• Ogłoszenia

  • AreK

   Poszukiwany grafik   20.06.2017

   Potrzebujemy osobę która wykona nowe grafiki rang (admin, mod, partner, użytkownik....) na forum. Chcemy żeby były nowoczesne i czytelne. Jeśli ktoś z Was chciałby pomóc to proszę o kontakt na PW. @AreK
  • Administrator

   Nieprzeczytane posty - ikona ułatwiająca przejście do ostatniego postu   22.06.2017

   Dodaliśmy nową ikonkę ułatwiającą przejście do ostatniego nieprzeczytanego postu, wystarczy kliknąć na zieloną ikonkę z napisem nieprzeczytane. Ikona dostępna jest również na urządzeniach mobilnych.

ADBL

Dystrybutor
 • Zawartość

  737
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

2 Neutral

O ADBL

Informacje

 1. a może takie butelki?
 2. Napisałeś najpierw w innym temacie, że przez wadliwy atomizer produkt się ulał z zapytaniem czy można to reklamować. Użytkownicy naskoczyli na Ciebie, ale my chcieliśmy rozwiązać problem. Prywatnie poprosiliśmy o fotki i opis zdarzenia. Chociażby po to żeby dowiedzieć się który atomizer miałeś zamontowany. Odpowiedziałeś "ok" i od tamtej pory zero kontaktu. Za to publicznie na forum wesoło mieszasz nasz z błotem. Ciekawe podejście. My temat chcieliśmy załatwić tak byś był zadowolony. Zazwyczaj firmy każą reklamować produkt poprzez jego odesłanie, wypełnianie formularzy reklamacyjnych itd. My chcieliśmy wszystko uprościć i poprosiliśmy o fotki. Szkoda, że wyszło jak wyszło. Szkoda też, że już nigdy nie kupisz nic z naszym logo. Naszym zdaniem zachowaliśmy się właściwie i nadal chętnie zrekompensujemy Ci niedogodności które wynikły z powodu naszego produktu.
 3. Piotrek, a spróbuj nacisnąć atomizer i przytrzymać w takiej pozycji. odpowietrznik działa przy pełnym wciśnięciu atomka.
 4. [ref]Tomas22[/ref], we will see. zobaczymy jak Wy zareagujecie na nowy zapach. wtedy zadecydujemy co robimy.
 5. [ref]Tomas22[/ref], wypraszamy sobie inwektywy pod kątem starego zapachu . nowy ma naklejkę "LIMITED EDITION"
 6. [ref]maciek-drummer[/ref], ostatnimi czasy zaczęliśmy pracować po nocach i w weekendy i parę rzeczy udało się przyśpieszyć.
 7. [ref=#ff3366]397[/ref], powiedzmy ze współtworzymy koncept [ref]Jarek_Cuma[/ref], [ref]Gesiu_15[/ref], planów sporo a to i tak nie wszystko. zapach musicie przetestować sami bo jest to nasza autorska mieszanka . w tym tygodniu szukajcie u Partnerów .
 8. [ref]BiałyGTi[/ref], raczej tylko jako sponsor nagród będziemy. z wystawieniem się może być ciężko.
 9. [ref]yacek _b[/ref], nie musisz rozpoznawać. qw bardzo długo nie mieliśmy w ofercie po to by obecni partnerzy wyprzedali stany które mieli. a jak chcesz mieć 1000% pewności to pytaj w sklepie w którym kupujesz. etykieta jest niezmieniona.
 10. [ref=#ff3366]Koszal[/ref], bezpiecznie jest powiedzieć ze raczej miesiące
 11. [ref=#ff3366]Balzac[/ref], opisz dokładnie jak wykonałeś proces, jaki był to typ plamy i wszystkie dodatkowe informacje. Postaramy się pomóc.
 12. [ref]DrozdekPL[/ref], polimer gdy jest suchy moze sie lekko kleic.
 13. [ref]luk45z[/ref], obie fibry sa wporzadeczku. mr gray ze wzgledu za krotkie geste wlosi swietnie aplikuje sie produkt. puffy ze wzgledu na gramature i dluzsze wlosie mega dociera.
 14. Wielu z Was pytało o coś większego do glinkowania ale z polimerem z naszej Clay Sponge. Więc oto jest: Clay Towel . https://www.facebook.com/adblpolska/pos ... 5481019056 ADBL Clay Towel to ręcznik z warstwą polimeru zastępującą tradycyjną glinkę do czyszczenia lakieru. Łatwo usuwa resztki smoły, żywicy, asfaltu, ślady po owadach i inne uporczywe zanieczyszczenia. Jego przewagą, w porównaniu do tradycyjne glinki, jest łatwiejsze użycie i skrócenie czasu potrzebnego do idealnego oczyszczenia lakieru. ADBL Clay Towel jest wielokrotnie bardziej wydajny niż glinki tradycyjne. Uwagi zasadnicze: Jeżeli pojazd przechodzi proces dogłębnego oczyszczania lakieru po raz pierwszy, przed użyciem ADBL Clay Towel, użyj ADBL Tar and Glue Remover oraz ADBL Vampire Liquid. Nigdy nie używaj ADBL Clay Towel w połączeniu z produktami opartymi na rozpuszczalnikach (np. produkty do usuwania smoły) ponieważ doprowadzi to do zniszczenia ADBL Clay Towel. Nie wystawiaj ADBL Clay Towel na działanie temperatury powyżej 40 °C. Sposób użycia: Dokładnie umyj („na dwa wiadra”) i opłucz auto nie osuszając go. Zmocz ADBL Clay Towel w wodzie lub roztworze z np. ADBL Shampoo jeżeli proces dogłębnego oczyszczania lakieru wykonywany jest po raz pierwszy. W przypadku zabiegów okresowych używaj jako poślizgu ADBL Clay Glide. Przesuwaj bez nadmiernego docisku ADBL Clay Towel po lakierze i szybach ruchami poprzecznymi i wzdłużnymi. Płucz ADBL Clay Towel regularnie w wodzie lub roztworze np. ADBL Shampoo aby uniknąć przypadkowego zarysowania lakieru. Pracuj panel po panelu do uzyskania gładkiego lakieru. Umyj ponownie auto i osusz je. ADBL Clay Towel dokładnie wypłucz w wodzie, wysusz i schowaj do oryginalnego opakowania. Parametry: Wymiary: 30 cm x 30 cm Cena: 79,99zł
 15. [ref]Gesiu_15[/ref], juz u pierwszych partnerów. ten sam polimer co w sponge ale większa powierzchnia. niedlugo damy info tutaj. [ref=#ff3366]Koszal[/ref], czekamy na butelki (nie ma nowych) od firmy która obkurcza nam etykiety. obecnie ten produkt dostepny jest w 5L. Nowe butelki... jeszcze trochę trzeba poczekać ale będzie petarda.