach kwaśnego szamponu, który służyłby do odtykania wosków a także nada się do porządnego mycia auta np. po zimie, czy długim okresie bez myjni - mam do wyboru RRC Kwaśny Szampon, Good Stuff Sour Shampoo oraz Cleantech Tech Cleaner. Co wybrać?
Neoxal 737 :)
GS lub clentech/cleantle

Wysłane z mojego SM-A105FN przy użyciu Tapatalka


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 4.01.2023 o 14:38, powerf napisał(a):

Orientuje się ktoś gdzie i czy w ogóle można kupić luzem obciążniki do opryskiwaczy kwazar? 

przyklej na dobrym kleju nakrętkę m8 lub m10 z nierdzewki, ewntualnie zablokuj szpilką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, penkus5 napisał(a):

@majkel207kj Trwałość zdecydowanie AGS, look jednak CCWG.  Mimo wszystko AGS również dużo wnosi do wyglądu,  więc polecam sprawdzić właśnie go.  Trwałość na pewno Cię zaskoczy 😉

Chcę na coś przeskoczyć z SSW, właśnie się skłaniam na AGS głównie przez to że aktualnie pogoda będzie utrudniać aplikacje ale pewnie i tak sie cieplej zrobi to kupię też CCWG, dzięki za opinie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcę na coś przeskoczyć z SSW, właśnie się skłaniam na AGS głównie przez to że aktualnie pogoda będzie utrudniać aplikacje ale pewnie i tak sie cieplej zrobi to kupię też CCWG, dzięki za opinie

Oba są ciekawe, AGS ma trwałość na plus, chociaż, wg mnie CCWG się łatwiej odtyka i jest czystszy po szybkim bezdotyku. A co do utrudniania aplikacji to w dowolnych warunkach AGS jest baaardzo łatwy w aplikacji, ale łatwiej niż CCWG się już chyba nie da


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@majkel207kj Skoro już chcesz przeskakiwać i testować,  to poza wymienionymi polecę Ci dodatkowo Neoxal Show Cars.  Mega szkiełko na lakierze,  jak już zwiąże to i przyciemnia w miarę,  a aplikacja dość banalna.  Serio,  fajny produkt w fajnych pieniądzach,  a wydajność na mistrzowskim poziomie!

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, penkus5 napisał(a):

@majkel207kj Skoro już chcesz przeskakiwać i testować,  to poza wymienionymi polecę Ci dodatkowo Neoxal Show Cars.  Mega szkiełko na lakierze,  jak już zwiąże to i przyciemnia w miarę,  a aplikacja dość banalna.  Serio,  fajny produkt w fajnych pieniądzach,  a wydajność na mistrzowskim poziomie!

podobno pasowało by pod to cleaner dać to już trochę więcej zachodu

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, penkus5 napisał(a):

polecę Ci dodatkowo Neoxal Show Cars.  Mega szkiełko na lakierze,  jak już zwiąże to i przyciemnia w miarę,  a aplikacja dość banalna.  Serio,  fajny produkt w fajnych pieniądzach,  a wydajność na mistrzowskim poziomie!

Podpisuję się pod tym co napisał @penkus5, bardzo przyjemny produkt w obsłudze. Co zostawia po sobie na lakierze to  bajka, dodam od siebie że nadaje lakierowi fajnej śliskości. A jakbyś dołożył cleaner to już masz petardę. Z cleanerem nie ma dużo roboty, moim zdaniem powinieneś rozważyć taką opcję. Wybór należy do Ciebie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukuje jakieś latarki inspekcyjnej w okolicach 200-250zl i po przeleceniu forum zauwazyłem że czesto polecana jest yato yt-08509 (albo jego bliźniaki) - Jest sens sie w nią pchać czy idzie dorwać w tej kwocie coś lepszego? Widziałem że kiedyś również polecany był led lenser p7, ale z tego co widze po wynikach z roku na rok coraz rzadziej o nim wspominane jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Partner forum

@Skav  Wiadomo najlepiej te z regulacją barwy światła ale to wiąże się z wyższą ceną. Z tych bardziej budżetowych sprawdzona od lat Brayt z ciepłą barwą. A jak chcesz widzieć hologramy których nawet słońce nie pokazuje to polecam Monello (lekko zimna barwa) 😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@CAR CRAZY co do tego ze najlepiej miec z dwoma barwami to wiem, ale no niestety raczej nie ten budzet - z tego co widzialem to brayt to podobno to samo co te yato, no a 5 dych tansze :v

A co do szukania hologramow - tutaj narazie pójdę budzetowo i pojde w tania chinska latareczke ktora dziadzia u sievie na kanale kilka razy pokazywał - podobno do samego szukania hologramow bardzo dobrze sie sprawdza

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minutes ago, Chochlik437 said:

Podepnę się też pod rekomendację duetu Rooks ( czołówka+latarka z 3 barwami ), czołówka rewelacja, duży kąt naświetlenia a sama latarka robi robotę 👌

To sie dopytam przy okazji o tą czołówke - chodzi o model ok3.3000? I jak tam wyglada sprawa z bateria, czytaj czas pracy etc. Bo jakies tam czołowki w domu mam, ale to chyba z biedry za 30-40zl i trzymaja naprawde średnio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.